-
Fototrend
Az objektívekre két nagyon fontos adat jellemző, melyek alapján rendszerint azonnal be lehet őket sorolni. Ezek az objektív fényerejét és gyújtótávolságát jelző számok.
Új hozzászólás Aktív témák
-
mclord
aktív tag
válasz
Hydra SR
#221
üzenetére
Kitobi
Inkább a harakiri
, fixekből kirakni háát az árban a 16-35 -nek a 6-7 *-e kb ! (14mm f/2.8 - már 2*-e , én is emiatt nem áltam át fixekre )
közel ugyanazt tudja lényegesen olcsóbban. És itt már sok lehetőség van.
Igen így már teljesen más
, amúgy nekem általában a Canon része bejönnek ( árai már nem annyira ), kivéve a vázaknál az AF kezelés attól van már a t*köm ki ( kereszt af sokkal gyorsabbá tudja tenni az obik fokuszát je Mark III már tudja amit a nikon már régóta tudta..).
Manuális obik: na igen ez most egy nagy lehetőség nagy régi isteni képű obik most nagyon olcsók , igaz ez megint főleg természet fotósoknak jó hír , de azoknak nem is kicsit pl Tamron 300 2.8 650$
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4383, 100% Akkumulátor
- AKCIÓS ! MacBook Pro 16" M1 Pro 32GB RAM 1TB SSD! 1 év garancia!
- HP EliteBook 650 G10 15,6" i5 -1335u, 16GB RAM, 512GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series X 1TB SSD fekete játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Samsung Galaxy Tab A7 Lite 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
, fixekből kirakni háát az árban a 16-35 -nek a 6-7 *-e kb ! (14mm f/2.8 - már 2*-e , én is emiatt nem áltam át fixekre )