-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ithomas
őstag
Mi a különbség aközött ha erősítőn fojtom vissza, és aközött, ha a sub potméterével?
Nekem is tegnap lett meg életem első sub-ja (Proson R10), és még bőven kísérletezgető fázisban vagyok.
Jelenleg az erősítőn 0 dB a sub-on meg 40% a hangerő.Játszadoztam a vágással is, alapból az általatok már oly sokszor leírt THX 80Hz-es beállítás lett belőve (Az Audyssey eredetileg 40 Hz-en akart vágni a frontoknál..), de valahogy nem volt az igazi.
Jelenleg 60-on van vágva, most jobbnak tűnik.
Fázis se olyan egyszerű, mint azt gondoltam...mert 180-on zenére sokkal jobban tetszik(több és definiáltabbak a mélyek), viszont filmnél meg a 0 beállítás az ütősebb..
Vagy az én fülemmel van gond....mindenesetre el leszek vele míg megtalálom a megfelelő beállítást.Real eyes realize real lies!
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- Több OnePlus kapott új OxygenOS 15-ös frissítést
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- PlayStation 5
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Projektor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Futás, futópályák
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Hisense 43E7NQ QLED ÚJ BONTATLAN
- Új, bontatlan Einhell TC-RA 18 Li BT akkus műhely / garázs rádió - akku nélkül 1,5 év bolti garival!
- Keresem - Scooter No Time To Chill - Limited Edition, Digipak 2CD (1998)
- Sony WF-G700NB - INZONE Buds vezeték nélküli zajszűrős(ANC) fülhallgató - Fekete, 1 év gari
- Sony KD55-X80J TV
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest