-
Fototrend
Linux kezdőknek - érdemes beleolvasni, mielőtt kérdezel
Új hozzászólás Aktív témák
-
HThomas
őstag
Sziasztok, adott egy családi pc, hozzá nem értő szülőknek, Ubuntuval és KDE-vel (gyors keresés után az hasonlított a legjobban a windowshoz, amit ismernek). A gépen vagy egy rendszergazda account, erős jelszóval, és egy normál account, amihez eddig nem volt jelszó.
A probléma az alábbi: KMail-t szeretnék beállítani egy gmailes fiókkal, úgy, hogy ne kelljen begépelniük folyton a levelezéshez a jelszót. Amikor elindítom a programot, elindul a kwallet, ami jelszót kér. Ezt nem szeretném, ezért kikapcsoltam, viszont így meg a KMail nem hajlandó letárolni a jelszót (az SMTP jelszót felajánlotta, hogy lementi magának, csak kwallet nélkül nem lesz biztonságos, viszont az IMAP jelszót nem hajlandó, azt mindig bekéri). Hogyan lehet ezt a problémát feloldani?
Új hozzászólás Aktív témák
A topik célja: Segítségnyújtás a Linux disztribúciókkal még csak ismerkedők számára. A szerveres kérdések nem ebbe a topicba tartoznak.
Kérdés előtt olvasd el a topik összefoglalóját!
Haladó Linuxos kérdések topikja.
Linux felhasználók OFF topikja
Milyen program ami... [link]
Shell script kérdésekkel látogassatok el a topikjába
- Vélemény Ubuntu 20.04 LTS
- Vélemény Linux Mint Debian Edition 4
- Tudástár MX-Linux 19
- Bemutató Linux a mindennapokban: Manjaro KDE
- Bemutató Linux a mindennapokban
- Hír Zöld utat adott a nyílt forráskódú Linux meghajtóknak az NVIDIA
- Hír A Steam Play hozza el a Windowsra írt játékokat Linuxra
- Hír Hova jut a világ? Linuxot kínál a Windows Store!
- ESET termékek hivatalos forgalmazója / NOD32 / Internet Security / Android / Server / Mail / stb.
- Játékkulcsok olcsón: Steam, Uplay, GoG, Origin, Xbox, PS stb.
- Bitdefender Total Security 3év/3eszköz! - Tökéletes védelem, Most kedvező áron!
- Játékkulcsok a legjobb áron: Steam
- Microsoft licencek KIVÉTELES ÁRON AZONNAL - UTALÁSSAL IS AUTOMATIKUS KÉZBESÍTÉS - Windows és Office