Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szroncs

    tag

    válasz deca #2276 üzenetére

    Koszonom, hogy megosztottatok velem a tapasztalatokat. Egyellore meg varok kicst a vasarlassal hatha lesz valami akco ra. Meg egy dolog lenne amit megosztanek/kerdeznek tolletek. Tortenetesen a kiterjesztett garancia. Mert ha mar negyed milla felett vesz az ember valamit akkor az meg a 3,4,5 evben is legyen mar jo. Az addig tiszta, hogy 2 ev van ra alapbol illetve lehet ra kotni kibovitett jotallast, vasarlastol szamitott 3 honapig a Sony Centerekben.

    A problema a kovetkezo: Ugye a Sony kategoriakba sorolja a kibovitett jotallast meret/seria ehez merten valtozik a hozza tartozo jotallas besorolasi szama es termeszetesen az ara. Namarmost a Sony weboldalan az 50W656A konkretan nincs benne a listaban: [link]

    Ez meg haggyan de ugy tudom, hogy a Sony centereknek ugyan azon az aron kell adni mindent ami Sony beleertve a kibovitett jotallast is. Cegeket/Linkeket nem rakok nehogy reklam miatt toroljek a hozzaszolasomat, ezert leirom az arakat amiket talaltam.

    Ez mind Sony Center: TV: KDL-50W656A

    1, Itt maganal a tv nel nem lehet kipipalni az 5 evet de Kiegészítők kent konkretan ehez a tv-hez ben ajalja az 5 év biztonság BCC-Y5-02
    ez itt 20.000Ft "ez ugye plusz garancia es biztositas"

    2, Itt nem lehet kipipalni nem is ajanlja fel. Kulon menupontban erheto el az osszes, termeszetesen egyik ben sem szerepel a KDL-50W656A. Erdekesseg: 5 év biztonság BCC-Y5-02 30.000Ft "ugyan az mint fentebb csak + 10k"
    BEWY-502 - 5év Kibővített jótállás 24.000 Ft "ez csak garancia biztositas nelkul"

    3, Itt fel is ajalja vasarlasnal de mar egy nagyobb kategoriasat 5év biztonság BCC-Y504, 40.000,- Ft ugyan ez egyebket a kettes szamu Sony centerben 50.000Ft

    Mit latjatok K@ nagy fejetlenseg van ezzel a dologgal kapcsolatban. Szemelyes megkerdezesemre szinten Sony centerrol beszelunk meg:) Azt mondtak, hogy kb. mert nem tudta pontosan 28000:)

    Erre varj gombot Pistike... akkor most mi is van itt keremszepen..? Ha valakinek van konkret tapasztalata oszza meg pls.

Új hozzászólás Aktív témák