-
Fototrend
Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!
Országos motoros rendezvények
Új hozzászólás Aktív témák
-
sqpp
őstag
Jólvan nyugi
ideges vagyok, mert már a franc kivan ezzel az egésszel... Kezdtem volna inkább Vácon az egészet.. Erre tegnap dolgoznék is itthon és a jó öreg internet nem beszart? -20k 
-
sqpp
őstag
válasz
XFishboneHUN
#89848
üzenetére
Figyu, a kevláros farmert néztem eBay-en. [link]
Dzsekiből, ha lehet inkább bőr, mint textil, nem vagyok az a textilbarát
Nyilván, ha az a fajta textil jobban véd, akkor azt is elküldhetitek.Csizmából már leírtam kb mennyit szánok rá.
200 körül egyelőre cakk pakk a 3-ra
-
sqpp
őstag
Igazatok van bocsesz, olyan 50 körül.. boltot mit ajánlotok? Ha van Pesten felőlem az is jó, Shox-ba megyek majd bőrdzsekiért is... Meg néztem kivehető kevláros farmert is, mert az se árt majd
Kesztyű meg ráér még úgy vagyok, mármint a jogsihoz kellenek ezek, de kesztyűt azt tudnak adni, azzal no para, csak azért akarok valami alapvető védelmet még. Ezek a sport bőrdzsekik annyira nem pályák nekem 
Szánalom amúgy, hogy eddig húztam az egészet, de ki a fene tudta, hogy Nógrád megyében ennyire nem lehet egy jogsit elvégezni, mert motor sincs az iskolának?! Elkezdik az jó lenne, ha már lenne.. mondom he? Nem most tanulok? Na mindegy, Pest megyében egyből mondták, hogy nincs gáz, ott a GS500-as... Csoda hogy nem járt le a kresz..
Tegnap még papírokkal is baj volt, mert elfogathatatlanul kevés adat volt az átiratáson, tiszta vicc, nekem kellett hívnom a városban lévő irodát, hogy kérjék már le az azonosítóm, meg hogy pontosan mikor lett meg a kresz, mert az se volt ám ráírva...
-
sqpp
őstag
Csizmából tudtok valamit ajánlani? 46-os lábam van kb, szóval úgy csekkoljátok.
-
sqpp
őstag
Skacok, a hanghatár mennyi Magyarországon? Azért kérdezem mert van egy dob, ami rendkivul érdekelne, viszont elég hangos, még külföldön is néha nem örülnek miatta... Magyarországon meg eléggé bénább minden az ilyen dolgokban is...
-
sqpp
őstag
válasz
CyberPunk666
#80902
üzenetére
250-essel és 800-assal ment jól. Én nem tudom még milyen a DRZ, csak ismerősök szerint elvileg nehéz...
Még nem is láttam élőben, szóval nem tudom milyen.
-
sqpp
őstag
2 kérdésem lenne...
Suzuki DR-Z 400-at akarok venni a kövi hónapban. Na most van egy két nyélbeütő problémám.
Az SM változat tökéletes lenne, habár abból jelenleg nem sok van a neten a hirdetések között. Ha tudtok valakit aki eladna ilyet, az szóljon kérem!
Elégé sürget az idő, mivel jogositvány előtt vagyok és vele tenném le a rutint/forgalmit/vizsgát.
Na már most itt a bökkenő, ugyebár A2-est csinálok. (23 vagyok még csak.) Bár valaki most vitázik arról, hogy jelenleg 23.5 a határ. Mindenesetre a kresszem már megvan, emiatt is csinálnám most az A2-t.
Ugye a DR-Z 400E változat 37kW ami a 35kW határon túl van. Erről tudni valamit, hogy esetleg elfogadják-e? Pár eladó szerint nincs gond... (Bár szerintem kamuzik csak, hogy eladja
)Folytásról hallottam, de hát nem tudom...
Hát ha valaki tud SM-et, mivel az nincs 35 kW

-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#67926
üzenetére
eBayen talalsz csak, meg kint par szalonba. De ha hazaertem keresek
-
sqpp
őstag
Van itt aki whatsappot használ és tud segíteni, tippeket adni kezdő motorosnak még?

Bár tanítanak, azért örülök a tanácsoknak

-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#67863
üzenetére
Úgy értem külfdön átszámítva ennyi

Külföldön gyártanak, miért gondolod, hogy nem?
Volt 2015-ös is, és lesz 16-os is.
Egyébként valószínűleg pest lesz belőle.. nem fogom akkor se megvenni előre feleslegesen

-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#67820
üzenetére
Tökéletes állapotút keresek, nem akarok 2 hónap után új blokkot venni

Az újak is másfél milla körül mozognak
-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#67816
üzenetére
Azert berelnem mert most nyar alatt nem gyujtok ossze 900at a DRZre..

-
sqpp
őstag
válasz
Geresics
#67806
üzenetére
Természetesen.
Itt a honlapjuk amúgy: [link]
Ha lejjebb görgesz, elvileg lesz SUZUKI GS 500 az A2- nél..
Az oké, hogy az oktató azt mondta díjmentesen átír emiatt máshová.. de hogy egész megyébe nincs motor az kész vicc.. oké elhiszem végül is.. a legnyomorultabb megye egész Magyarországon.. kész vicc.. de hogy emiatt keljen Pestre mennem..

Egyébként a bérlés az oké, hogy változó, de milyen árban mozog?
-
sqpp
őstag
válasz
Geresics
#67801
üzenetére
Hát figyi, van itt Salgótarjánban egy autósiskola, meg van még egy Gyarmaton is, aki motoros vizsgákkal is foglalkozik, de egyiknél sincs biztosított motor..
Pont erre alapoztam, hogy majd utána elég lesz megvenni a mocit, de így akkor gyűjthetem össze rá a megannyi pénzt.. előtte azért tisztázhatták volna... főleg ha a honlapra is ki van írva, hogy van.
kisninja:
Ezek nem szeretnének adni, pedig semmi kárt nem okoztam nekik.. még becsületesen is fizettem a díjakat, mindent... nem akarok jövő nyárig várni vele
-
sqpp
őstag
Itt mindenki saját motorral vizsgázott jogsin? Vagy volt aki bérelt?

-
sqpp
őstag
Valahonnan tudtok oldalt, vagy valakit akitől tudnék venni HASZNÁLT protektorokat?
Igazából protektoring-re lenne szükségem meg kesztyűre
Sürgős lenne, mert mindjárt indul a jogsi.
Előre is köszönöm
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#63991
üzenetére
Te ugye ugyan úgy krossz sisakot hordasz, ha jól emlékszem, te hogy oldottad meg ezt a problémát? Addig nekem sem gond, amíg nem rakok fel külön szemüveget, de utána már rohadtul feszül az MX szemüveg a rendesre és még kacsintani sem tudok.
-
sqpp
őstag
válasz
fattyu
#63987
üzenetére
Annyiból már vehetnél sötétedőt, nekem is olyan sima szemüvegem van. Azért is lett volna jó ha befér alá, mert ebben is van UV védelem, plusz a szemüvegben is a sisakhoz, de így mindenképpen kontaklencse kell..
A szenvedés pedig az, hogy még sosem volt és kb a fél szemhéjadat fel kell emelni és úgy berakni... pfujj

-
sqpp
őstag
Kontak lencse kell szemüveg helyett

Nagyon reméltem, hogy befér majd a sisakom mögé, de hát na... Vagy használok szimpla sisakot, ami Supermoto-hoz szerintem okádék, vagy lencse... De akkor inkább szenvedek és lencsézek

-
sqpp
őstag
A sisak megvan, ám még kellenek sajnos dolgok a tavaszi jogsira..
Lehetőleg használtan kellene a többi.. Sisaknál azért fontosnak tartottam, hogy új legyen.
Protektoringet néztem, mert olcsóbb mint a páncél. Ebből mit ajánlanátok?
Ugyanakkor kellene magas-szárú cipő vagy csizma.. Tudom a csizma jobban véd, de 3-4x annyiba is kerül.
Ezen kívül kesztyű és térdprotektor kellene..Keretnek nem tudom igazából mit mondanák, ugyanis még nem tudom, hogy mikor indul a jogsi, gondolom 1 hónap azért még hátra van.. Szóval oylan 130e kb. De jobb lenne minél olcsóbban mindent.
-
sqpp
őstag
Közben skacok úgy döntöttem, holnap meglátogatom a Hondás boltot, aztán kipróbálok egy-két sisakot, ha megtetszik valamelyik persze megveszem, de ez még a jövő dala.
Mindesetre tervben van egy FOX V1 Rockstar is :p
-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#60252
üzenetére
Hát itt én csak V1-et találtam webáruházban, az már más kérdés, hogy Pesten lehet, hogy van.
-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#60250
üzenetére
Ott csak V1 van D: de gondolkodom rajta, azért jóval olcsóbb lenne, így még vennék mellé egy szemüveget is.
-
sqpp
őstag
Emberek, szerintetek az XL-es méret nem túl nagy sisakban? Egy gatyamadzaggal mértem le, de ha rosszat mértem adhatom el a sisakot

-
sqpp
őstag
válasz
Topiccsendőr
#59326
üzenetére
http://www.fc-moto.de/FOX-AIRSPC-Franchise
Abból ezt néztem, pont hozzá való

-
sqpp
őstag
FIREBLADE78: Na ja, hát az a baj, hogy így a láthatatlanban nehéz tapogatóznom.. Falun lakom, de épp az a cél, hogy menjek már valahová, mert jelenleg naphosszat itthon lesek.
Xaels: Igen, a másik lehetőség ez lenne, sokan nyomják kint a DRZ-vel ilyen sisakkal. Csak ezek nem tudom milyen árkategóriába vannak.
-
sqpp
őstag
Most tenném le a rendelést

Igazából úgy értem, hogy ti mit gondoltok róla.. Még most vágok bele az egészbe, ezért is kérdezlek inkább titeket, nekem esztétikai és egyéb okokból ez tetszett meg

110-nél nem hiszem hogy gyorsabban fogok menni, hisz kövi fordulóra fogom venni a mocit is

Sokan úgy vannak, hogy miért nem a motort előbb, stb...
1. Mikor veszem a mocit, akkor nagy valószínű nagy távra utazok és azzal is jövök haza, így jó lenne már rendelkezni valami sisakkal.
2. Ha meglesz a moci, akkor már a benzinre is kell gondolni, hisz első-látás szerelem lesz az biztos, úgy-hogy előtte még leakarom rendezni a ruhákat, protektorokat, stb.

-
sqpp
őstag
Supermoto-hoz sisakot ezt néztem ki.. [link]
Kezdő motoros vagyok, tehát mindenképpen fontos a védelem.
Érdekelne a véleményetek

-
sqpp
őstag
Hátizsákból hol érdemes venni? És milyen márkában?

-
sqpp
őstag
válasz
Topiccsendőr
#58863
üzenetére
Nem egermozi
Csupán egyéni motort szeretnék csinálni belőle.. És ezt választottam 
-
sqpp
őstag
válasz
Topiccsendőr
#58834
üzenetére
A 400sm nem eppen enduro 😟
-
sqpp
őstag

Ilyen az alap fal, semmi több
-
sqpp
őstag
Sajnos tényleg nem tudom még, igyekszem mindenhol utánanézni az egésznek, mert rengeteg energiát spórolna meg ez nekem. Hisz mint mondtam az elején nem fogok vele sokat járni, így mindig fejbe kéne tartani, hogy hol járok a benyával éppen és ha esetleg kicsit elszámolom vagy bármi a mező közepén, akkor nagyot buktam.
-
sqpp
őstag
Gondolom az úszóval kell valahogy összekötni, de majd még utánakérdezek jobban máshol is. Azért jó lenne látni, hol tartok néha, ha esetleg elindulok, akkor tudjam, hogy van-e benne elég benya.
Nem probléma tényleg, ha kell rá + cucc igazából.. Az elején még nem hiszem, hogy sokat fogok vele menni, hisz első motor lesz. De másra amúgy se nagyon fogok költeni... Havonta meg nem hiszem, hogy kellene 20 ezertől több a benyába, mert azért 4000 km-eket nem fogok nagyon menni a mocival az elején biztos.
Inkább szép állapotba akarom hozni, meg rátenni a dolgokat, amiket kinéztem, ezért is érdekelne, hogy a dolog megvalósítható-e..
-
sqpp
őstag
Valaki használ itt benzinszint mérőt?
-
sqpp
őstag
válasz
Topiccsendőr
#58565
üzenetére
- Állapot így ránézésre? ( tudom, hogy az nem jelent sokat, de valamit azért igen. )
Leírásban ezt volt:

-
sqpp
őstag
Vélemény? Ezt néztem ki

-
sqpp
őstag
válasz
Something_
#58383
üzenetére
100 körül gondoltam max.. de tényleg max

Stílus jöhet bármi, klasszikustól kezdve az újabbakig is.. legfőképp Supermotohoz kell majd

-
sqpp
őstag
Bőrkabátot hol érdemes vásárolni? Lehetőleg valami szép megjelenésű kellene

-
sqpp
őstag
Egy minőségi kesztyű, ami véd is kb mennyi euró?
-
sqpp
őstag
válasz
baboss
#58338
üzenetére
Sajnos még odébb van, de már a cuccokat elkezdtem venni, hogy jövő szezonra minden meglegyen.
Kövi héten úgy néz ki veszek egy SJ4000+ kamerát, motoros telótartót, szivargyújtót, aztán karácsony tájt egy MX sisakot + szemüveget, következő évben (azaz januári hónapban) egy telót még(nexus 6 /a jó képeket valamivel kell majd lőni
), és utána jön a motor 
-
sqpp
őstag
PH-s tali szokott lenni ?

Ha igen kb jövőre mikor lesz? Természetesen nem konkrét napot kérnék, hanem hónap

-
sqpp
őstag
Motoros jogsira tippek?
meg a kresz megy, de hamarosan jon a forgalom -
sqpp
őstag
Na skacok, leadtam a jelentkezést a motoros jogsira

Ilyennel fogok vizsgázni:
(Yamaha MT-03)
Persze utána egy kisebb hengeres 400-as DRZ lesz az enyém, de akkor is zsír lesz

-
sqpp
őstag
Egyébként kérdés skacok, még messze van, de azért jobb előre gondolkodni..
Ugye nekem nem valami jó a szemem, ezért majd megint veszek szemüveget a vezetés, motorozás miatt..
Kérdéses, minden sisak alá befér a szemüveg?
Másik, elvileg van egy új szabály, hogy 50KM/h-val meg kell állni 12 m-en belül teljesen, ez igaz? Totalcar-nál vagy hol olvastam.. már nem tudom.Meg DRZ-400S-et tervezek venni, mert 24 még nem vagyok, így nagy motorom nem lehet, de nem is szeretnék egyenlőre... Hisz még motoron sem ültem.. Kérdéses, szerintetek újat vegyek? vagy használtat és azt ügy köljem szét?
Mert a külföldi csoportba azt javasolták.. De azért titeket is megkérdezlek.. 
-
sqpp
őstag
válasz
FIREBLADE78
#51138
üzenetére
Arról a motorról van egy 2005-ös naptárom

-
sqpp
őstag
válasz
-Mosquito-
#47100
üzenetére
akkor ugorjatok be őrhalomba
tolem 8km gyarmat 
-
sqpp
őstag
Na úgy tűnik gyűlik a pénz a DRZ-400S-re!

Sajnos elég drága mulatság lesz, legalább is számomra, de megéri. Feketébe lenne a legjobb vagy fehér-kék idomokkal, de ha sárga lesz sem vetem meg.
Esetleg itt valakinek van ilyen motor, vagy tud róla valamit? Csak mert kérdeznék egy-két dolgot.
Azt tudom, hogy pesten szokott lenni DRZ találkozó, de motor nélkül azért még nem mennék oda kérdezgetni. Meg hát jóval több mint 100km innen.
Igazából olyanokat lenne jó tudni, hogy van-e valami általános hibája, vagy melyik évjáratot érdemesebb venni, stb
-
sqpp
őstag
válasz
polimorf
#44644
üzenetére
Tévedés

DR–Z 400 – berúgókarral szerelt, nem rendszámozható változat
DR–Z 400S – rendszámozható utcai kivitelű
DR–Z 400SM – rendszámozható supermoto kivitelű, 17 colos sportfelnikkel, nagyobb első fékekkel és fordított villával
DR–Z 400E – indítómotorral szerelt rendszámozható (kivétel USA) enduro kivitelű, megnövelt motorteljesítménnyel (37 kW)
Új hozzászólás Aktív témák
Rokon topikok:
• Robogó, kismotor
• Nagyrobogósok baráti topikja
• Elektromos autók - motorok
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Xbox tulajok OFF topicja
- Autós topik
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Arc Raiders
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- Geri Bátyó: Ezt pedig azért, mert...
- Lézervágás, gravírozás
- Energiaital topic
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- REFURBISHED és ÚJ - Lenovo ThinkPad 40AY Universal USB-C Dock
- MS SQL Server 2016, 2017, 2019
- Keresünk S24/S24+/24 Ultra/S24 FE
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

ideges vagyok, mert már a franc kivan ezzel az egésszel... Kezdtem volna inkább Vácon az egészet.. Erre tegnap dolgoznék is itthon és a jó öreg internet nem beszart? -20k 

![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



hú basszus... rizikós lesz így


), és utána jön a motor

tolem 8km gyarmat
