Új hozzászólás Aktív témák
-
Rive
veterán
válasz OPiiPO #14995 üzenetére
A palántáskertünk. 1-2 hét, és mehetnek ki. Idén sikerült végre rendesen belőni, hogy milyen és mennyi kell a kínai-féle 50W-ból
#14996: nem UV, csak simán a növénylámpáknak van ilyen idióta színe, hogy nem lehet mellette megmaradni
/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!
-
veterán
válasz soldi3r #14989 üzenetére
Egyébként van infó, hogy miért?
Felszívódva is káros a méhekre, vagy a gyakori nem rendeltetésszerű használat?Puszpángmoly akció: Elraktam egy jó nagy lárvát egy befőttesüvegbe. 3 nappal a ( kb. 8 éve tárolt Actara ) permetezés után adtam neki egy metszett gallyat a buxusról. Egy napon belül kifeküdt.
Kérdés: van valami más rovar, amit az Actara károsítana, ha azzal fújom a buxust?
[ Szerkesztve ]
http://www.flickr.com/photos/4ceberg
-
Rive
veterán
/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!
-
totron
addikt
Most valamiért hamar megromlott a házi tej, de sebaj, jobb is így, aludttejként fog eltűnni a szájakban. Átalakul, hasznosul.
-
H-Zol
senior tag
válasz Szakbarbár #14984 üzenetére
Kihagyom én ezt a ragasztó szallag történetet , idáig is el voltam nélküle továbbra is megleszek !
-
H-Zol
senior tag
válasz soldi3r #14983 üzenetére
Ijenkor ha kell fújni akkor teljesen jó a Teppeki az célzottan atkákra és levéltetvekre nagyon jó
De ha később kell amikor már jár a cseresznye légy különböző aknázómolyok , alma moly szilva körte stb akkor én is inkább a mospilanhoz nyúlok és tudom , hogy mindent megold ( többet egycsapásra ) ! -
Szakbarbár
aktív tag
válasz soldi3r #14967 üzenetére
Nekünk ez a módszer miatt ment tönkre 1 barackfánk. Nem tudom, hogy azért mert lefolyt a törzsre a ragasztó, vagy a fólia miatt kapott el valami betegséget. Másik kettő fa még menthető volt. De az összes fán amit így védtünk látható a méret eltérés a törzsön ahol a fólia volt.
Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.
-
H-Zol
senior tag
válasz Chris0321 #14977 üzenetére
Így értettem én is , hogy vigye magával , én amikor csináltam a kutat nem vittem , de tudtam a meneteket , nállam is kellett ez , az mert jött üresen a pompa és én még tettem rá ilyen nem tudom a nevét pontosan de nyomásra kikapcsolja a motrot ( nyomás kapcsoló) !
Lassan tíz éve megy !
Rá kerestem , egy ilyet [link][ Szerkesztve ]
-
Chris0321
addikt
Tavaly előtt az egész nyaramat a ragasztgatással töltöttem, tavaly már csak az év elején párszor és idén már nem fogok vele foglalkozni. Nekem ugyanazt ajánlották a levéltetvek ellen, mint amivel a virágzás alatt permetezem a fát. Nekünk a rózsára is rámennek, tavaly az akkor ültetett körtefán is bepróbálkoztak. Egyszer lepermeteztem, utána nem jöttek megint elő.
-
H-Zol
senior tag
válasz Chris0321 #14965 üzenetére
Erre én is gondoltam , sok öreg kérges törzsű fám van , arra hiába teszem rá , elmennék a kérés és a szallag közti hejen !
Akkor marad a célzott permetezés , megvárom míg minden elviragzik és ha kell akkor lessz egy permet , nem vagyok én sem a túlzásba vitt permetezés híve , de évente egy , két rovarölős permetezés az nélkülözhetetlen ! -
Chris0321
addikt
Ragasztós szallagot ne vegyél, semmire nem jó. Nekem a Pirosvirágú galagonyafáimnál dúl a harc a hangyákkal, a ragacsot kínlódás feltenni mert neked is kell elvágnod. Ha van bármi a fa törzsén ami eltartja, a hangyák elmennek mellette. Plusz rámásznak, beleragadnak majd jön a következő és a következő míg tele nem lesz a ragacs és simán át tudnak menni. Én már nem vacakolok vele, ha megjelennek a levéltetűk szépen lefújom a fát rovarölővel és kész. Plusz a fa törzséhez szórok valamit a hangyák ellen, bár az sem igazán segített eddig.
-
H-Zol
senior tag
Itt rettenetesen fúj a szél már napok óta , most is csak úgy hajladoznak a fák !
Az este már szinte sötétedés körül meg állt egy kicsit a szél , és gyorsan lefújtam a cseresznyéket egy tebukonazol tartalmú gombaölő szerrel !
Ami aggaszt , hogy egy kis körte fán , nézem , hogy mi van , olyan furcsa a levele , hát levéltetűket találtam rajta
Egy kicsit olvasgattam , és én ezt nem tudtam , a hangyák felveszik a földről a leveltetű lárvákat a fára , hogy utánna egyék az édes nedvet , érdekes !
Ragasztós , szallagot kell a fa törzsére tenni , hogy bele ragadjanak , és akkor nem tudják felvinni őket !
Majd figyelem , de szerintem virágzás után fog kelleni egy rovarölő permet ! -
H-Zol
senior tag
Kellemes Húsvéti Ünnepeket mindenkinek !
Járnak a méhek rendesen !
-
-
Rive
veterán
válasz totron #14956 üzenetére
Asszem' a franciáknak volt arra valami jól összerakott mondásuk, hogy: ha bő a termés, akkor azért éhezik a paraszt, ha szűk, akkor meg azért..
Amúgy meg: hat (5+1) öltönyke asztal mögött értekezik a mezőgazdaságról, állattenyésztésről - aha, ez pont úgy működik, igen
/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!
-
H-Zol
senior tag
válasz totron #14956 üzenetére
Én nyakig vagyok a mezőgazdaságban , meg most ebbe a kreált sz@rban , itt is vannak gazdák akik az állattartás felé tekingetnek , de ez így 30 + év mezőgazdasági múltal nehéz nyitni az állattartás felé az + egy csomó befektetés és azt üres zsebből elég nehéz , aztán jön a madár influenza , sertéspestis és akkor tényleg csap a hullám a paraszt feje felett
-
totron
addikt
-
totron
addikt
Elintézik a diót a madarak, mókusok is, a humanoid meg csak pilloghat. Miután megtanulta, hogy ez a terménytelen sors jutott neki, rezignált sóhajtássa nyugtázhatja a tényállást. Később elég csak gondolni a sóhajtásra, úgy is tudja mi van.
-
Dorian
félisten
A mi diónknak szar a termése, nem lehet rendesen megpucolni, csak ripityara törni. Úgyhogy árnyékoló szerkezetnek használom, alatta van a gyerekek jatszótere, nemérdekel a diólégy.
Ugyanakkor a fű is megmarad alatta egész tűrhetően, persze van locsolóm[ Szerkesztve ]
Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!
-
inf3rno
nagyúr
válasz soldi3r #14951 üzenetére
A szomszéd egy nem termő ősöreg diófát meghagyott meg gyepet akar úgy, hogy nyáron egy hónapig nem esik. Hogy is mondjam, elég városi a szemléletmódja. A másiknál úgy rémlik nincs dió. Viszont a környéken elég sok diófa van sok kertben, úgyhogy simán idetéved a légy.
[ Szerkesztve ]
Buliban hasznos! =]
-
totron
addikt
válasz Brandynew #14946 üzenetére
1 col gondolom bemenő és kimenő pontjain a szivattyú. Kimenő oldalon van vagy tervezel később nagyobb kaliberű csövet? Boltokban vannak mindenféle köztesek, átalakítók. Eladó is tud segíteni adott esetben. Elképzelhető, hogy lesz egy kis fölös vásárlás a nagy megoldás-keresésben, ezt kell redukálni.
-
veterán
válasz inf3rno #14945 üzenetére
Azon is múlhat, hogy a környéken milyen távol és mennyi diófa van.
A fúrólégy ellen pont a Mospilan kapott légi kijuttatási engedélyt.Lehet, hogy nem azon múlt, de tényleg abban az évben volt jó termés, amikor ősztől a következő nyárig oda voltak engedve a tyúkok.
http://www.flickr.com/photos/4ceberg
-
-
Brandynew
őstag
Sziasztok,
Van egy ilyenem: Elpumps JPV 1300 INOX
És egy ilyenem: ALMAPLAST SPIRALFLEX szívócső 7m
A kérdésem, hogy hogy tudom rátenni a szívócsövet a szivattyúra? Sehogy nem sikerül, valamit nem vettem meg hozzá?
-
soldi3r
veterán
válasz modflow #14940 üzenetére
https://www.novenypatika.hu/204-a-cseresznyelegy-elleni-helyes-vedekezes
A leghatasosabb megoldas erre egyebkent teljesen bio. Baromfiudvart kell kialakitani a cseresznyefa korul
[ Szerkesztve ]
E30 (oo=[][]=oo)
-
modflow
veterán
Van egy nagyon jó cseresznye fám (sunburst). Mindig (most lesz 10 éves) rengeteget terem, kb. mindennek ellenáll, ritkán picit levéltetves pár ág, de ennyi.
Viszont a termésben szokott lenni kukac.
Hogyan lehet ezt megakadályozni?
Még most nő a bimbó rajta, 2-3 hét múlva fog szerintem virágozni.[ Szerkesztve ]
-
veterán
válasz soldi3r #14937 üzenetére
1. Pont ez a lényege az Actaranak, hogy kontakt gyors taglózó hatással + felszívódó, több hétig kitart a hatás. Tavaly elég volt a Mospilan. Az Actara a méhekre kifejezetten veszélyes, így nem is kapni már. Viszont én tudom kontrolláltan használni,
2. Az, hogy most ott vannak, egy dolog, de ugye folyamatosan kelnek ki. Plusz a háló védi őket, sőt ugye két összetapadó levél közé, vagy a levél fonákját részesítik előnyben.(#14936) OPiiPO : Tavaly még egy ismerős megörült, amikor meglátta, hogy hogy a picsába ilyen szépek? Idén tavasszal a túl korai támadás tévesztett meg, mert egyébként 1-2 naponta rájuk nézek.
A kisebbik, amit én hajtattam metszéskor, az még idén megúszta, de kapott védelmet az is.[ Szerkesztve ]
http://www.flickr.com/photos/4ceberg
-
-
veterán
Van két buxusom dézsában, az öregebbre(6-7 éve nevelgetem) idén korán jöttek a puszpángmoly lárvák, kb. egyáltalán nem fagytak ki... Ki, mivel védekezik ellenük?
Ahogy látom, a Mospilant kiröhögték, vagy csak nem szívódott fel rendesen a viaszos levelek miatt. Most nemrég fújtam le egy jó régről való Actarával(már bevont vegyszer), na ez legalább hatásosnak tűnik. Egy ideig még elég lesz az Actara, de később kell valami más... + csak emiatt kell külön használni. (Az Actarával természetesen figyelek a méhek miatt, hogy esélye sem legyen virágzó bármi felé is mennie) A Mospilan mellett van esetleg bevált jó felszívódó cucc? Nyáron 2-3 napot meghaladó elutazás előtt mindig lefújom őket, hogy eltáv alatt ne tudják letarolni az egész bokrot.[ Szerkesztve ]
http://www.flickr.com/photos/4ceberg
-
Z_A_P
addikt
Ma nekialltam volna a fűnyírásnak. Jó 20cm a fű néhol már.
De annyi virág nő közte hogy nem volt szívem tarra vágniOK
-
totron
addikt
Részemről próbálom hozni az egyszerű parasztot, aki soha életében nem találkozott ezekkel a fogalmakkal és eljárásokkal, így nem is érti miről van szó, de akinél mégis van fű, nem is csúnya (plusz valahogy minden pontban az ellenkezője tapasztalható). Tiszta sor, hogy van, ahol ez szenvedősebb, de amikor ennyire nem megy, akkor legyen már gyanús vagy a cél vagy a módszer. Lazítás és természetes trágya, vetés/takarás, várakozás, elég szokott ez lenni a kialakuláshoz, avagy a fű, mint olyan, szeret dominálni és rendszerint tud is. Valószínű, hogy csak hagyni kéne a kényszeres vágás és időben erőltetett elvárás helyett. A sikerélmény eljöttéhez szeretnék hozzá tenni, ne legyen ez káka és csomó. Amúgy aki kezdő abban mire fel a nagy magabiztosság/makacsság? Elvileg felnőttkorban szorosabban fut együtt tanulási és sikergörbe.
-
-igu-
addikt
Köszi, ez jó hír, így teszek.
Egyelőre még fagyos a föld sok helyen, így nem sürgős, viszont az olvadás miatt nagy a sár - a locsolással nem lesz gond. Szerintem max. 2 hét, és lehet kint okoskodni a kertben.A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem
-
cOxeR
Ármester
válasz totron #14919 üzenetére
Újra akkor, csinált egy szellőztetést, jelenleg a fűnek hideg van, ergo lassan növekedik. Mivel megnyitotta a felületet, a gaz ami amúgy is veszi át a helyet kapott egy friss felületet amibe jobban tud terjedni, szaporodni. Táp nélkül a fű kussol, a gyom meg erősödik, ha pedig nincs sok nyírás, a fű pláne nem csinál semmit, se gyökértömegben se felszínen. Ez most a kákán a csomót dolog részedről.
A rántott pitypang akár finom is lehet… de nem ez volt a kérdés és nem azt szeretne a kertben. -
-igu-
addikt
Büszke/piszke/egres/pöszméte/köszméte mennyire bírja a tavaszi átültetést?
Csórikám nagyon jó termő példány, de kell a hely az üvegháznak.Mindeközben beindult az élet is:
A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem
-
totron
addikt
Nyilván nem azt mondom, hogy nincs helye a leírtaknak, csak a nagy termékkínálatban hajlamosabb elhinni az ember, hogy mindig szükség van valamire, ami történetes ponnnnt van raktáron. Ha ki van szűrve a kereskedelmi jelleg, akkor szuper dolog belemerülni akár az angolgyep rejtelmeibe, átlátni azt, kísérletezni, elsajátítani a módszereket, egyáltalán, létrehozni valamit. Csak mindig ügyeljünk arra, hogy a haszon és a szépség mesterséges kémiai terhelés nélkül valósulhasson meg, egyébként félő, hogy nem jó a cél.
-
Poultier
tag
Nem akartam hitvitát szítani, de sajnos már többször voltunk sürgősségin, mint szerettem volna, mert megkóstolt valamit, amit nem kellett volna.
Nyilván tanítjuk őket, hogy nem szabad, ez csak óvintézkedés lenne. Se a hóvirág, se a tiszafa nem zavarja őket, pedig van mindkettő az udvarban. -
H-Zol
senior tag
válasz hiperFizikus #14912 üzenetére
Ez jó volt , ki feküdtem a röhögéstől !
Az öcséméknél tele van az udvar , és több generáció felnőtt , és mégsem lett semmi bajuk !
Mint ahogy " Dorian "koléga is írja , hogy meg kell nekik magyarázni , de szerintem az öcskösék nem is tudják , hogy mérgező, és mégis túlélték ! -
totron
addikt
Túl sok abúzus. Itt magától van fű, vadcsalánnal, árnyék függvényében tyúkhúrral és még 1-2 addonnal kiegészülve, nem jut eszembe a nevük, a lényeg, hogy beállt szépen, tudja a természet a dolgát (nem kell mindent is és azonnal akarni). Ebben az időszakban hagyom, tetszetős újzöld, nyírni ráér később is.
(#14911) soldi3r, az lehet, itt sem volt kötelező megzabálni a tiszafát, nem is került rá sor, de most meg hópihe korszak van és nehéz szembe menni az uralkodó elképzeléssel. Ha valaki a kiszedés mellett dönt, azért azt gondolja végig, hogy ha vegyszert is bevet, akkor nem feltétlenül van előrébb utódvédelem terén, sőt, mindenkinek árt vele. Ugyanígy gondolkodást igényel a szarrá domesztikált belső laktér filozófiája, már önmagában, ez, így, de természetesen a tisztaság hitében az is vegyszerrekkel van kivitelezve.
-
Dorian
félisten
válasz hiperFizikus #14910 üzenetére
Hülyesegeket beszélsz, de valószínűleg inkább szokás szerint trollkodsz.
Szintem minden dísznövény mérgező, ennyi erővel semmi nem lehetne az udvarban. Nem az a megoldás, h gumiszobába zárjuk el a gyereket, hanem az, h megtanítjuk neki ezeket a dolgokat. 3 évesen már bőven van annyi eszük, h felfogják. Ráadásul ezen nagyon keserűek, az első harapás után nem fogja tovább enni.Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!
-
soldi3r
veterán
válasz hiperFizikus #14910 üzenetére
Erdekes, nalunk is voltak kulonbozo viragok az udvarban, de valahogy tuleltuk a gyerekkort.
E30 (oo=[][]=oo)
-
hiperFizikus
aktív tag
válasz Poultier #14905 üzenetére
"ugyanis mérgező"
=>
Az ilyesmit nagyon komolyan kell venni, mert pl. a gyerekek sokkal érzékenyebbek az ilyesmi mérgekre mint a felnőttek, mert még fejlődésben vannak !Azonnal szed ki mindet !
Módszer az, hogy amikor eláztatta az eső a talajt, akkor kell megtámadni a gyöngyike hagymáját, és több hullában is harcolni kell ellene !Már csak a gyerekeid, meg az unokáid miatt is !
Szerencsére most épen esik az eső, gondolom nincs más ennél fontosabb dolgod !
A gázt is és a féket is egyszerre nyomni nem menő dolog !
-
cOxeR
Ármester
válasz Gabesz87 #14904 üzenetére
Fb-on tudok javasolni egy oldalt, az igazából mindenre is ad Neked választ, vagy ha nem találod meg, segítenek. Szenvedélyünk a gyep [link]
Segítek szívesen én is, de tényleg a javasolt csoport az meglehetősen jó és informatív, igazából ott fertőztek meg engem is.Főbb vonalakban, ahol csak gaz van, abból sose lesz igazából szép fű, de mindenen is lehet javítani, akár úgy is, ha nem gyomirtással kezded, hanem pusztán felül akarod vetni.
Szellőztetés, fűmag, trágya, ez a sorrend, annyi amit picit elrontottál, hogy a fűmagot érdemes szellőztetés után egyből kitenni, mert a szellőztetéssel megágyazol a fűmagnak a barázdákkal, ha ezt nem teszed (az idővel összezár, főleg ha használod is a területet járkálsz rajta), kevésbé tud beülni a mag és lassabban fog megindulni, védtelenebb a környezeti tényezőkkel szemben, pl szél, madarak, nagy mennyiségű eső...
Amit tudsz tenni, elszórod a fűmagot, majd a tápot és öntözöl (azért özönvíz mennyiséget ne adj neki, mert ha sok az egyenetlenség, akkor összemossa a magokat, ezért szokták csillagkapával bedolgozni őket a földbe, ha van, illetve homokot is lehet szórni az is rögzíti a magokat), ez így teljesen jó, ha lehet semmit se kézzel, hanem szóróeszközzel, mag esetén kevésbé kardinális - bár ebből is lehet egyenetlen növekedés, vagy sok mag egy adott helyen, illetve az ellenkezője a kevés mag... táp esetén viszont fontosabb, bár tavasszal még nincs giga hőmérséklet, nem fogja megégetni a füvet/gazt, bármi is van épp a területen, a táp az jó indításkor, ezt nyugodtan használhatod, de 10-12 hetet amit írnak nem fog bírni, előbb leürül.
Gaz esetén ha nem akarsz gyomirtani, akkor sok fűnyírással sok gaztípust ki lehet irtani, ez a 2 naponta nyírást jelenti, a fű bírni fogja, a gaz meg szépen kopik, vagy később adsz neki egy szelektív gyomirtót, ha mégsem éred el azt amit szeretnél egységességben.
A Water Saver az egy nagyon jó mag, az Oázisost nem ismerem, most nincs erőm kibogozni mi van benne. A különböző keverékeket nem célszerű vegyíteni, mert sok mag árnyalata teljesen más az összetevők miatt, és ha nem vagy egyenletes, akkor foltos lesz a gyep, Oázisossal a Water Savert biztos nem küldeném meg.
Öntözés ja igen, az igazából időjárás függő... meg mag függő, no meg persze talajösszetétel, ezt legegyszerűbben csavarhúzóval lehet tesztelni, ha simán lemegy, akkor van elég nedvesség, ha nem megy bele a földbe, akkor az száraz, vagy nagyon kemény talajösszetevő, ami megint csak nem kedvez a fűnek, mert a gyökérzet nem tud kellően mélyre menni. Minél mélyebben vannak a gyökerek, annál jobban bírja a vizet, annál ellenállóbb a betegségeknek is.
Másik fontos, hogy csak éles pengével vágjuk a füvet, ez azt jelenti, hogy élezni kell a kést, legalább is a forgókésest, a hengerkéses az azért egy szezont egészen jól bír backlapping nélkül is.[ Szerkesztve ]
-
H-Zol
senior tag
Ma leharcoltoltam a két udvarban a füvet , holnap jön a kert !
Borsonyi kis sárgabarckok vannak , és a cseresznyéken is kezd egy , egy virág megjelenni !
Pár napja rendeltem a fűkaszámba levegőszűrőt , de két hét múlva , mert nincs nekik készleten -
Poultier
tag
Sziasztok!
A télen végre sikerült átköltözni a házba és most tavasszal látjuk, hogy az egész udvarban elburjánzott a gyöngyike.
Van egy 3,5 és egy 2,5 éves gyerek, akik miatt kiszedném, hiába szép, ugyanis mérgező. Van valami gyorsabb megoldás, mint kiásni egyenként a hagymakötegeket? -
Gabesz87
veterán
Füvesítés lépéseivel kapcsolatban segítenétek, mert ahány oldalt ovlasok, csak még inkább elbizonytalanodom, mit, mikor, mi után. Inkább csak felülvetés lenne, és nincs is igazi gyepünk, ez inkább csak az a vadfű. Múlt hétvégén, mikor jó idő volt, levágtam a füvet, és talajlazítóztam (kis mellékes: Bauhausban vettük az akciós gyepszellőztetőt/talajlazítót, és szerintem marha jó. Jó sok kupacot összegereblyéztem, meg összegyűjtött a saját tartályába is, kb 70nm-en). A vetéssel, trágyázással megvártam, míg jön a tartós jó idő. Most hosszú hétvégén nem leszünk itthon, úgyhogy vagy ma csinálom meg a fűmagszórást/trágyázást, vagy majd jövő héten. Az udvarra - mivel ott a srácok járnak a füvön, taposva van - van még Oázis fűmagkeverékem, a ház előtti, járda meni kis területre, (ami tavaly galázatosan nézett ki, az szinte csak gyom volt) BARENBRUG WATER SAVER magom van, mert ott süti a nap rendesen. A kert napszaktól függően napos/árnyékos. De. főleg napsütötte, du. részben árnyékos. Műtrágyám pedig ilyen van. A kérdés az, hogy előbb szórjam el a fűmagot, és vele együtt a műtrágyát is, majd locsoljam be, vagy a fűmag kiszórás után várjak pár hetet, és csak aztán menjen a trágya? Ill. a fűmagot is "be kell locsolni"? Automata öntöző van (legalább is a kertben, kint a ház előtti, járda melletti területen nincs). Után milyen gyakran kellene locsolni?
-
cOxeR
Ármester
Most már minden reggel jönnek, ez azért jó érzés reggeli kávézás közben. Barázdabillegető, utána jön a vörösbegy (szomszéd teraszon van fészek), majd rigók (nálam van a háttérben levő zöld kerítésben) ha naposabb lesz az udvar utána pedig a galambok (a telek sarkában levő hársfán laknak 4 éve) [kép]
[ Szerkesztve ]
Új hozzászólás Aktív témák
- Eladó vagy Csere Ebike Fully-ra a képen látható 2023-as Cube Stereo one77 pro kerékpár
- Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Max DE (Gar: 2027.08.13-ig)
- Eladó ÚJ BONTATLAN Philips FC6725/01 SpeedPro vezeték nélküli porszívó közel 2 év garancia
- Eladó ÚJ BONTATLAN Philips HD9285/90 XXL Forrólevegős Wi-fi sütő 7,2L, 2000W ,2 év garancia
- Xiaomi Electric Scooter 4 Pro Gen2 (Gar: 2026.08.16-ig)
Állásajánlatok
Cég: Axon Labs Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest