Új hozzászólás Aktív témák
-
Malibutomi
nagyúr
válasz
#85552128
#26893
üzenetére
Pont ezért volt szétszedve két részre, és előbb jöt volna a single. Melyik is jelent meg ezek közül ? Semmi.
Elobb is jon a single, de mivel a ketto ugyanazt a technikat hasznalja, a motort meg kellett varni vele
Nem, de van más. A legnagyobb különbség, hogy az említett két játék elkészült, a másik meg ígérgetés szintjén létezik..
Lovacskazas meg szex? Ezek komoly fejlesztoi munkat igenyelnek.
Tudsz mondani esetleg konkretumot, aminek a technikai megvalositasa igenyel nehezebb fejlesztoi munkat, ami hasonlo nehezseg mint egy MMO felepitese, vagy amiket fentebb emlitettem? Nem hinnem.
Ja latom kozben szerkesztetted, jott az "elkeszult" utokartya. Gyakorlatilag elismerted hogy nincs bennuk semmi technikailag nehez. Szoval ja kesz studio el tudott kesziteni egy single player jatekot mindenfele technikai kulonlegessek nelkul hamarabb mint egy nullarol indulo studio ami sokkal komplexebb MMO-t keszit. Ez aztan sokkolo.Ez mivel is magyarázza azt, hogy folyamatosan olyan dátumokat adnak meg saját maguk amelyeket nem tudnak teljesíteni ? Ha azt akarod bizonyítani, hogy felelőtlenül ígérgetnek sikerült.
Hmm, csuszas fejlesztes kozben mikozben olyan dolgokat probalnak a jatekba pakolni, amik tulmutatnak az egyszeri gyorsan kiszort tucetjatekokon. Letaglozo.
ME:A miert csuszott egy evet? Ennyi kellett hogy rondabba tegyek az animaciokat?Egy játékon nem dolgozott három stúdió a pénzügyi háttérről semmit nem tudunk. A CDPR mögött pedig senki sem állt.
Nem irtam hogy egy jatekon dolgozott 3 studio, te irtad hogy tobb jatekon dolgoznak, en meg irtam hogy tobb studioval.
"Jövőbeli"

Ertem szoval felhozod hogy atirjak a motort az baj, ramutatok hogy nem irnak at semmit, ez kesobbre vonatkozo kijelentes, akkor meg tapsikolsz. Szimpla trollkodasnal azt hittem tobb eszed van.
A motorvaltasra irtam a kb nulla raforditast mivel Cryengine->Cryengine valtas volt gyakorlatilag
A DX12 Vulkant nem emlitettem egyaltalan hogy mennyi raforditas lenne a valtas de latom a motor es az API kulonvalasztasa nem sikerult.Reszemrol befejeztem, mert tul sok az off, es mar kezdesz elmenni a csusztatasos csavargatas iranyaba, ahhoz meg nincs kedvem.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Allegro vélemények - tapasztalatok
- OTP Bank topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- World of Tanks - MMO
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- sziku69: Szólánc.
- Robotporszívók
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- További aktív témák...
- XFX RX 9070 XT 16GB GDDR6 MERCURY OC Gaming Edition with RGB - Gari 2029.01.14. -ig - Eladó!
- SAPPHIRE RX 9070 16GB GDDR6 NITRO+ OC Eladó!
- GIGABYTE RTX 4060 8GB GDDR6 EAGLE OC Eladó!
- BESZÁMÍTÁS! nVidia RTX 3090 24GB Founders Edition videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Radeon 6700XT Sapphire Nitro+ 12GB
- Apple iPhone 15 Pro Max / 512GB / Kártyafüggetlen / 12HÓ Garancia / Akku: 84%
- 235 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- HP EliteBook 830 G8 13,3" i7 -1185 G7, 8-16GB RAM, SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ultra 7 265KF 32/64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! 32GB G.Skill Trident Z RGB 3200Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Tudsz mondani esetleg konkretumot, aminek a technikai megvalositasa igenyel nehezebb fejlesztoi munkat, ami hasonlo nehezseg mint egy MMO felepitese, vagy amiket fentebb emlitettem? Nem hinnem.
