Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Nehezen fog a DX11 maradni még egy évig is. Az a gond, hogy a konzolról portolják a játékokat és ezeknek a DX11 már nem jó. Annyira különbözne a konzolos és a PC-s fejlesztés, hogy még ha alkalmaznák is a DX11 pathot a motorokban, akkor sem kapna szinte semmilyen optimalizálást. Tehát vagy DX12 lesz vagy Vulkan. Más opció a fejlesztők előtt most nincs.
Új shader modelt tavasszal kap a DX12. Ez lesz a shader model 6.0, és lehetővé teszi, hogy az Xbox One-ra írt shadereket ne kelljen egyáltalán módosítani, így ezek jöhetnek direkten PC-re.
További fejlődés egyébként ezekben az API-kban nem nagyon van. A DX12 legalább 6-7 évig itt marad, mert nincs igazán hova lépkedni. Ami fejlődni fog az a shader nyelv, aminek nyilván a shader model 6.0 lesz az alapja.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- 0perces. Kolink Inspire K2 Plus ARGB TG
- Acer Predator Helios 18 AI I9 ULTRA 9275HX, 192GB RAM, 2TB SSD, RTX 5080
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5060 Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- HP EliteBook 840 G10 13. gen i5, 16GB DDR5, prémium üzleti laptop! 1 év garancia
- Dell USB-C dokkolók: (K20A) WD19/ WD19S/ WD19DC + 130W, 180W, 240W töltők
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
