Új hozzászólás Aktív témák
-
-
h1mpi
félisten
válasz
wjbhbdux
#9790
üzenetére
Az elég érdekes, mert Nekem még soha nem volt ilyen gondom, mint ahogy az adott topic 95%-nak. Ezek szerintem egyedi "user errorok" lesznek (itt nem azt értem, hogy Te vagy a béna, hanem az adott konfiguráció összessége jelenti a gondot).
Nekem miért nincs sose gondom? Tudja a driver, hogy zöld vérű vagyok?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
wjbhbdux
#9772
üzenetére
Adjál már erre egy linket légyszi!
PCX-nél:
Asus GTX970 4GB DDR5 STRIX-GTX970-DC2OC-4GD5 videokártya - 113 836 Ft
Asus GTX970 4GB DDR5 GTX970-DC2OC-4GD5-BLACK videokártya - 117 206 FtAsus R9 290X 4GB DDR5 R9290X-DC2-4GD5 videokártya - 110 744 Ft
Asus R9 290X 4GB DDR5 MATRIX-R9290X-P-4GD5 videokártya - 111 374 Ft
Asus R9 290X 4GB DDR5 MATRIX-R9290X-4GD5 videokártya - 117 716 FtAsus R9 390 8GB GDDR5 R9390-DC2-8GD5 videokártya - 113 067 Ft
Asus R9 390 8GB DDR5 STRIX-R9390-DC3OC-8GD5-GAMING videokártya - 125 735 FtÉn itt sehol nem látok 15-20%-ot
-
nonsen5e
veterán
válasz
wjbhbdux
#9502
üzenetére
Igen. Az Ashes egy AMD-s cím, ezt tudjuk. És?
Ennek ellenére érdekes azt olvasni, amit írtam.
Azt továbbá meg kell hagyni, hogy az AMD-s címeken általában nincs szándékosan gyengítve minden Nvidiás termék, sőt, ahogy az Oxide-ék nyilatkozták, külön dolgoztak az Nvidiával is teljesen más módszereket kidolgozva, hogy azokon a kártyákon is tök jól futhasson a játék (és nem direkt bennefelejtettek mindenféle scriptet, amivel mondjuk csak a legújabb Fiji-s GCN fejlesztések tudnának épp játszható sebességet produkálni.) -
Egon
nagyúr
válasz
wjbhbdux
#9266
üzenetére
Egy picit gyanús nekem ez a grafikon. 2014Q3-ra mitől nőtt az nV részesedése 10%-ot??? Igaz, hogy abban a negyedévben jelent meg a 980 (meg ha jól rémlik, a 970), de csak szeptember közepén... Egy kicsit gyanús, hogy a teljes negyedéves adatok ennyit változzanak 2 hét alatt, pláne úgy, hogy csak a felsőkategóriában jelent meg termék (a 960 októberben jött, ha jól tudom).
Ettől függetlenül, tartok tőle, hogy nagyot nem tévedtek. Személy szerint 75-80% körüli nV-részesedést tippeltem volna. -
rocket
nagyúr
válasz
wjbhbdux
#9266
üzenetére
Varhato volt, hogy tovabb csokken, az AMD kemenymagja (lojalis vasarlok) kozul is sokan elkezdtek elhagyni a sullyedo ladikot.
Teljesen elhanyagolhato ceg lett az AMD-bol, sikerult ezt a bravurt a DVGA piacon is veghez vinniuk a CPU utan.Sokkal jobb nem lesz a helyzet a kovetkezo 4-6 negyedevben se, Nano koruli kezdeti hype lufi kidurrant a hosszu varakozasban, meg a tobbi Fury "sikeressege"miatt.
A mini 3xx kazanokkal versenyezni meg nem tudnak a Maxwell2 VGA-k ellen, arban nem tudnak versenyezni, a DX12 AMD hype lufi meg kidurrant az AOTS-nak hala.
-
Televan74
nagyúr
válasz
wjbhbdux
#9266
üzenetére
Ezt az AMD saját magának köszönheti. 2014Q2 kellett volna jönnie az új kártyáknak. De semmi nem történt. A NV eközben rátett egy lapáttal és kihozta a Maxwellles 970/980 -t.Jó fogyasztás/teljesítményű kártyát.Az AMD idén végre kiadja a Fury termékeit.Amik azért nem rosszak,de nem is annyira jók,hogy egyenlőre az eladási statisztikában látható nyomai legyenek. Mire tömegesen jelennek meg majd a Dx12 -es játékok,addigra itt lesz a következő generáció.
-
gtamate2
veterán
-
MiklosSaS
nagyúr
válasz
wjbhbdux
#4947
üzenetére
Babralhatsz kedvedre, sohasem lesz olyan mint Radeonon.
Nekem csak az tunt fel hogy joval szebbek a szinek, arnyalatok. Az en kartyamon mintha kicsit el lennenek mostva a szinek, meg ilyenek.
Olyan 20-25 %-ban ereztem gyengebbnek a Radeont a 980-hoz kepest. De siman jatszhato volt, szoval nem ereztem semmi akadast, lagolast, stb.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen,MS3489, 100% Akksi
- Macbook Pro 2019 Laptop A2141 i9
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Laptop felvásárlás , egy darab, több darab, új , használt ! Korrekt áron !
- Apple iPhone 13 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


Nem baj, megoldja majd biztos memória nélkül, L2-ből, izomból.





