Új hozzászólás Aktív témák

  • Tuomas

    addikt

    válasz agroman #15102 üzenetére

    És Somatom

    Miért tolom túl?
    Én nem kapok emaileket, mert kikapcsoltam. Igen, ki lehet kapcsolni, nem tudom, nálad ez ki van-e kapcsolva?! Esetlegha nincs kikapcsolva, próbáld meg, akkor nem kapsz "hazudós" emaileket.
    Engem még nem zároltak, és az elmúlt hónapokbanelég minimális ilyen jellegű probléma volt, sőt a mostani fórumtárs zárolásával annyi volt mindössze a gond, hogy úgy tűnt, nem is zárolták valójában, csak a dokumentumokat kérték be.
    Akiket zároltak azokat meg vagy feloldották vagy kiderült, valamiben sárosak (kivéve talán a céges emberke, vele sajnos nem tudom mi lett, mert egy ideje már nem jelentkezett. :( )

    Előre tudható feltételek, ezt írod. A súgójukat végigolvastad-e? Csak mert nagyjából minden le van benne írva, még az is, hogy zárolhatnak és olyan esetben mit fognak bekérni. Persze mindent nem mondanak el, mert akkor kijátszható lenne (pl, hogy milyen esetben zárolnak).

    Azt írod, piramisjáték. Miért lenne az, amikor úgy is tudod használni, hogy nem hívsz meg senkit?! Ráadásul ugyan olyan feltételekkel. Itthon is van ilyen akció, hogy kapsz kedvezményeket bankoknál, biztosítóknál, vagy fundamentánál pl ha viszel magaddal ügyfelet.

    Azt írod nem éri meg neki az ingyenesség. Ezt honnan veszed? Mert arra mennek rá, hogy új ügyfeleket toboroznak? Ha nem érné meg nekik, már változtattak volna, gondolom, de akkor meg az lenne a probléma, hogy miért nem ingyenes, lásd pl a kártya postaköltségénél, a 90% azért sír, hogy micsoda sz*r, szemét, hogy elkérnek durván 2000 ft-ot a kártyáért, miért nincs ingyen?

    Azzal, hogy leírod mi nem tetszik, semmi gond, ha megalapozottan írod, de lásd fent, mindenre van válasz, vagy megoldás.

    Az átkosban pont fordítva volt, ott ha nem tetszett, akkor is használnod kellett. Itt most nem ez van, mindenki választhat, mit használ és mit nem. Neked nem tetszik, semmi gond, tiszteletben tartjuk. De van akinek tetszik, mert nem akad meg az egyébként kikapcsolható email szövegezésén, vagy nem háborodik fel, ha vannak különféle promóciók, vagy ahogy te hívod, "piramisjáték", és a használatakor tudja mérlegelni az előnyöket és a hátrányokat.
    Ha te pedig csak hátrányát látod és tudod felhozni, akkor meg teljesen mindegy, mert nem a te szolgáltatásod. Van ilyen, ez van.
    Én sem használok pl linuxot, ha a windows jobban bejött, és nem játszom xboxon, ha a ps4es játékok jobban tetszenek. :R
    Illetve olyan szolgáltatásokat használok csak, amiben megbízok. Ha te nem bízol meg benne, akkor azon mi nem tudunk neked segíteni, ezt mindenki egyénileg dönti el, számára mi a legjobb, legmegbízhatóbb.

Új hozzászólás Aktív témák