-
Fototrend
Új hozzászólás Aktív témák
-
Neerpelt
tag
válasz
ParaBlade #19682 üzenetére
Én imádom, és csak ajánlani tudom. Gyári rendszerrel használom, és pöpec. A ledről annyit, hogy hivatalosan nem is volt megígérve hogy színes, én is csak azért hisztiztem mert a Honoron hozzászoktam, de azóta már nekem sem szempont. Ha jól látom viszont a készülékház a fontos neked, az a hírem van hogy a régi készülékek is kiválóak voltak, de az új gyártásúak még jobbak (kevésbé kopogós és szennyeződő, mostmár talán magnéziumosabb? hátlap, fizikai gombok sokkal határozottabb nyomásponttal, a képernyő kevésbé ujjlenyomatgyűjtő, az oldalkeret és képernyő közötti illesztések kisebbek, stb.) Gyorsasággal, akkuidővel soha nem volt probléma.
-
Ledfold
tag
válasz
ParaBlade #19682 üzenetére
Egyetértek (#19688) Bogyó bá' hozzászólásával. Mindent gyárin hagytam nem mókolok csak használom. Minden frankón működik, nem találkoztam buggal. Lelki problémám csak az, hogy az új frissítéssel tényleg csökkent az üzemidő valamennyit, de a telefon reakcióideje viszont jobb lett. Remélem később ezen javítanak.
-
grafnet
veterán
válasz
ParaBlade #19682 üzenetére
Bug-ok: azért sok bugja nincsen.
Az, hogy kicseszett velünk a Xiaomi az egyszer fordult elő. Mindig van valami új...
Fix bugja nincsen, talán a videó hangja.
Nem hiszem, hogy sebességre panaszkodik valaki.4X vs. N4:
- a méret a lényeg!
- 5" vs 5,5"
- ha nem játszol, gyakorlatilag nincs különbség,
- az olvasás miatt talán a kijelző...
Te döntésed!Értesítési led: gyárin biztosan nem lesz színes. A customon sem garantált. Szokj hozzá. (Sok jelentősége nincs: vagy villog vagy nem).
-
vince
őstag
válasz
ParaBlade #19682 üzenetére
A Note-ot nem ismerem (azon túl, hogy nekem túl nagy, nincs tapasztalatom vele), csak a 4X-ről tudok nyilatkozni. Az szerintem természetes, hogy a fórumban leginkább a problémák kerülnek megbeszélésre: senki nem jár ide csak azért, hogy beírja, hogy aznap is rendben működött a telefonja. A készülék gyári rommal is teljesen jól használható, de minimális "befektetéssel" fel tudsz tenni főzött (de gyakorlatilag a gyárival azonos minőségű, azonos forrásból származó) 3rd party romot.
Az értesítési ledről épp a napokban volt szó. Két dolognak kell együtt lennie ehhez: korai készülék és eu vagy hu rom. Ha most veszel új készüléket, 99%, hogy hardveresen fehér leddel szerelték, azt nem fogod tudni rábírni semmilyen rommal sem arra, hogy színesen (fehértől eltérő színekben
) világítson.
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Kivégzi a Firewire-t az új macOS verzió?
- Belemásznak a reddites beszélgetésekbe az AI-alapú hirdetések
- Xbox tulajok OFF topicja
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Nintendo Switch 2
- Spórolós topik
- Autós topik
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Xcover 5 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP Probook 650 G4 15,6 i5-8350u 8. gen. GYÁRI MAGYAR VILÁGÍTÓ BILL!!!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i3 10105F 16/32/64GB RAM RX 6600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- LG 27GR95QL - 27" OLED / Limitált LoL Edition / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / NVIDIA G-Sync / FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest