Új hozzászólás Aktív témák
-
Szirty
őstag
Szevasz vopi86!
Úgy, hogy a hardver konfigban, a CPU tulajdonságoknál beállítod a Renetive Memory fülnél hogy mit őrizzen meg feszmentes állapotban:
Gondolom a táblázat kitöltése magától értetődő, nem magyarázom.
Az azonban fontos, hogy amit itt látsz az függ a CPU típusától is.
Van olyan CPU pl. aminél a DB-k mindenképpen megtartják az adatokat, ezért azt itt be sem lehet állítani melyikből mennyit tartson meg.
Amennyiben a képen látható módon DB-nként beállítható miből mennyit tartson meg, neked kell eldöntened mely adatok fontosak.
Komolyabb project esetén az ilyen CPU típusnál ezzel előre kell számolni és a megtartandó fontos adatokat (üzemállapot, beállítások) egy helyre kell csoportosítani, hogy átfedésbe lehessen hozni az adatmegtartásra kijelölt memória területekkel. (Ha össze-vissza lennének ezek a megtartandó adatok, akkor ez nem biztos hogy maradéktalanul sikerülne)
Az gondolom logikus, hogy az összes DB-t és merkert nem biztos hogy be tudod adatmegtartásra állítani, hisz a retentív terület mérete korlátozott (különben értelme sem volna ennek a beállításnak).
Új hozzászólás Aktív témák
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Call of Duty: Black Ops 7
- LG LCD és LED TV-k
- Ubuntu Linux
- Társasjáték topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Futás, futópályák
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Múltidéző, bézs toronyházakkal villant a Thermaltake
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
