-
Fototrend
Amit érdemes tudni a Raspberry Pi-kről:
A legelső változat 2012-ben jelent meg. Pici, olcsó és nagyon alacsony fogyasztású, hobby-célú kártyagép. Felépítése ARM alapú, nem PC-architektúra, hanem kb. egy régi mobilhoz hasonló. Nagyon sok mindenre használható! A Linux-nak és a magas eladási mennyiségnek köszönhetően jelentős fejlesztőtáborral rendelkezik.
Új hozzászólás Aktív témák
-
azbest
félisten
válasz
crissprivat
#15793
üzenetére
Ez érdekes, mert inkább a lefagyás a jellemzőbb, ha gondja van. Külön be kellett kapcsolnom a watchdogot, hogy fagyás esetén induljon újra a pi. De néha még az sem elég hozzá, hanem áramtalanítani kell. Nem lehet, hogy van valami áramingadozás nálad, nagy fogyasztó, ami néha megrántja az áramot?
Hacsak nem egyszerre vett pi-kről van szó, még valamelyik korábbi szériából. Az egyik rev2 B (nem 2B) nekem is gyári hibás lehet, mert teljesen instabil és érintésérzékeny is. De ez valami selejtes kínai sorozatból való, amit még rev1-es stencillel ónoztak fel és olyan helyen is van ón, ahol nem kéne.
Ha pedig 2B pi-ről van szó, akkor gondolom nem xenon vakuzol vagy ilyesmi

Új hozzászólás Aktív témák
- HIBÁTLAN iPhone 13 Mini 256GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4673
- 241 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i7-13650HX, RTX 5060
- Részletre BankMentes ASUS ROG Zephyrus G16 (2025) GU605CR QR110W
- 121 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Panasonic TOUGHBOOK FZ-55 MK2
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

wassermann