-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
AXisBOLD #91584 üzenetére
nem volt Dyson-unk, ez az első rúdporszívónk
elolvastam ezt a tesztet (kifizettem a tagságot) amiben a Dyson V15 Detect után a harmadik lett a 84-ből, megnéztem ezt a tesztet (€5 volt) amiben ötödik lett a kétszer annyiba kerülő V15 Detect, Series 8 Bosch, Miele Triflex HX2 és AEG AP8000 után, és beszélgettem a ChatGPT-vel is, ennyiért nem tudott jobbat ő sem. nyilvánvaló, hogy nem a top kategóriából választok -
AXisBOLD
addikt
válasz
AXisBOLD #91566 üzenetére
elolvastam mind a 103 véleményt az árukeresőn a Xiaomi MI SMART KETTLE PRO-ról és ezek alapján igen hullámzó lehet a gyártási minőség, valaki imádja, ikrek mellett egész éjjel melegen tart és pontos hőfokon, de valakinél egyáltalán nem működött ez, be lett állítva alacsonyabb hőfok éjjelre, de elment 100 fokig.
hát nem túl bíztató ezek alapján...
-
PitLee
őstag
válasz
AXisBOLD #91557 üzenetére
Ami az ETA-ban van az a nagyobb vízkődarabokat tudja csak kiszűrni szerintem, ami a nagyon kemény víz használatakor igen hamar keletkezik, én is a Dorian megoldását szoktam alkalmazni forralás előtt.
A finomszűrő akkor hasznos igazán ha forralt vizet hagyjuk kihűlni, mert pl. kávéautomatába kell, olyankor a kihűlt forralt víz tetején megjelenik egy mészfátyol amit ez a finom szűrő eltávolít. -
válasz
AXisBOLD #91563 üzenetére
nekünk Kettle 2 van most, este csinálok videót a kiöntésről, én még nem tapasztaltam azt, amit a lengyel (bár az Smart Kettle, ha jól látom)
ami fura, hogy a gomb megnyomására nem nyílik fel azonnal teljes mértékben a teteje, kézzel még utána lehet húzni, hogy tovább nyíljon. már megszoktuk, ezt a Xiaomi "két fokozatú" nyitásnak hívja, tehát nem bug hanem feature, de a használat közben szerintem felesleges. -
AXisBOLD
addikt
válasz
AXisBOLD #91561 üzenetére
hát most körbenéztem még egyszer és a kettő között vacillálok:
Xiaomi Electric Kettle 2 Lite
Xiaomi Smart Kettle Prokb egy 10-es van a kettő között.
valakinek van egyikkel vagy másikkal tapasztalata?
víz kiöntés nem problémás? videó --> [link] vagy ehhez igazi bénának kell lenni?
-
PitLee
őstag
válasz
AXisBOLD #90707 üzenetére
Ennyi gubáért tehették volna kívülre a tetőnyitó műanyag zsanért.
pl egy 9-10ruppós ETA Edita,
de a Philipsnek is van ilyen pl: a Philips HD9395/90 -
Nagya21
addikt
válasz
AXisBOLD #90639 üzenetére
Hali!
Pont a héten vettem egy ilyet:
Hyundai VK309 Vízforraló, 1.7l, 2200W
Eddig működik, tiszta fém a belseje.
Üdv Nagya -
-
Csabroncka
Topikgazda
válasz
AXisBOLD #82559 üzenetére
A hálózati víz aktív klórtartalma elég magas ahhoz, hogy folyamatos használat mellett ne jelentsen gondot. 45 °C elegendő, kérdés mennyire messze kell még eljutnia a meleg víznek.
Termosztátos csaptelep még tovább fokozza a kényelmet és a víztakarékos felhasználást.Dorian írta, akkor érdemes emelni a hőfokot, ha a kapacitás nem elég...
-
Dorian
félisten
válasz
AXisBOLD #82559 üzenetére
Ha egy hét alatt kifürditek a 200 litert -márpedig kifürditek- akkor nincs ilyenre szükség, nem tudnak annyira felszaporodni, h gondot okozzanak. Ha esetleg elutaztok 1-2 hétre, vagy valami, akkor utána felteszed a bojlert pár órára 65 fokra, és ennyi. A vízkőképződés is fokozottabb 55 fok felett, ezért sem érdemes, ha amúgy a napi használatra elég a kapacitás
-
Gömbike
senior tag
válasz
AXisBOLD #81982 üzenetére
Nekünk az Elux pure 9 MINDIG vissza van téve a töltőre. Köszöni szépen, egészséges.
A lányomnak a V 12 absulote szintén .
Lehet, hogy megnyugtat a tény, de tènyleg mb@ssza az a gyártó, aki ennyi pénzért nem tud odafigyelni a töltésre.
Azoktól többet nem vásárolok sem én, sem a többi user. -
Nagya21
addikt
válasz
AXisBOLD #81975 üzenetére
Hali!
Megb@ccta az öregisten, ha a benne levő elektronyika nem tudja mikor válassza le a töltőröl........
Nekem most 3 éves a dyson v11, még teljesen jó, akkor veszem le a töltőről, mikor használom, utána vissza.
És igen Tudom 20-80% közötti töltöttség a legjobb a Li-Ion akkuknak, de lehet mikor neked 100% töltöttséget mutat, akkor valójában csak 80% a töltöttség.....attól függ hogy programozták az a gyári mérnök az elektronyikát.
Lányom Samsung laptopján be lehet kapcsolni, a 80%-os töltöttséget, most 10 évesen is közel gyári értékeket hoz.
Üdv Nagya -
BB9000
senior tag
válasz
AXisBOLD #81966 üzenetére
Őket tudom ajánlani: akku-elem kft
Kérésedre Samsung, vagy LG cellákra cserélik a gyengélkedő akkupakkban lévő cellákat. A gyári akkupakknál biztosan jobb áron, a noname, külföldről rendelt utángyártottaknál biztosan jobb minőségben. -
BB9000
senior tag
válasz
AXisBOLD #78211 üzenetére
Van egy jogszabályi kötelezettség, ami az eladót kötelezi a jótállásra. Ez a jogszabály a 151/2003 Korm. rendelet.
Ebben pontosan meg van határozva a "tartós fogyasztási cikk" fogalma, hogy mi tartozik bele és mi nem. És ebben részletesen szabályozva van, hogy milyen feltételekkel kell jótállást biztosítani a tartós fogyasztási cikkekre. Ez a jótállási kötelezettség az eladót terheli, aki a javítás elvégzésére szerződhet egy szervízzel. Ez a jogszabály ársávok szerint előírja, hogy milyen hosszú a jótállási kötelezettség.:
"2. § (1) * A jótállás időtartama:
a) 10 000 forintot elérő, de 100 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén egy év,
b) 100 000 forintot meghaladó, de 250 000 forintot meg nem haladó eladási ár esetén két év,
c) 250 000 forint eladási ár felett három év."
--------------------
Ezen túlmenően a gyártók üzletpolitikai szempontból törekednek arra, hogy a fogyasztók az ő termékük megvásárlása mellett döntsenek és további önkéntes vállalásokat tehetnek és tesznek is. Ilyen önkéntes vállalás lehet például a kérdésedben is említett "a Whirlpool három évet ad mindenre" is (ha ez igaz egyáltalán).
Ilyen önkéntes vállalás pl. a 10 év motorgarancia az LG inverteres hűtőire, és még számtalan más példa van.
Az is fontos, hogy az önkéntes vállalásra nem vonatkoznak a fenti jogszabály előírásai, azt a gyártó a saját feltételei szerint vállalja.
Az LG a 10 éves motorgarancia esetén pl, csak a javítás során felhasznált alkatrész árát téríti meg és azt is csak akkor, ha egyéb feltételek is fennállnak.
Az is fontos, hogy az eladó kötelezettsége minden esetben fennáll a fenti jogszabály alapján, azt a gyártó által önkéntesen vállalt további jótállás nem érinti. Tehát ha például 3 évnél hamarabb romlik el a 250 000 Ft-nál drágábban eladott LG mosógép motorja, amire az LG 10 évet vállalt, akkor a bolt -vagy a bolt által megbízott szervíz- kötelezően meg kell javíttassa azt a jogszabályban meghatározottak szerint. (30 napon belül, a szállítási költségeket nem háríthatja át, stb stb) Ha viszont a negyedik évben történik ugyanez, akkor az LG saját feltételei szerint történik a javítás. Ebben nincs 30 napos kötelezettség, tart amíg tart. Ilyenkor nincs cserekészülék, ha elsőre nem sikerül megjavítani, akkor megpróbálják újra, stb. Szóval igen sokmindenben különbözik a két "garancia". A kötelező sokkal kedvezőbb feltételeket biztosít a fogyasztónak, mint az önkéntes. Az csak jól hangzik, de valójában nem is minden esetben olyan jó. A kisbetűs részben van a lényeg, amit sose olvas el a kutya se. -
válasz
AXisBOLD #78211 üzenetére
Az ársávos gari az nem feltétlen gyártói, pl iphone esetén. 1 év apple jótállás, a maradék 2-t pedig a forgalmazónak/boltnak kell biztosítania.
Több garit adhat a gyártó ha 250k felett van, de kevesebbet semmiképp. Nézd meg pl az alaplapokat vagy ssd-ket, 19ezer forintos samsung ssd 5 év garival pedig a törvényi ársáv szerint csak 1 év kéne, hogy legyen.
A gyártói 3 év jótállás az mindenképpen jobb mint egy 1+2-es konstrukció. -
Ringman
félisten
válasz
AXisBOLD #78202 üzenetére
nem tudom, a modellszámozás furcsa, de ugyanezt német oldalakon is megtaláltam Liebherr CNsdc 5703-20 néven, valahol "D" osztályúként is fel volt tüntetve. személyes átvétellel kértem (pár km-re 8k a szállítás), majd kiderül, hogy milyen is ez valójában)
vagy elírták és CNsdc 5723, de az meg egy százassal drágább.
-
-
balojazz
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77771 üzenetére
Nálink is patika új konyha lett: csak a falak és a víz- meg a villanykiállások voltak, még a dugaljakat is mi jelöltük be, mi terveztük, asztalos csinálta. Mindent beépítettre terveztünk.... KIVÉVE a hűtőt. Mert az szerintem nem f@sza. De fentebb írják a kompromisszumokat. Én még úgy se építeném be mondjuk. ((Nem az asszony akarja?
))
-
kezdő
senior tag
válasz
AXisBOLD #77760 üzenetére
Szia!
Ilyen hűtőm van, nehogy pénzt adj érte!
WHIRLPOOL ART 9811 SF2Néha olyan hangos mint egy traktor, a stop frost egy kamu, nem oda rakódik le a jég, tehát normál módon kell jégteleníteni a fagyasztót.
2021-ben vettem, ez tűnt az ésszerű választásnak (magasabb mint a többi, papíron a leghalkabb, stb) de nagyon megbántam.
Inkább dupla áron egy olyan, ami nem idegesít..... -
balojazz
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77764 üzenetére
Hát, ha te beépíthető gépet akarsz, akkor fogadd el, hogy a qrva drága gépek között válogatsz. Mondok egy példát. 2017-2018-as szabadonálló LG A+++ (most ez a C osztály) anno 265 ezer volt, akciósan 225, azonnal vettem (még olcsóbban a hűtőgépcsereprogramban). Most az mennyi lenne? Nyilván 350-400 ezer. És beépíthetőben? Nyilván 500-800 ezres kategória. Vagy ilyesmi. Én elvetném a beépíthetőséget. Az U alakú konyhát úgy terveztük, hogy telibe szekrényeztünk és munkapultoztunk 9 métert, de az U egyik szára rövidebb, hogy oda menjen a hűtő, és még egy SBS is befér a helyére. A beépíthetőt elvetettem azonnal: drága, lekorlátoz, sokat eszik, minek.... Biztos szép, de olyan, mint az alkalmi cipő: járni, szaladni, focizni, vezetni stb nem lehet benne, és csak évente hordod, vagy 5 évente. De persze te tudod. 280 ezer 2023-ban az olcsó szabadonálló kategória sajnos.
-
balojazz
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77760 üzenetére
No frost vagy total no frost a tuti, a többi felejtős. A stop frostot időnként piszkálni kell. 5-6 éve megvan a hűtőm, és sose piszkáltam, nem is akarom. Azon túl persze, hogy nyitogatom. Ja, és a ART9811SF F energiaosztályú, majdnem a legrosszabb. És még jégtelenítsem is. Na persze.
-
balojazz
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77737 üzenetére
Erre nehéz válaszolni. A dual inverteres egy icipicit csöndesebb, 10%-kal kevesebbet fogyaszt és automatikusan tisztít. NEKEM megérné. Én ugyanezt vettem, csak nem ablakost, hanem fehér ajtóst, mert nem akarom lesni, hogyan forgatja a ruhát: RH80V3AV0N, ebben a 6-os helyett 0 van, ez olcsóbb is. Nézz rá, hátha nem 60, hanem csak 30-50 ezer a difi valahol. Szerk: pont egy éve még 186 ezerért vettem, nem 240-ért.... Infláció.
-
anrab
addikt
-
ovics
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77717 üzenetére
Nekem az a tapasztalatom, hogy sokkal szebben elmossa a tálcás kivitelű az evőeszközöket és nem is ütődik egy,áshoz, kevésbé csorbul az éle pl a késnek. Nem utolsó sorban nekünk egy 45 cm-es tálcás mosogatógépbe sokkal több minden elfér, mint az albérletben lévő 60 cm-es kosarasban (bár ez kivitel és kivitel közötti különbség is lehet). Nézzétek meg esetleg élőben, még lehajolni se kell a kosárért, mert a tálca magasan van.
-
balojazz
aktív tag
válasz
AXisBOLD #77702 üzenetére
A sütő pirolitikus legyen. Anno utánaolvastam mindnek, a pirolitikus alapos, egyszerű és működik, a többi tisztítási mód hülyeség (bonyolult/felesleges/nem jó), ezt írták mindenhol, olyat vettem, tényleg jó, elég évente max egyszer lefuttatni átlagos használat mellett.
Mosogatógép tálcás evőeszköztartós legyen. Mindenki imádja, tényleg sokkal jobb a kosarasnál: sokkal több evőeszközt mos el, minden másnak sokkal több a hely bent, egyszerűbb pakolni, csakis tálcás. Mindkettőt próbáltam, ég és föld. Soha többet kosaras.
-
Gömbike
senior tag
válasz
AXisBOLD #77705 üzenetére
A Bosch nagyon jó, de ott inkább a 6-os széria és a 8-as.
Az Elux-AEG csoport is jó gépeket gyárt, itt [link] vannak bemutató videók is.Az LG gépek is megbízhatóak.
Személy szerint Elux párti vagyok, az Aeg mosógép 13. éve hibamentes, az Elux mosogatógép 16. éve hibamentes, az Elux kombi hűtőnket hibamentesen 16. évében adtuk el az árammizéria jegyében. Az Elux szárítógépünk 7 éve szolgál.
-
Gömbike
senior tag
válasz
AXisBOLD #77702 üzenetére
A mikró tökéletes választás wh-ból, a többi európai piacra gyártott terméke kritikát sem érdemel.
Kelesztés alatt mire gondolsz? A feleségem kovásszal és élesztő nélkül süt kenyeret, de a kelesztéshez nem használ masinát, van pultos és van hűtős kelesztés.
A mikróban lehet csinálni joghurtot, olyanban, ami tudja a 40 Celsiust. Kipróbáltuk, nem jött be. Gondolom erre a 40 fokos-ra gondoltál kelesztésnél.
Van amiben jó még a wh, az a KitchenAid robotgép, mivel azt is az ő tulajdonukban van.
-
#48613632
törölt tag
válasz
AXisBOLD #77616 üzenetére
Miért lőné mellé? Ha LG Neked bejön, akkor vedd azt. Nálam a fehéráru szigorúan belépőkategória, és sosem lőttem vele mellé. (Indsesit)
Mosógépnél alap, hogy inverteres legyen, és legyen rajta zokni-stop.
Szárítónál legyen heat pumpos, és inverteres.Így hirtelen, ezek voltak az én preferenciáim. 2008 óta Indesitjeim vannak, ami a mosókonyhát illeti. Mosógép, mosogatógép, szárító. Eddig bevált.
Ha van szárító, még a centri fordulat is mindegy. Próbáltam 600-on. Vizes maradt a ruha, de szárító megoldotta azt is.
-
Gömbike
senior tag
válasz
AXisBOLD #77526 üzenetére
Tőlük vásároltam mindig.
Korrektek, de nagyon. Saját csapatuk szállít, kiszállítás után aznap, másnap felhívtak, hogy rendben volt -e minden, a készülék hogy működik, stb.
Bármi kérdésem volt eddig, mindig azonnal válaszoltak, pl. ha kellett, ott helyben lemérték a kibontott gépek paramétereit, stb, utána telefonon elmondták a kérdésekre a választ.
-
Gömbike
senior tag
-
Gömbike
senior tag
válasz
AXisBOLD #77182 üzenetére
Jvő héten leszek 30 éves házas.
Ez idő alatt “elfogyasztottam” pár mikrót.
A wiccpúl md 142, amit 1996 környékén vettem, a családban a mai napig hűségesen dolgozik.
A samu ( szándékos kisbetű) leges-legfelsőbb polcos gépe két év után sz@ré vált, csereutalványban nyilván [wiccpúlt] vettem.
Amit nagyon szeretettem még, az az LG MC 8088 HLC volt, ez beépíthető és szabadon álló is egyben. Imádtuk, 8 évig használtuk, ennek az utódja lett a hulladék samu.
Mivel a samu gyártja a megnetront majd az összes gèpbe, bíztam a tudásukban, hát ez a manőverük sem sikerült. Úgy mint a klímájuk, meg a többi felcímkézett OEM gépük, ez is a selejt kategória a szememben.
Maradjon a tv- gyártásnál meg a telefonnál, abban jók, bár az LG a tv-ben is köröket ver rá.
A többit meg nem említem, a Gorenje, az olaszok, ( olasz autóm van s marad is 🤣), de az Elux ( AEG) is csak lesi a technológiát a wh-tól.
Megint kiemelem, mikróról van szó.
szerk:
A többi gèpet a wh a középkategória alján kínálja, mert a neve miatt megveszik halandók.
Pénztárca függő aminőség, egy mosógépnél, illetve bármilyen háztartási gèpnèl hamarabb vásárolnèk [innen] , mint felesleges bosszankodásnak és méregnek kitenném magam.
A mai ipar a profit elsődleges szempontjait nézi, nem a vásárló megtartási erőt.
-
herdsman12
őstag
válasz
AXisBOLD #75540 üzenetére
Itt leginkább a hosszabb garit (5 év) ajánlják legtöbben, nem tudok kerülendő márkáról.
Szervizes azt mondta az Electrolux és IKEA-s gépeik jók.
A mélység szerintem a gép csak, de a csövek el kell férjenek ebbe a méretbe, mert alul a csöveknél más a méret. Azért ezt meg kell nézni rendesen a boltban, meg a felső támasztó gombokat.
Ajtóra is figyelni kell, mert legalább kétfajta szerelés létezik. -
herdsman12
őstag
válasz
AXisBOLD #75360 üzenetére
A szélesség kis toldással pont jó egy 45 cm széles gépnek, a magasság is ok, a mélység lehet problémás.
Nekünk IKEA-s Medelstor van, ez 55 cm mély, de nem mertem megkockáztatni, hogy a hátulja támaszkodjon, ezért módosítottam a szekrényen. Ráadásul a hátsó csövek kivezetése is okozhat problémát.
Itt tudsz méret szerint válogatni. [link] -
Csabroncka
Topikgazda
válasz
AXisBOLD #62252 üzenetére
Megéri profi csapattal átfúratni falat! Az elszívónak több oka van. Nem a szag a lényeg, azt ki lehet szellőztetni, az olajpára viszont beleivódik a falakba, ruhákba bútorokba. Biztosan jártál már olyan lakásban ahol mindenhol mindennek szinte sütőolajszaga volt, na ezt nem tudod kiszellőztetni.
A belső keringetés azért hatékonytalan, mert a szén funkciója, elsősorban , hogy a motort és a tekercset védje az olajpárától, de megkötő képessége korlátos nagyon!
-
-
Eagl3
veterán
válasz
AXisBOLD #62216 üzenetére
Típust nem tudok ajánlani, de miért nem
jöhet szóba kivezetés?
a szekrényt mindenképp le kell szedned, egy fal áttörés kellene csak.
Ebbe a felső szekrénybe sehogy nem fogod tudni beépíteni az elszívót, ha nincs szükség ott szekrényre, akkor kürtős elszívót tennék fel. Ha szekrénybe szerelhető elszívót szeretnél, akkor új szekrény kell, az is lehet, hogy a jobbra mellette levő szekrényt is cserélni kell.
A választott gép leírásában benne lesz a főzőlaptól való min. távolság. -
peppe79
senior tag
válasz
AXisBOLD #46930 üzenetére
Nálam is leginkább akkor volt hallható a csövek rezonálása, amikor a vízbetöltés után lezárt a mágnesszelep. Meg a csapok hirtelen zárásakor is hallatszott valamennyire. Ennek a hosszú távú folyamatnak lehet aztán az eredménye egy csőtörés...ami általában éjszaka következik be, mivel olyankor nem igazán történik vízvételezés, és magasabb az üzemi nyomás. Amikor panelban laktam, én is átéltem: hajnalban arra ébredtem, hogy a mellettem lévő szomszéd ajtaját ököllel verik, mert ázott az alatta lakó. Nekem is roppantul kellemetlen volt, hát még a szomszédnak milyen lehetett... pedig a szerencsétlen nem tehetett semmiről, mert nem a panellakásokban már-már klasszikusnak számító, "elfelejtettem visszatenni a mosógép kifolyócsövét a kádba" sztoriról volt szó, hanem csőtörésről.
Itt egy hasonló pici tágulásit építenek be, amit korábban már linkeltem, de amúgy az USA-ban inkább a "sziú főnök" vízütés csillapítók az elterjedtek, ami hasonló elven működik, mint a Caleffi. Én inkább ez utóbbit akartam megvenni, de végül sikerül másképpen megoldani a problémát. De én magáznházban lakom, egy panelház azért összetettebb probléma... -
asdf_
veterán
válasz
AXisBOLD #46842 üzenetére
Elvileg oda kell rakni, ahol a kalapácsütés keletkezik, tehát mosógép, mosogatógép szelepe, egykaros vízcsap vagy bármi hirtelen záródó golyóscsap elé, hogy ott a legnagyobb löketet tudja elkapni és a leghamarabb megakadályozni annak továbbterjedését. Ezzel itt most az a gond, hogy ez nem nálad keletkezik. Én első körben egy nagyon vékonyra nyitott csapnál ott ülnék, és nézném, hogy amikor a mosógép csöve rúg, akkor ez mennyit változtat a vízsugár vastagságán (és melyik irányba). Esetleg ha van kölcsönbe nyomásmérő, azzal is megnézni, mert az is lehet hogy nem hirtelen elzárásból eredő nyomáslöketed van, hanem nyitásból eredő nyomáscsökkenésed. És azért más hatása van annak, hogy 5 barról felugrik hirtelen 10-re, vagy 4-ről esik egy pillanatra 2.5-re (még ha utóbbira is van bőven kevesebb esély egy panelban, de mégis, hogy tízpercenként történik, az inkább ezt sugallja nekem (teljesen laikusnak)).
-
asdf_
veterán
válasz
AXisBOLD #46770 üzenetére
Erdemes lenne a vegere jarni, mert egyszer valahol egy felxicso nem toleralja majd a dolgot, aztan elaztat mindent. Ha kazanod lenne hocserelovel, azt tenne tonkre alaposan. Ha van helyed, celszeru lenne az ott alkalmazott megoldashoz nyulnod, es felrakni egy 5-8 literes tagulasi tartalyt, aztan ott majd kirugozza magat a loketben jelentkezo nyomas.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Új Catler TC 9010 prémium konyhai robotgép 1400 W - 2 év bolti gari!
- iCarsoft CR Max autodiagnosztika ELADÓ
- Eladó 4 db Achilles Winter 101 téli gumi 225/40 R18 92V XL
- Balatoni álom - saját kép - 40x60 - akrilüveg fotó, keret nélkül, éltartóval
- Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTD 8v 120Le 2009 ÁRCSÖKKENÉS, amíg a kiszemelt megvan
- Apple iPhone 14 256GB/ 86% Akkuval / 12 hónap jótállással!
- LG 55B4 - 55" OLED - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox Ready
- Lenovo Thinkpad P1 gen1, gen2, P52s FHD, 4K oled touch
- LG 45GR65DC-B - 45" Ívelt 1500R / 5120x1440 / 200Hz 1ms / Adaptive Sync / AMD FreeSync / HDR 600
- Samsung 840 SSD 120GB újszerű, 100/100
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest