-
Fototrend
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Undoroid
őstag
válasz
razorbenke92
#16900
üzenetére
Az első eljárást választottam. Sikerült úgy beilleszteni a meglévő kódba az általad leírtat, hogy végre nem sikított valami hibával! Szépen villantja a rögtönzött színeket! Köszönöm a segítségedet!
Nagy vagy!********************************************************************************
Biztos, hogy Én ronthattam el valamit (rossz helyre helyeztem el a kódodat) mert nem tudtam beindítani a folyamatot! Alapból nagyon tetszett a megoldás és ezért ezzel kísérleteztem elsőre...sikertelenül.
Majd mennem kellett a város másik végébe egy kis feladat miatt! Addig agyaltam azon, hogy mit- és hol rontottam el?! Sajnos nem jöttem rá és ezért a másik lehetőséggel próbálkoztam! Viszont nincs végleg elásva a kódod, mert a működő vezérlőre majd December elején lesz csak szükségem! Addig lesz időm próbálgatni azt, hogy hol rontottam el?! Ezzel is tanulva ezt a remek kis vezérlőt és a programozását!
Köszönöm a rá(m)fordított időtöket!
********************************************************************************
János250 kolléga megoldására gondolsz
Nem egészen értem. Most próbálkozni fogok és "jól" telepakolom a már eldöcögő kódot fix color-color2-delayértékekkel és ezzel totál elpocsékolom a rendelkezésre álló tárhelyet! Ugyan nem lesz szép megoldás, hanem egyenesen ronda, de legalább működni fog!
Új hozzászólás Aktív témák
- Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) / Counter-Strike 2 (CS2)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Robotporszívók
- Chieftec-Prohardver nyereményjáték
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen autót vegyek?
- Napelem
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- BMW topik
- Apple asztali gépek
- További aktív témák...
- Dell Latutide E7270, 7280, i5- i7, 8GB RAM, 256gb ssd, számla, 6 hó gar - több db
- Kiváló állapotban lévő Honor Magic 7 Pro okostelefon eladó, ajándék tokkal
- Új Garmin Venu 3S - rózsa krémarany - bolti ár 2/3-án
- Lenovo IdeaPad 510 laptop
- GAMER PC - RTX 3090 24GB/I7 11700K/32GB DDR4/2TB SSD/750W GOLD/
- ÚJ MSI CYBORG 15 A13VF - 15.6"FHD 144Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 4060 -3 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070 12GB GAMER termékbeszámítással
- Apple Watch Series 7 41mm GPS,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max / Kártyafüggetlen / 256GB / 12Hó Garancia / 87% akku
- Azonnali készpénzes AMD Radeon RX 5000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Nagy vagy!
Majd mennem kellett a város másik végébe egy kis feladat miatt! Addig agyaltam azon, hogy mit- és hol rontottam el?! Sajnos nem jöttem rá és ezért a másik lehetőséggel próbálkoztam! Viszont nincs végleg elásva a kódod, mert a működő vezérlőre majd December elején lesz csak szükségem! Addig lesz időm próbálgatni azt, hogy hol rontottam el?! Ezzel is tanulva ezt a remek kis vezérlőt és a programozását!
Nem egészen értem. Most próbálkozni fogok és "jól" telepakolom a már eldöcögő kódot fix
ekkold
