-
Fototrend
Háztartási gépek
Ebben a topikban a háztartási kis- és nagygépek vásárláshoz, karbantartásához, kezeléséhez szükséges információkat, hozzászólásokat, hivatkozásokat találsz. Amennyiben kérdésedre nem találtál választ az összefoglalóban, esetleg a témához kapcsolódó anyagok között, természetesen (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
>> A készülék tapasztalatokat erre találod <<
Új hozzászólás Aktív témák
-
peppe79
senior tag
Pedig sajnos egy ócska kis játék. De a kikönnyítés, vékonyítás, minél több műanyag elem használata nem csak az Electroluxra, meg úgy általában a háztartási gépekre korlátozódik, hanem szinte minden másra az élet egyéb területén.
Az én Electolux gépemre olyan vékonyka pléhlemez borítás került, hogy itt-ott már eleve behorpadt (nem szállításból adódó sérülés). Néhány lemezcsavart pedig a kicsomagolás után találtam meg a földön...egyszerűen kipotyogott a gépből, mert túlhúzták (utólag már nem lehetett visszatekerni). Az ajtó melletti belső oldalon meg egy eleve menethibás csavart tekertek, az szintén kihullott. Az alsó szórókart hőlégfúvóval, és némi hajlítgatás árán sikerült úgy beállítani, hogy ne érjen hozzá ahhoz a hátsó műanyag borításhoz, ami a vizet vezeti el a felső szórókarnak. Az alsó fiók meg állandóan nekikoppan a belső mosogatótér bal-hátsó falának, így ott a lemezen idővel egy kis horpadás keletkezett, és elkezdett korrodálódni.
A vízszintszabályzó konstrukciójából adódóan kizárólag mosogatóport tudok használni, mert előtte a tablettával használva rendszeresen eltömődött. Ezt a hivatalos szakszerviz szerelője is megerősítette (már azt, hogy lehetőség szerint mosogatóport használjak), amikor még a 12 hónapos jótállási időn belül jelentkeztek a hibák. Egyébként a 12 hónapos garancia is egyedi dolog, szinte minden gyártó minimum 24 hónapot, vagy többet vállal rá. Hát, úgy hirtelenjében ennyi jutott eszembe róla. Nem állítom, hogy minden Electrolux mosogatógép ilyen hitvány, de én pont kifogtam egy ilyen talján példányt. És nem használt, vagy outlet termékről van szó, hanem egy sértetlen csomagolású, szakáruházból vásárolt, új mosogatógépről.
Új hozzászólás Aktív témák
Háztartási kis- és nagygépek topikja!
● hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
● hirdetni a Hardveraprón lehet, a topikban nem!
● a javításra és jótállásra vonatkozó új szabályozást az összefoglalóban találod!
-----------------------------------------
> KÉSZÜLÉK TAPASZTALATOK <
-----------------------------------------
> ALKATRÉSZ BOLTOK <
-----------------------------------------
Kapcsolódó PH! fórum témák
● asztalos topik
● elektromos kéziszerszámok topik
● klíma topik
● kávé topik
● automata kávégépek
● lakásfelújító, szerelő topik
● led világítás a lakásban topik
● légtisztító topik
● mosógép topik
● okos otthon / smart home topik
● robotporszívók topik
Kapcsolódó blogbejegyzések
- Tudástár Vezeték nélküli porszívók - alapok
- Tudástár Amit a robotporszívókról tudni érdemes
- Tudástár Hogyan válasszunk porszívót?
- Tudástár Mi mennyi áramot fogyaszt?
- Gyerek kerékpár 12 Kék színű, tanulókerékkel, kosárral (2 4 éves korosztálynak)
- Ambiano GT-EWM-03 kompresszoros, háztartási jégkockakészítő 150W 1.8L eladó 2 év garanciával
- Krups EA81 Automata kávégép 6 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- Új Liectroux N7S-U robotporszívó
- Új Lubluelu P4 vezeték nélküli állóporszívó
- Eladó szép állapotban levő Apple iPhone 11 64GB fehér / 12 hónap jótállással!
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B450 R5 5500 16GB DDR4 250GB SSD 1TB HDD GTX 1050Ti 4GB GameMax STORM ADATA 600W
- Huawei P30 Pro / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Kijelzőn beégés
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Intel Core i5 4440 4mag 4szál processzor garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


