-
Fototrend
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Gabe123
aktív tag
Valaki érti amúgy ezt az egészet ? Január, Február, Március általában bullish ahogy előttem is írták de CPI magasabb a vártnál , infláció magasabb tehát rate cut nem igen lesz pedig Trump azt akart. Mondjuk szerintem vámok amit Trump bejelentett se nagyon segítenek legyőzni az inflációt . Lehet bejelentette vámokat akinek kellett bevásárolt (Erik Trump szerint most kell ETH-t venni ) és kiáll ,hogy amúgy srácok megveszéltem Elonnal jobb lesz nekünk vámok nélkül?
Továbbá ha ilyen egy bikapiac milyen lesz a medve !? nah nembaj legalább whale leszek mindenbe
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Leáll a The Elder Scrolls: Blades, nyáron lelövik a szervereket
- Szeged és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Tesla topik
- Apple MacBook
- Videós, mozgóképes topik
- Szivárognak a OnePlus Nord CE6 Lite specifikációi
- 3D nyomtatás
- A belépőszintre érkezett a Xiaomi Redmi A7 Pro
- Idén lesz tíz éves az AMD Socket AM4 foglalat
- Olcsón ad sokat, de a minősége... Kukirin G2 Ultra teszt
- További aktív témák...
- XPS 9530 15.6" FHD+ IPS i7-13700H RTX 4050 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Asus Zenbook 14-OLED-,2.8K - Ultra 7 155H,16GB/1TB SSD-Garancia!
- Dell Latitude 5490 14", HD,i5-8350U,8GB,256GB SSD,WIN11
- iPhone 13 Mini 128GB éjfekete
- X1 Carbon Gen10 27% 14" FHD+ IPS i7-1260P 32GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- ÚJ Bontatlan Sony Bravia K-65XR90 - 4K HDR Google Mini LED TV - 3 év garancia
- BESZÁMÍTÁS! Akár Részletfizetés 0% THM ÚJ AMD RYZEN AM5 processzorok 3 év garanciával 27% áfaval
- Alkalmi vétel!Csere-Beszámítás! Csak tesztelt HP Omen 16! R9 8940HX / 32GB DDR5 / RTX 5060 / 1TB SSD
- Akció! Acer Nitro 5 AN515-55! I7 10750H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4653
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

