Új hozzászólás Aktív témák

  • Soulfly842

    addikt

    válasz TCr #9245 üzenetére

    A fapados légitársaságoknál, mint a Wizz, az időelőtti ülőhelyválasztás általában feláras (ezekből csipegetik fel a többletbevételt a a fapados árhoz képest).
    Ha a foglalás során vagy még a check-in időszak megnyílása előtt kiválasztasz egy konkrét helyet, annak ára van (ez -ahogy az esetedben is - lehet 5–7 ezer Ft vagy több is, attól függően, hova ülnél).
    Ha viszont megvárod a check-in megnyitását (általában 48 órával az indulás előtt) akkor is lehet helyet választani a még szabad helyeket felár nélkül, vagy ha nem választasz ülőhelyet (a Check in időszak alatt sem), akkor a rendszer véletlenszerűen kioszt egyet – ez általában ingyenes, de nem biztos, hogy a családdal, vagy a veled utazókkal egymás mellé kerülsz.

    Bőrönd helyett is érdemes mérlegelni, hogy kell-e az mindenképpen, vagy ha kérsz egy priority jegyet (az ált olcsóbban jön ki), akkor amellett, hogy kapsz:
    Elsőbbségi beszállást (korábban szállhatsz fel, így nagyobb eséllyel viheted fel a kézibogyászt is) még felvihetsz az alap kistáskán felül (max. 40 × 30 × 20 cm) egy nagyobbméretű kézibogyászt is (55 × 40 × 23 cm, max. 10 kg)

    Ezeket a méreteket légitársaságonként célszerű ellenőrizni, mert lehetnek eltérések.

Új hozzászólás Aktív témák