-
Fototrend
Ajánlott ingyenes Windows programok

Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Cs1csó
titán
válasz
dargelot
#47998
üzenetére
Azt használom én is az MSI Afterburner-rel együtt, esetleg távolítsd el a mostanit alaposan, sőt a VGA driver-t is -DDU-val - majd telepítsd újra a legújabbat vagy 2-3-al korábbit.
Az MSI afterburner-ből is van régebbi esetleg próbálj ki egyet.
A Riva Tuner-ből 7.3-assal települ az MSI AB 4.6.3 Beta de ott van régebbi is. -
King Unique
titán
válasz
dargelot
#47964
üzenetére
Feltételezem Windowsról van szó és amiatt kérdezed, ahol ha van beépített / 3rd party antivírus szoftver telepítve, akkor az (beállítástól függően) csatlakoztatáskor átvizsgálja a pendrive-ot és ha talál valamit, akkor karanténozza/törli. + Windows szinten letiltható az AutoPlay, valamint az USB-s meghajtók kezelése.
Ha az elszeparált futtatást a cél, akkor ott van pl. a virtuális gép/OS használata (pl. Hyper-V, VirtualBox), úgy csatlakoztatni a pendrive-ot és úgy átvizsgálni. + A modern Windows 10-ben már beépített Sandbox/Tesztkörnyezet is elérhető. Másik lehetőség egy külön bootolt live rendszert, pl. Linux Live rendszer (példák) bebooloni és az alatt tesztelni, átvizsgálni az ismeretlen eredetű, gyanús pendrive-okat. Sőt, több antivírus szoftver gyártójának van ilyen live rendszere (példák), célszerű akár egy olyannal próbálkozni. -
Vesa
veterán
válasz
dargelot
#47867
üzenetére
Jobban jársz az angollal! Az összes oktató videó angol felülettel dolgozik, még akkor is, ha az oktató videó magyar nyelvű! Vagyis tanulni sokkal könnyebb, mivel csak néhány angol szót kell megjegyezni, de a program használatát irtózatos kín úgy tanulni, hogy minenhol az angol felületre hivatkoznak, neked meg fogalmad nem lesz, hogy az most mi akar lenni a magyar verzióban.
Egyébként az Audacity-n kívül nem nagyon van más, ami tud magyarul. Ugyanakkor az nem a legprofibb program. Ingyenes és profi pl. a Cakewalk Sonar (újabban Cakewalk by Bandlab). De ez sem tud magyarul, viszont rengeteg tutorial elérhető hozzá.
-
AtHoS
nagyúr
válasz
dargelot
#45009
üzenetére
Akkor egy kis fény a sötét alagútba:
- Freesync működik rendesen: FPS = képfrissítés (a monitor által kijelzett Hz érték)
- Freesync nem működik: FPS =/= képfrissítés (monitor a winben beállított Hz értéket mutatja FIXen, pl az említett 60Hz)
Szerk. persze ha az FPS kifut a monitor Freesync tartományából felfelé, akkor az átbaszós lehet

-
King Unique
titán
válasz
dargelot
#41776
üzenetére
Gondolom Windowst használsz, amiben ilyen célra annak lemezkezelője, illetve abban a kötet zsugorítása opció is megfelelhet. Ha esetleg inaktív ezen opció, vagy nem engedi a kívánt méretre zsugorítani a partíciót, akkor célszerű olyan külső particionáló programokkal próbálkozni, mint pl. az AOMEI, MiniTool stb.
(#41778) chungee:
Nem feltétlen muszáj ezen módszerrel csinálni, mert egyébként ugyanúgy kiírja pl. a Rufus is és utána bootol rendesen. Viszont ez a HBCD nem éppen mai darab és rendszerint csak Legacy (BIOS-MBR) módban bírható működésre, ellenben UEFI-ben már nem. Viszont vannak pl. olyan WinPE-alapú* megoldások, amelyek jóval modernebb, működnek UEFI boot módban is, ugyanúgy tartalmaznak egy rakás programot, illetve nem mini XP, hanem pl. rendes W10 desktop van bennük.* Ezek ugyan nem hivatalos kiadások, de pl. adatmentési, diagnosztikai és tesztelési célra rendszerint jól használhatók. Példa: [link], [link].
Új hozzászólás Aktív témák
- Pécs és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Óra topik
- Suzuki topik
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- Gaming notebook topik
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Jövedelem
- További aktív témák...
- Dell Latitude 7280,12.5",FHD,i7-6600U,8GB DDR4, 256GB SSD,WIN11, 2 KAMERA
- iPhone 13 mini 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4052, 94% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4328, 100% AKKSI
- Sony DualSense Edge kontroller 3 hó garancia, számlával!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest







