-
Fototrend
Yettel topic
▼ Kérdés előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves! ▼
Aktuális:
Yepp - korlátlan belföldi net kötöttségek nélkül
Yettel Full - kombináld rugalmasan a kedvezményekért
Új hozzászólás Aktív témák
-
#04535040
törölt tag
válasz
radio100jozs
#77596
üzenetére
Ne vedd el Simpley-től a munkáját !
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#04535040
törölt tag
válasz
radio100jozs
#77589
üzenetére

És nem! Ez magyar szám. A telekom elkezdte osztani a 0630 0 számokat, lásd itt [link] -
#04535040
törölt tag
válasz
SaMURaIDrAkE
#77462
üzenetére
xiaomi és iphone küld "haza" aktiválós sms-eket.
A huawei nem küld. De ha küldene is, nem Európába.
Vidd végig az ügyet: mit veszítesz? -
#04535040
törölt tag
válasz
SaMURaIDrAkE
#77453
üzenetére
Nagyon "gáz" a telenor hozzáállása: telekomnál ha egy számlát megreklamálsz, akkor azt kiemelik, és csak az alapdíjat fizeted amíg megkapod a hívásrészletezőt...stb.
-
#04535040
törölt tag
[link]
ZTE...te csodás...
-
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#76593
üzenetére
amikor egy szó két értelmű, akkor:
1. kerüljük annak használatát, vagyis nem azt írjuk, hogy majd, hanem azt, hogy majdnem
2. kitesszük a hiányjelet: majd' hogy még világosabbá tegyük, nem a jövő időről beszélünk -
#04535040
törölt tag
válasz
simpley
#76528
üzenetére
Akinek elég az 1GB (mert a munkahelyén van wifi, mert a duál simes telefonjában a másik slotban már fizet egy korlátlan adatkártyáért...stb), az miért fizessen +1000 Ft-ot az el nem használt +2GB-ért? Nettó áremelés.
Mr. Ceausescu csinálta így: csak akkor vehetted meg boltban a halat / a csirke farhátat (comb/karaj/oldalas ilyen csak a meséskönyben volt) ha kifizetted a több napja bűzlő tüdőt, vesét...stb.
Aki ezek után elhiszi, hogy a digi pályázhat a 2 hónap múlva kiírásra kerülő frekvenciatenderen, miközben a telenor az árverés előtt magabiztosan árat emel.....az naiv.
-
#04535040
törölt tag
A Telenor megvásárlásáról tárgyal a magyar kormány cseh lapértesülések szerint
-
#04535040
törölt tag
Ha már számhordozás.
Vannak érdekes dolgok: a digis alkalmazottak egy része 0620-as, mert korábban inviteles dolgozók voltak-az invitelnek pedig a telenor volt a partnere. Amikor a digi megvette az invitelt, ezek a dolgozók átkerültek a digi flottájába, ami vodás. Mindez úgy, hogy a digi is mobilszolgáltató.
Szóval amikor látsz egy digis névjegykártyát, amin rajta a digimobil logó, egy 20-as számmal, ami vodához van hordozva...
LOL
De olyan is volt, amikor egy netfon telecomos ember adta át nekem a névjegyét, amin 0630-as előhívós szám volt (akkor a netfon meg a voda partnere volt, és nem a telekomé mint most).szabonagyur
Tehát egyszerűen nem lépnek le az emberek mert nem éri meg nekik
Erre a megállapításra hogyan jutottál
Ezt írtam: az emberek többsége ....nem tudatos vásárló/fogyasztó.
Na ezért nem lépnek.... nagyon sok dologból a jóval drágábbat veszem meg és sokan mások is...
Csakhogy szerintem 1 perc vodafone és 1 perc telenor hívás között nincs különbség minőséget illetően.
Szóval ha te drágán akarod megvenni ugyanazt a minőséget, amit 30%-kal olcsóbban is megkapsz: hát rajta, én nem állítalak meg, de ne állítsd úgy be, hogy te ettől tudatos fogyasztó lennél, vagy minőségibb terméket fogyasztó.Ha azok lennének a kártyás oldalon akik beszélnek éjjel-nappal akkor szerinted nem őket akarnák megtartani azzal, hogy nem emelik az árakat?
Nagyon remélem, hogy a telenor ráb*sz ezzel a folyamatos áremeléseivel: a cég piaci részesedésének 5 éve tartó lejtmenete erre enged következtetni.....r3dsnake
Tőlem akár 100ft is lehetne egy perc
Felőlem pedig 10.000 Ft is lehet egy csomag cigi. A repülőjegy árat emeljék 10-szeresére...stb...stb...mindent emelhetnek, amit én nem használok. Aki pedig nem ért ezzel egyet, az fillérb*szó![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
#04535040
törölt tag
válasz
szabonagyur
#76393
üzenetére
"Érdekes, hogy leírod de mégis a 6 Ft-n megy a zokogás, ahelyett hogy mindenki szépen sorra meglépné."
Még 1x leírom: nem 6 Ft, hanem 31%.
Ha valaki 1 percet beszél 1 hónap alatt, akkor 6 Ft, amennyiben 200 percet beszél, úgy 1200 Ft.Ugye nem rajtam kéred számon, hogy az emberek többsége miért nem tudatos vásárló/fogyasztó?
Vannak a telenornál marketingesek, akik kiszámolták, mennyien fognak ezért az emelésért szolgáltatót váltani, és valószínűleg arra jutottak, hogy több lesz a bevétel, mint az ügyfélveszteség által keletkező bevételkiesés.Ha a voda elveszi a lehetőséget (értsd nem kivezeti hanem megszűnteti a tuti+ csomagot), hidd el én leszek a leghangosabb abban a topikban. De valahogy nem a vodától szokhattuk meg ezeket a lépéseket és az áremeléseket.
Még mindig nem válaszoltál, hogy a hentesed vagy a péked esetén is elbagatelizálnál egy 31%-os áremelést, miközben a másik utcában nem emeltek?
Fogsz valaha válaszolni egy neked címzett kérdésre?
"A példád meg sok helyen sarkít, hiszen kiemelsz bizonyos pontokat és arra persze , hogy rá lehet húzni bármit."
Érvelek. Életszerű dolgot írok.
Megcáfolhatod a leírtakat. Nem teszed.
Ezek után mit kellene tennem
Azt kellene írjam, hogy bár logikai síkon, számokkal alátámasztva levezetek valamit, de mégis neked van igazad, úgy, hogy még érvelni sem próbálsz?ish4d0w
"...mondvacsinált indokkal csak és kizárólag a legolcsóbb csomagot veszik el az ügyfelektől ..."
Ezért kaptál egy nagy pacsit!
-
#04535040
törölt tag
válasz
gboszi
#76387
üzenetére
Valami ~3 eurót fizet a telenor GB-onként a roaming partnernek. Szerinted egy 50GB-os (150Eurós) forgalmat miből finanszírozzon? A te 4-5-8 ezer Ft-os havidíjjadból?
A vodának sokkal könnyebb korlátlan roamingot adnia: egyik vodás operátor fizet a másik vodás operátornak roamingért. -
#04535040
törölt tag
-
#04535040
törölt tag
-
#04535040
törölt tag
Na igen: az egy piros pont, nem a nap elején kell eldöntsem (mint tnorral, tkommal), hogy aznap bekapcsolom vagy sem 300 Ft-ért a "korlátlan dumás" opciót. Majd ha átléptem a 300Ft-ot korlátlan lesz a beszéd. Utóbbit nevezik ügyfélbarát hozzáállásnak.
Én úgy érzem, a telenor esetében csak a "sáp" beszedésén agyalnak.
Pedig az élni és élni hagyni elvvel jobban járnának hosszútávon. -
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#76377
üzenetére
Csak rendszertelenül.példa rendszertelen, de kevésnek nem nevezhető felhasználásra:
Június 300 perc régi feltöltőssel + Július 100 perc régi feltöltőssel = 7600 Ft
Június 300 perc havi díjassal (100 perc havi díjban 3000 Ft-ért + 200 perc*40Ft-tal) + július 100 perc havi díjassal (3000 Ft) Összesen = 14.000 Ftprsq:
mert aki rendszeresen telefonál, annak megéri a havi díjas?
100 perc régi kártyás csomaggal 1900 Ft
100 perc "hellóakármivel" 2500 Ft
100 perc havi díjassal 2990 Ft
Ja: és ha nem használod ki a 100 percet a havi díjassal, akkor is kifizeted. -
#04535040
törölt tag
válasz
szabonagyur
#76371
üzenetére
"ahol szamit ez a 6 ft mert pofazik ejjel-nappal "
- nem kell ahhoz éjjel-nappal "pofázni", hogy megérje a kártyás tarifa, 300 perc alatti forgalom mellett egyik telenoros havidíjas csomag sem versenyképes (olcsóbb egy voda tuti...).
"Szamolj utana...aki sokat telefonal hagyomanyos modon ott nem a 19 v 25 ft amivel nyerhet hanem egy elofizetessel."
- utána számoltam: ha 100 percet beszélsz, és csak hang alapú szolgáltatást vennél igénybe, akkor havidíjas csomagban 3000-ért kapsz 100 percet. Ugyanez a kártyással 1900 Ft volt....
"Ha beszelsz havi 100 percet ott nyerhetsz a regi csomaggal 600 ft-t, annak a havi koltsege 2500 ft, ennyibol siman talalsz jobb ajanlatot flotta/publikus elofizetes eseten."
Még 1x: 1900 Ft volt 100 perc. Te elkönyveled, hogy ezután 2500 Ft lesz -kész, ez van, el kell fogadni.
Hát nem kell elfogadni, van megoldás......úgy hívják számhordozás.Nincs 2500 Ft-os publikus telenoros havidíjas csomag. Vagy csak én nem látom a honlapon.

Szóval arra bíróztatod aki 100 percet vett igénybe kártyásan 1900 Ft-ért, az váltson a 2990 Ft-os publikus csomagra?Ne abból indul ki, hogy te+én ismerjük a flottás lehetőségeket, hanem abból, hogy Mari néni, vagy a lakosság többsége hogyan áll a dologhoz. De ha mégis flotta: pont te írod, hogy 2500Ft-től van flotta...vagyis: így is (ha maradsz kártyás), úgy is (flottára váltasz) kivették a zsebedből a 600Ft-ot, mert 1900-ért már nem lesz kártyásan telenornál 100 perc, de 1900-ért flottás tarifa sincs.
És a végére még 1 érv: aki kártyás az nem használja rendszeresen a telefonját. Az egyik hónapban lehet, hogy 300 percet beszél, a másikban pedig 20-at. Ezek után milyen előfizetést ajánlanál?
-
#04535040
törölt tag
válasz
szabonagyur
#76363
üzenetére
Igen, nem azt írtad, én kérek elnézést.
Azt írtad, hogy a legtöbben nem használják, illetve arra utaltál, hogy ennek a " legtöbb" halmaznak a része a "faterod".Ennek ellenére nem tudhatod, hogy a legtöbb ember használja vagy sem. Legfeljebb a környezetedben élők viselkedését ismered, abból pedig nem szabad általánosítani.
Itt nem 6Ft-ról van szó, hanem többször/percenként 6Ft-ról, ami hónap végén összegyűl.
Mivel33%31,57% áremelésről van szó, kimondhatjuk, hogy ez nem kevés.
Nekem nem emelkedett 31%-kal a fizetésem. De ha azt mondjuk 5 éve nem emelt árat a kátyásoknak a telenor, és most "pótolja be" , akkor sem volt 31% infláció 5 év alatt.
A telenornak nézzük el ezt a mértékű emelést?! De ha mindenki ennyivel emelne? A többi szolgáltatónak is elnéznél 31%-ot? Elmű, távhő.....Vagy pl akkor is ilyen megengedő lennél a 31%-os emeléssel, ha a hentes, pék mosolyogna az arcodba ezzel a "piaci igények folyamatosan változnak...célunk, hogy neked is minden egyszerűbb és átláthatóbb legyen" dumával? -
#04535040
törölt tag
válasz
szabonagyur
#76361
üzenetére
"...a legtöbben nem is nagyon használják a SIM kártyát semmire."
Hát persze....ha a "faterod" nem használja, akkor a legtöbben szintén nem használják, ezért nincs is baj a 33%-os emeléssel.
Az én apám pedig nem vezet. A te analógiád alapján mondhatnám, hogy akkor a "a legtöbben nem is nagyon használják" az autójukat, nem lenne baj ha 33%-kal emelkedne a benzin ára...
-
#04535040
törölt tag
válasz
simpley
#76297
üzenetére
Aham....mert ha cáfolnak, akkor ilyenkor igazat mondanak. Elhitted? De édi vagy
. Akkor itt egy korábbi, 2018-as cáfolás:
időről-időre felreppennek hírek azzal kapcsolatban, hogy a Telenor kivonul a régió néhány országából, legutóbb tavaly nyáron cáfolta az ezzel kapcsolatos híreket a Telenor vezérigazgatója, -
#04535040
törölt tag
válasz
simpley
#76285
üzenetére
"A Telenornak szerintem hamarosan másként alakul a sorsa, mint sokan gondolnák - aminek a DIGI nem feltétlenül fog örülni, de kicsit talán a két nagy sem -, de ez még a jövő..." kali (legenda)
-
#04535040
törölt tag
válasz
Tomikaa.
#76064
üzenetére
Jobban jártok, ha a 1220-on kértek tanácsot, nehogy félrevigyenek fórumtársak....
A lényeg: adategyeztetés elmúlasztás miatt a telenor visszadadja az egyenleget (tapasztalat),
illetve
A szám visszaigényelhető, amennyiben fontos annak megtartása. Nem egy hűdenagy művelet. -
#04535040
törölt tag
5g csomagból is a legkevesebb frekvenciát vette meg (telenor)...idézted Siofok000-ot
Majd ezt írtad válaszként:
"A Vodafone a 700 MHz-es sávban kétszer 10 MHz-et, a 2100 MHz-es sávban kétszer 5 MHz-et, a 3600 MHz-es sávban 50 MHz-et szerzett."Azt ne felejtsd el, hogy a vodának fillérekért az ölébe hulott 2016-os tenderen 60MHz...Szóval a telenor drágán vett 140MHz-et, a voda pedig csak 50MHz-ért fizetett sokat (az így megmaradt pénzből pedig vett értékes blokkokat-700-2100)
Az igaz, hogy ezáltal a vodafone-nak 110MHz-e a telenornak pedig 140MHz-e van (3600-on), de kérdem én: ti látjátok ennek a 3600MHz-es őrületnek az értelmét? Mert ha 2600-on 10+ év alatt sem építettek értelmezhető lefedettséget, akkor majd 3600-on...
Ez a frekvencia kültérre alkalmas.Elég beszédes, hogy:
- a telenor elengedte a 700MHz-es blokk egyikét, miközben eddig a vodafone volt híres a frekvenciaárveréseken a "bevarrt zseb" szindrómáról
- a telenor elengedett legalább 1db 5MHz-es blokkot 2100-on azzal, hogy nem is licitált rá
- a 2016-os tenderen nem is licitált a 3600 MHz-es blokkokra
- ezek után ha analógiát vonok a telenor jelenlegi, és a soron következő árverésen való szereplésén, felmerül bennem a kérdés: meg fogják-e akarni/tudni tartani a 30MHz-es frekvenciablokkjukat 1800MHz-en? (pláne ha a digi elindulhatna-ezt még nem tudjuk)Szóval a frekvenciák birtoklása és a szolgáltatás minősége között erős összefüggés lehet a jövőben.
A fentiek pedig nem felfelé ívelő pályát vetítenek elő a telenornak. -
#04535040
törölt tag
válasz
Apa+Fia
#75878
üzenetére
Ugyanez volt nálam is. Elindítottam, futott a háttérben, de nem vont összeget. Mindent dokumentáltam.
Maradok az easy ridernél (voda), azzal soha nem volt gondom.
Hívd fel a 1220-at: kíváncsi vagyok neked mit mondanak.UI: az én esetem januári, azóta nem javították a hibát? gratulálok....
-
#04535040
törölt tag
válasz
Apa+Fia
#75876
üzenetére
Megpróbálhatod sms-ben leállítani.
Csak nehogy úgy járj mint én: futott az appban a parkolás, amikor leállítottam hibát írt ki, majd felhívtam a 1220-at, ahol meghazudtoltak, hogy nem indítottam parkolást (nem is vontak le az egyenlegből). Persze amikor azt mondtam hogy az elinditásról, a futó parkolásról, a leállításról van képernyőmentésem, máris dadogni kezdtek, majd közölték, hogy nem a telenor a felelős, hívjam a walletet a 0621-es számon. Mikor rákérdeztem, hogy ugyan mi közöm nekem a telenor "alvállalkozójához" ugyanis nekem semmilyen szerződésem nincs a wallettel, hanem kizárólag a telenorral, jött a válasz: az eddig elmondottakat tudjuk megerősíteni.
-
-
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#75821
üzenetére
Az eddigi 15 év telenoros ügyintézésem több mint fele volt negatív (a másik 3-nál ez a szám 10% alatti-mielőtt valaki azt állítaná, hogy az én hozzállásommal van a gond). Ezek után számomra meglepő, a telenor első helyezése. Erre írtam neked, hogy én befejeztem: akkor leszek telenoros, ha más szolgáltatónak nem lesz hálózati lefedettsége. És erre bíztatom ismerőseim is. Ha a telenornak nem gond a "kollégák egyéb dolgainak" dokumentált továbbadása harmadik fél felé, és ezáltal potenciális, új ügyfelek eltántorítása a szerződéskötéstől....
...ám legyen!
Ezt kérdezted: "Túlléphetünk a kollégák pszichés és egyéb dolgain?" Igen túlléphetünk. Ha szerinted úgy fog megoldódni, hogy ilyen és hasonló esetek ne legyenek többet az ügyfélszolgálatokon (seperjük hát szőnyeg alá a problémát, ne bészéljünk róla).
Az utolsó csepp a pohárban a központi, egyedi igénykezelési csoporttól érkező meghazudtolás volt. -
#04535040
törölt tag
válasz
#04535040
#75813
üzenetére
Ez kimaradt : 2020.05.11-én ezt kérdezem. A bolt szerint azonban 2020.05.30-án a személyes ügyintézés során én nem akartam kifizetni a 489 Ft-ot és úgy akartam hordozni. Hát persze....Na ki hazudik? A telenor a boltnak adott igazat.
-
#04535040
törölt tag
válasz
bedibazsa
#75810
üzenetére
bedibazsa:
Megbocsáts, de nem értek egyet az általad leírtakkal.
Nekem mint ügyfélnek nem hiszem, hogy a beosztott bérezésén kellene aggódnom: ő vállalta el, végezze tisztességesen a munkáját. Az pedig űbergáz, hogy amikor vissszautasítja a kérésed, és te ÁSZF-re hivatkozol, akkor sem hátrál meg. És ebben cinkos a boltvezető. Na erre írtam, hogy földműves: ott nincs ászf, amit illene ismerni.
Tegyek panaszt? De hiszen megtettem! A telenor pedig a boltnak adott igazat.
Remélem a privát üzenet általam írt részét nyilvánosságra hozhatom, az nem sért szabályt. [link]4Grider:
"Amíg egy partner..." Az Árkád Bp. hivatalos Telenor bolt, nem partner.Egy dícséretet hagynék a végére: az Árkádban addig volt renben az ügyfélkezelés, amíg Viktor ott dolgozott. Érdekes módon, Ő a telenort előrébb tudta/tudja helyezni az önös érdekeinél.
-
#04535040
törölt tag
válasz
#72445440
#75807
üzenetére
"...Tévedni emberi dolog..."
Nem erről van szó. Hanem tömeny rosszindulatról, szándékosságról. Ugyanis mielőtt a boltba mentem megkérdeztem privátban Viktortól (2020.05.11), hogy ugye nem kell tölteni? (nagyon szívesen nyilvánosságra hozom az összes előzményt, ha valaki megkérdőjelezi annak valóságát, és Viktor hozzájárul). A vásárlók könyvi bejegyzés pedig 19 nappal későbbi, 2020.05.30 keltezésű.
A boltban pedig amikor nem akarta a szakkállas földműves megcsinálni töltés nélkül a hordozást, meg akartam mutatni neki Viktor privát üzenetét. Azt mondta emberünk, nem érdekli mit írt Viktor, különben sem dolgozik már velük. Utána mondtam, hogy akkor kérdezze meg a 1220-at. Arra sem volt hajlandó.
A legmeglepőbb pedig, hogy amikor vásárlók könyvét kértem, a boltvezető semmi érdeklődést nem mutatott arra, hogy megoldja a beosztottja tévedését annak érdekében, hogy elkerüljék a beírást. Sőt: aláírta ahelyett, hogy ászf szerint jártak volna el. Valószínűleg már akkor tudták, hogy meghazudtolnak, és probléma letudva.
Nos így járatják le kedves Vikor a volt kollégáid az Árkádban a Telenort. -
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#75785
üzenetére
Viktor, mióta nem dolgozol az Árkádban, már oda sem megyek.
Bementem, kértem egy számhordozást. Mondtam, hogy nem akarok tölteni. Erre az volt a válasz, hogy úgy nem lehet hordozni. Megemlítettem, hogy online akkor miért lehet feltöltés nélkül hordozni úgy, hogy csak a 490 Ft-os kártyát kell kifizetnem. Az online, ez személyes, itt nincs ilyen lehetőség, jött a válasz. Beírtam a vásárlók könyvébe. Jött a válasz központilag: a bolti dolgozó állítása szerint én nem akartam kifizetni a 490 Ft-ot, és ingyen akartam a sim-et; ennek feltétele az azonnali feltöltés.
Itt tartunk. Meghazudtolnak. Ezek után emailben végigvittem az ügyet. Kezemben a telenor hivatalos válaszával: lehet hordozni személyesen, nem kell feltölteni, elég kifizetni a 490 Ft-ot. Szerinted menjek vissza az Árkádba? Dörgöljem az ügyintéző orra alá? Na ennyit az ügyintézőkről. Ez a magas, szakállas, fölműves kinézetű szakállas kollégád volt. -
#04535040
törölt tag
Digi: 5Ft, Voip 5Ft, 4ka.sk 14Ft....stb-stb. Ezek ismeretében 76,8Ft-on nem tud tovább szolgáltatni a hazai 3 nagy, és ezért árat kell emeljenek 81,02 Ft-ra (nehogy "veszteséges legyen").....mert: forint...euró...óperenciás tenger....stb.
Nem kicsit gusztustalan az, hogy mindhárom szolgáltató a maximális árat alkalmazza (más szóval amit a jogszabály maximálisan enged, azt ki is préselik az előfizetőkből). Még szerencse, hogy verseny van a távközlésben hazánkban. Ugye Élesztő bácsi?
-
#04535040
törölt tag
És már árulják a jófogáson.
Az 5 ingyen sms erre enged következtetni, mert a boltban (pl. tescoban) kihelyezett kártyákhoz nem jár 5 sms. -
#04535040
törölt tag
Igazad van: eladáskor nem pusztán az ügyfélszám a fontos. Más "értéke van" egy havi díjas ügyfélnek, és más egy feltöltőkártyásnak (aki ráadásul friss belépő, és soha nem töltött egyenleget). Ezért itt most a következő negyedév eredményeire való "rákészülés" a legvalószínűbb, annak a bizonyos második helynek a megőrzése.

-
#04535040
törölt tag
Esetleg ha több támpontot adnál, és kevésbé lennél titokzatos, akkor tudnának a fórumtársak segíteni
. Pl: milyen országban tapasztalod a problémát, milyen hálózatra van csatlakozva a telefonod. -
#04535040
törölt tag
-
#04535040
törölt tag
válasz
#72630400
#75222
üzenetére
Értem. Elfogadom a válaszod.
De a "joker" értékesítése óta eltelt vagy 10 év. Lehet, hogy azóta más a helyzet lefedettség tekintetében.
Visszatérve a te esetedre: telenor flottában 2000-2500 Ft-ért 10-20GB-okat adnak. Tehát neked is megérné otthagyni a telenor pre-paidet, akár egy "házon belüli" flottás tarifáért.Somatom: az az 1-2, a fenti példa alapján inkább 5-6. De oké, mindenkinek más az ingerküszöbe. Meg vannak az elvek is
-
#04535040
törölt tag
válasz
#72630400
#75218
üzenetére
Időrendi sorrendben te írtad hamarabb, hogy "A maradék pénz itt sem vész el"
Erre reagáltam.A másik dolog: az, hogy te mindig utolsó kbitre elfogyasztod a 3GB-ot, az nem azt jelenti, hogy az összes felhasználó így tesz. Van akinek marad a 30. napon adat.
Én általánosságban írtam, hogy olcsóbb a voda.
De még azt is kiszámoltam neked, hogy a te felhasználási szokásod szerint is drágább a telenor.
Erre azt írod, hogy 22 éve fasorban sem volt a voda.
De könyörgöm: mi köze a mai élethez, mi volt 22 éve? Van számhordozás...
Most már értem miért vannak telenor pre-paid ügyfelek: szentimentális okok miatt jobb a drágább....lehet mondani, hogy 22 éve nem váltottam szolgáltatót, még ha drágább is.Simpley: van. [kép]
-
#04535040
törölt tag
válasz
#72630400
#75208
üzenetére
A telenornál 3GB 2500 Ft, és a maradék 500-ért 20 percet tudsz beszélni. A vodánál 3GB 2064 Ft (és hó végen nem vész el), 20 perc pedig 380 Ft, összesen: 2444 Ft.
Erre írtam, hogy nem értem miért jó pre-paides telenorosnak lenni....
Pedig írtam, hogy kimatekoltam minden variánst.... -
#04535040
törölt tag
válasz
#72630400
#75205
üzenetére
Ne haragudj, de fogalmam nincs miről beszélsz.
Én pre-paid tarifát írtam.
A telenornál a 3GB adat 2500 Ft, ugyanez vodánál 2064 Ft.
Ha a 2in1 3GB +100 perc csomagra gondoltál, az nem 3000, hanem 3800. Ugyanez a vodánál 2064+1900 Ft. De még így is 2 dolog miatt jobb a voda: 1. Ha nem beszélsz pont száz percet, hanem kevesebbet-vagy többet-jobban jársz. 2. Az adat hó végén összeadódik, amennyiben a 30. napon újrarendeled, nemlopjákveszik el.
Szóval továbbra sem értem miért jó telenor pre-paid ügyfélnek lenni... -
#04535040
törölt tag
válasz
#72630400
#75199
üzenetére
Van egy telenor kártyám a fiókban. Minden évben töltök rá 3.000-et, és ha úgy adódik veszek rajta autópálya matricát. Sajnálom a hívószámot, mert szép kombináció. Gondoltam egyszer eljön a pillanat ami miatt előveszem a kártyát, más szóval a telenor értékelhető szolgáltatást kínál feltöltőkártyásoknak ....15 éve várom....
Egy papíron osztottam/szoroztam, számoltam: egyetlen egy pre-paid variáns maradt, amiben a telenor kártyás jobb mint a tkom/voda kártyás tarifái- ez a sok f@szbukozás. Mind netben, mind percdíjban veri a másik kettő a telenort.
Csak azt nem értem, miért jó aktív telenor pre-paid ügyfélnek lenni?
Mint írtam, én passzív ügyfél vagyok. -
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#75048
üzenetére
Amikor a legnagyobb liftkartbantartó cég 24 órás hibabejelentő 20-as számát kaptam meg....hát nem volt őszínte a mosoly....
Telekomnál 10.000-ért van szűz szám havidíjas csomaggal+5000 ha nem írsz alá 1 évet + 2000 ha át is váltod dominóra. -
#04535040
törölt tag
válasz
Viktor0610
#74999
üzenetére
Nem azért. Hosszú a történet. Nem azért maradok csendben, mert félek a kitiltástól, de vangelisnek igaza volt....Majd összeszedem 15 év "élményét", és elküldöm neked privátban.
-
#04535040
törölt tag
Belenéztem a varázsgömbbe....

Ezt láttam benne: a Telenort két cégre bontják. A hálózati + frekvenciahasználat 51%-ban a cseheké lesz, 49%-ban a magyar államé, a szolgáltatások pedig Pannon név alatt 51% állami, 49% cseh tulajdonnal fog működni.
Talán erre utalhatott sejtelmesen a fórumtárs. -
#04535040
törölt tag
válasz
szabonagyur
#74718
üzenetére
Édes Istenem: miért kell valamit "jobban tudni" , ráadásul olyat, amit soha nem csináltál?
Nem kapsz másik sim-et, vodánál van ráhordozási lehetőség. -
#04535040
törölt tag
Laa [link]
-
#04535040
törölt tag
Digi lefedettség az ország területének 50%-án nincs. Azért ne ez "milkacsokis lefedettség" legyen a mérce a telenor topikban...

Új hozzászólás Aktív témák
- Corsair RM650X / Moduláris Gold Táp / Félpasszív Ventilátor! / Cavarmatricás / Beszámítás OK!
- Nitro ANV15-41 15.6" FHD IPS Ryzen 7 7735HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe gar
- EVGA GTX 980 4GB Founders Edition / Beszámítás OK!
- Ubiquiti Switch Pro 48 (USW-Pro-48)
- 500GB Sata SSD-k / Western Digital / Samsung / Crucial / Beszámítás OK!
- Új Acer Nitro V15 FHD IPS 144Hz i9-13900H 14mag 16GB 512GB SSD Nvidia RTX 4060 8GB Win11 Garancia
- Licencek + laptopok + dokkolók
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i5-1334U 16GB 1TB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Beszámítás! Benq GW2480 24 60Hz FHD IPS 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 Pro 256GB Graphite -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4648, 100% AKKSI
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

telekomról foglalt jelzés, majd a hívás bontása.
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



Csak rendszertelenül.
. Akkor itt egy korábbi, 2018-as cáfolás:


