Aktív témák
-
Fulmi
senior tag
de de most mar azon jon a TE neted, de eddig nem ezen jott oda hozzad sem, meg a regebbi halozat is biztos meg van meg amin neked jott ezelott a nem tom mien neted, gondolom adsl
egyelore eleg keves helyen van igy igaz, de lehet palyazni erre, kar h en csaladi hazban lakom

-
Fulmi
senior tag
nem olyan mint az adsl v kabel h rezdroton keresztul aramlik az adat hanem uvegszalon, optikan ami kb fenysebesseg gyorsasagu.
a lenyeg h nagyon gyors es mivel uj ezert nem is szakadt meg meg sehol. vagyis nem lesz szakadozas, sebessegingadozas stb mondjuk ez nem csak ezen mulik de a lenyeg h akinek digi lannete lesz az jol jar nagyon -
Shodan
őstag
Mi ez a digi? meséljetek...
-
Fulmi
senior tag
válasz
luciferk
#2982
üzenetére
hozzank betelepultek
legvonalban a dslam 1 km, csak a kabelhossz lehet kb 2.5 km 

DOWN: SNRM 7-10 dB, LineAtt.: 49 dB; UP: SNRM: 7-9 dB, LineAtt.: 30-32 dB. Jelenleg a savszelem: 2800 kb / 480 kb (netto). csomagom meg a 3g 8 megas
ja es orankent ha nem szakad akkor az mar csoda
szoval en nem tudom h hozzank milyen zsinoron jon v mi van itt ami ennyire lerontja a jelet de ahogy lejar a szerzodes olyan felmondasi levelet irok h abban az osszes karamokodasra hasznalt szo megtalalhato lesz, meg szerencse h ennyire bo a szokincsunk ebben a kategoriaban

-
Garf.
tag
Én is hasonló cipőben járok, mint az előttem szólok, ilyenkor délután szakadózik néha ötpercenként, és nem hozza azt a sebességet még közel, sem mint amire szerződtünk. És már kétszer írtam levelet, de válasz nem jött az automatán kívül!!! 5Mb helyett van 3Mb
-
tojsz™
aktív tag
a multkor dobot a speedtest egy 999 -es pinget esküszöm
lehet hogy több is lett volna csak eddig mér
sajnálom hogy nem készítettem screenshot-ot
na mindegy én elküldtem a szerződésfelbontást
kiváncsi vagyok mennyi ideig tart feldolgozni? -
melinda75
tag
d. 5749 u.409
nekem enyi a 8m lehet hogy még örülhetek is.
-
Gifos
csendes tag
Lol ma áramszünet volt nálunk és miután megint lett áram,a 4MB-s kapcsolatom,ami hol megy hol pedig nem már csak 1 MB.Órákat kell hívni az ügyfélszolgálatot,hogy felvegye végre valaki.
Adatmennyiség: 2048.20 kbyte (2 097 352 byte)
Letöltési idő: 14.94 sec
Sebesség: 1099 kbit/sec (1 125 376 bit/sec)
Vonali sebesség: 1312.00 kbps
Feltöltési sebesség teszteredmények
Adatmennyiség: 2048.20 kbyte (2 097 352 byte)
Letöltési idő: 123.71 sec
Sebesség: 132 kbit/sec (135 168 bit/sec)
Vonali sebesség: 160.00 kbps -
Jégkokó
veterán
-
spirit007
senior tag
válasz
AMD Power
#2966
üzenetére
Semmit , csak fizetni , mint a köles
nekem még nem küldtek papírt , de már kb 5 napja érződik a változás szele a katasztrófális sávszélességekben :
Szal, ha az új tulajnak EZ jelenti az 1M-s NET -et akkor ez így khmm ... remek indítás .
Vagy a TV-Net már lesz*rja az új tulaj meg még lesz*rja
-
Shodan
őstag
Ekkora egy mocskos bandát
Azt hiszem nálam is érik a lemondás.
Több mint 2 éve vagyok ügyfél. A lényeg hogy az 1 éves hűség már lejárt, ilyenkor bármikor lemondhatom, vagy automatikusan +1 évet beírnak?
Ez alatt a 2 év alatt egyszer nem kaptam emailt tőlük, tájékoztatást karbantartásrokról stb. semmit.
Hiába vagyok legnagyobb csomagba. 18 helyett igy is csak 8mbiten megy folyamatosan szakadt. Már nem tudtam mit kitalálni betelfonáltam hogy vegyük lejebb már nem érdekel a sebesség, csak legyen stabil (párszor buktam is emiatt poker pénzt
). Pár hónapja 6mbit körül vagyok, elején még tűrhető volt. De mostanában ugyanolyan sz@r mint volt.
Bárhova máshova leszerződnék ahol tudnám hogy a 8mbit stabilan jönne, csak félek mi van ha a vonal rossz. -
AMD Power
titán
Most akkor mit kell csinálnom
Mit hova küldjek és a többi. -
tojsz™
aktív tag
a cenzúra
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
dchard
veterán
A fórum nincs legyalulva:
http://www.tvnet.hu/index.php?page=forum
Csak elrejtették a rá mutató linket. Nem tudom mi értelme van ezek után oda írni.
Dchard
-
tojsz™
aktív tag
én meg nem tudom bekonfigolni a wi-fi routerem
létezik hogy ez a tvnet hibája
-
luciferk
senior tag
Ha jól látom a tvnet weblapján levő fórumot legyalulták,vajh megunták a sok siránkozást?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Gifos
csendes tag
Személy szerint én senkinek nem ajánlom a Tvnet-t.Tavaly juniúsban jelentettem be a hibát,hogy mindig megszakad a kapcsolat.Egy ideig hetente 3* is hívtam az ügyfélszolgálatot,de semmi,volt,hogy még a hibajegyet sem adták le.Írtam nekik levelet is Le se sz*rták,Már csak azt várom,hogy lejárjon a hátralévő 3 hónap és Astala vista Tvnet.
-
z67
őstag
válasz
headhunter
#2951
üzenetére
Mennyiben mond ez ellent annak, amit én mondtam?
-
z67
őstag
válasz
headhunter
#2949
üzenetére
Nem tudom, hogy mi érdekes benne, talán az hogy Erdélyi Csaba, aki a cégnél pénzügyi vezető, úgy dolgozik, ahogy a flegma, pökhendi ügyfélszolgálatosoknak kellene?
Mert ha igen, akkor ezt én is megerősítem. Készséges, jóindulatú ember, még arra is hajlandó, hogy az embert visszahívja. Kár hogy más ilyen már nemigen akad a cégnél.
-
headhunter
addikt
válasz
Reag3nS
#2948
üzenetére
Nem voltam ilyen helyzetben, de érdekes eset a TVnet.hu fórumon olvastam.
Válasz : "[I]Erdélyi Csaba 2008-01-16 16:56:25
Tisztelt ......!Felmondásával kapcsolatos levelét megkaptuk,melyet azóta feldolgoztunk,és a végszámlát ami 2007-12-20-ig3660Ft-ról szól postáztuk az Ön részére.Felhívjuk szíves figyelmét,hogy az új szolgáltatójánál 2008-01-24-ig a megrendelését leadni szíveskedjen mert azt követően az Ön ADSL vonala leszerelésre kerül,és ezáltal nem lesz szünetmentes a szolgáltatóváltás.
Türelmét megköszönve
Üdvözlettel.
Erdélyi Csaba
Számlázás[/I]"
[link] -
Reag3nS
senior tag
válasz
headhunter
#2944
üzenetére
mindenképp írd majd meg nekünk mit válaszoltak!

-
dDiego
aktív tag
Már egy hete ismét egy rakás sz.r a net. Köszönöm szépen Tvnet, a megemelt díj mellé nyilván rosszabb szolgáltatás dukál!
Nem elég, hogy minden szerverre, még magyarokra is 200 körüli a pingem, még netezni is idegesítő, mert a nagy válaszidő miatt olyan, mintha isdn-em lenne.
Gratulálok!

-
Sanyix
őstag
Ez lol nem elég hogy a kedves tvnet egy ezressel megemelte a havidíjat, mert leját a hűségnyilatkozatom, ami igazából nem is létezett, mert nem volt, de most megint játszani akarok, és megint befigyel a stabil 230 ms ping külföldre. Eddig is volt ennyi, de 40 és 230 között ugrált, mostmeg már stabil 230. És persze ez a rohadt datanet is összevissza szarakodik nemtudok váltani.
-
headhunter
addikt
""Tisztelt tvnet!
A problémám a következő:2007 12.hóban kértem az internet szolgáltatásom felbontását.Eddig semmi reagálást nem kaptam.Írásban ajánlva küldtem el.Kb 2 hete kaptam egy felszólítást,hogy rendezzem a számlámat mert elmaradásom van,ekkor megpróbáltam telefonon érdeklődni 22perc után mikor már Szekeres Adrienn albumát 2-szer végighalgattam letettem.Pár óra múlva megint megpróbáltam 15.percben felvették a telefont és közölték,hogy nem kapták meg levelem amit persze nem nagyon tudtam elhinni ezért elmentem a postára ahol kimutatták,hogy 12.17.én levelemet átvették.Ajánlották.hogy ha továbbra is azt mondják,hogy nincs meg a levél indítsunk el egy tudakozmányt ami kb:8 nap.Kérdésem indítsam-e el vagy rendeződik az ügyem.Már faxon is küldtem önöknek lemondó levelet és a ajánlott levelem másolatát.Nagyon gyors választ kérnék.Lemondásom oka:Hűségnyilatkozatom letelt és tudtom nélkül rendesen megemelték az árat.Ennek az árnak töredékéért ajánlanak külömböző szolgáltatók dupla sebességgel ADSL-t..Sűrgős választ várok és kikötést.Természetesen én időben lemondtam és nem vagyok hajlandó erre az időszakra amíg az időt húzzák egy forintot sem fizetni." -
Relisys
senior tag
Egy kis tapasztalat a tvnettel kapcsolatban:
November végén kiküldték előre a decemberi számlát. Ezzel eddig semmi gond. De mi ezt nem fizettük be mivel már 8200 helyett 9900-at kellett volna fizetnünk, mert lejárt a hűség és igy felugrott listaárra. Nem tudom hogy erről kellet-e volna értesíteniük, de mi nem kaptunk semmit. Dec 6.-án küldtünk nekik levelet amiben felmondtuk a szolgáltatást. Erre karácsony után kiküldtek a januári számlát amiben ott szerepelt a decemberi tartozásunk. Ekkor felhivtuk őket hogy most mi ez mert mi lemondtuk a szolgáltatást. Erre azt mondták hogy ők nem kaptak semmiféle lemondási levelet tőlünk. Az egészben az a furcsa hogy karácsony elött már nem ment az emaileknél a küldés, csak a fogadás. Szóval mégis csinálhattak vele valamit és gondolom azért mert lemondtuk. Magyarul a képünkbe hazudtak... Ja és a poén az hogy még ma is tudom fogadni a leveleimet. Azt nem próbáltam hogy müködik-e még a tvnetes internet de van rá esély hogy igen ha az emailek is működnek.
-
Jocy
aktív tag
Én pár napja kötöttem szerződést velük adsl3g-re 5m/448k mindezt havi 5988ft. ért,és 610-615k val töltök le,ennyiért megérte nem?
-
polip
addikt
régen itt írkáltak mindenféle tvnetes emberkék: yoysy meg egyebek...ez már megszűnt? vagy olvassa valami tvnetes arc még ezt a topikot?
-
Hamlet
tag
válasz
shabbarulez
#2932
üzenetére
A meztelen ADSL tehát nem 3g?
-
shabbarulez
őstag
5 ezret azért nem kell fizetni, egy alap telefon csomag 3300 körül van. Áttérheltsz még meztelen ADSL-re ahogy a TvNet hívja, akkor a telefon szolgáltatásod megszűnik, de fenntartási díjat akkor is kell fizetni, ami bele van építve egy magasabb ADSL árba, ami úgy 2300-zal drágább mint a normál díjszabás.
-
Hamlet
tag
Sziasztok!
Valaki vágja, hogy teljeen legális-e az, hogy a T-Com-on keresztül igénybevett ADSL szolgáltatás csak akkor használható ha van vonalas telefon előfizetésem is?
Kicsit gáz, hogy fizetek 9e-t a TV-netnek a netért amit használok és 5e-t a T-ököm -nek a mittudomén milyen csomagért amire semmi szükségem. Felhivtam őket, azt mondták, hogy ez van, se egyirányúsítani, se szolgáltatást szüneteltetni nem lehet, mert bontják az ADSL-t.
Persze ADSL3G "technikai okok miatt" nem lehet, azt állítják. Én megértem, hogy kevés az ügyfél... ha legombolnának 1-2e -t a vonal fenntartására akkor azt mondom ok, de 5e????
Nem lehet valamit csinálni? NHH? Fogyasztóvédelem?
-
Intzi
csendes tag
így van, 3G-nél nem emelnek árat
-
oak
tag
Tisztelt Ügyfelünk!
Sajnos az áremeléssel kapcsolatos egyedi tájékoztató levél technikai okok miatt nem került behúzásra a postán kiküldött havi számla mellé az csak később került kiküldésre.
A felmerült kellemetlenségért ezúton is elnézését kérjük.
A Szolgáltató Általános Szerződési Feltételeinek 7.7-es pontja szabályozza az Ön által említett kérdést.
Tekintettel arra, hogy szerződésünk megkötésekor Ön új belépőnek számított az ADSL piacra, igyekeztünk minden olyan egyszeri és havidíj kedvezményt az Ön részére átadni, melyeket ADSL nagykereskedelmi partnerünk biztosított az internetszolgáltatók, így a TVnet Kft. számára is.
Mivel nagykereskedelmi partnerünk a korábban létrejött ADSL szerződésekre a hűségnyilatkozati időtartamot követően semmilyen további kedvezményt nem biztosít az internetszolgáltatók - ezáltal az előfizetők
- részére, minden szándékunk ellenére kénytelenek vagyunk az ebből eredő költségnövekedést árainkban érvényesíteni.
Szeretnénk felhívni figyelmét arra is, hogy a jelenleg a piacon akciós díjakkal reklámozott ADSL ajánlatok – a nagykereskedelmi ADSL szolgáltató szerződési feltételei alapján - kizárólag új belépőkre érvényesek, azaz csak azok vehetik igénybe, akiknél az _utolsó 3 hónapban nem üzemelt_ ADSL szolgáltatás.
Természetesen abban az esetben, ha a nagykereskedelmi ADSL szolgáltató által a jövőben végrehajtott ármódosítás ezt lehetővé teszi, a TVnet Kft. is csökkenteni tudja az Ön által fizetett díjat.
Ezúton is köszönjük szíves megértését!
Üdvözlettel:
TVnet Kft.
---
Forduljanak fel!
-
oak
tag
Ugyanez van velem is. Raadasul en novemberben direkt megkerdeztem telefonon, hogy fogjak-e emelni es megnyugtattak, hogy nem. Felhivtam oket, kozoltek, hogy kollegajuk felretajekoztatott. E-mailben reklamaltam kb. egy hete, varom a valaszukat, addig nem fizetek. Irtam a homarnak is, de valszeg nem talaltak eleg erdekesnek a dolgot.
-
menthor
tag
-
menthor
tag
amíg náluk vagy, addig nincs sok gond, de amint vége a hűségnek
rögtön szivatnak! szünetmentes szolg váltással mentem az actelhez.
ennek ellenére a szerződés lejárta után megszüntették az adsl
szolgáltatást, és két hétig nem engedték át az utat az actelnek.
ergo az elmúlt két hétben semmi netem sem volt. ezalatt ők csak
hazudoztak, hárítottak...már az elején is gond volt, de én voltam a hülye, hogy mégis maradtam.
kettő hónapba telt, míg rájöttek, hogy nálam nem létesíthető a 3G,
aztán még egy hónap, amíg bekötötték helyette a sima adsl-t...soha többet tvnet-et, és ha lehet ti is vigyázzatok velük...

-
Ronin-
senior tag
válasz
Relisys
#2918
üzenetére
szép.. mintha magamat látnám.. komolyan

én hétfőn rendelem szintén a 10mbites chellot.. ma el lett faxolva a tvnetes felmondás.
de az a felháborító az egészben,hogy utólag szólnak 2 héttel,hogy dec.1 től emelik.. ha előre szólnak pl 1 héttel akkor már előre lemondom,hogy a kövi hónapba ne lépjek át és ne kelljen fizetnem a semmire.. ganyék.. -
Relisys
senior tag
detto...nálunk is ugyanez volt. Lejárt a hüségnyilatkozat és felbaszták 9900-ra az árát (listaárra). Tegnap lemondtuk. Hétfön jönnek chellot kötni(10 megásat)
és az csak 8ezer és ráadásul a kábeltv 2000-el olcsobb lesz.
Ja és még hozzáteszem hogy mi a tvnetnél a 4 megásra voltunk elöfizetve amit csak ugy felemeltek 8 megásra (amiröl én nem is tudtam) és ezt számlázták. Persze a modemem nem birta... igy nem is jöttem rá h felemelték. Ne hát ennyi. -
Ronin-
senior tag
nah, eddig szinte semmi bajom nem volt a tvnettel, de amit most művelnek az nevetséges és egyben szánalmas..
tegnap (tehát dec. 12 -én) jön 1 levél tőlük,hogy lejárt a hűség szerződésem és megváltozott a szolgáltatás (adsl 8mbit) ára és dec. 1 -től 10e ft -ot kell fizetnem érte.. hát ez milyen már kéremszépen... igen kedvesek,hogy 2 héttel később képesek szólni,hogy felb**ták az árat 2000ft -al.. és akkor ugye mondja le az ember hónap közepén és fizessen be 10e ft- ot a 2 és fél heti szolgáltatásért 1 egész hónapos számlát.. és akkor még felhívom az ügyfélszolgálatot és azt magyarázza hogy fizessem be a csekket, és utólag kérhetem,hogy fizessék vissza azt a 2 hetet, amikor már nem volt nálam szolgáltatás.. és persze azt is hozzátette,hogy valami minimális összeg lenne úgyhogy szinte felesleges.. namost ugyebár akárhogyis számolok, kb másfél - 2 hétig nem lesz a hónapban netem, és 2 és fél hétig volt.. namost akkor pl hogy van az,hogy 10000 ft ból csak mondjuk 1000-et kapok vissza ? na mind1 ez így egy szép búcsú lesz tőlük, benyalhatnak.. majd elgondolkodom ,hogy feladjam e azt a bizonyos kiérkező számlát.. ugyanis szerződés már nem köt, mi van ha nem fizetem be ? kikötik a netet ? hü de megijedtem.. ma faxolom nekik a felmondást... aztán hétfőn jöhet a chello..
-
Relisys
senior tag
Hi!
Miért van az hogy 8 megás netre vagyunk előfizetve de sebességmérésnél 4,5 - 5 mega jön ki? Ennél sose volt gyorsabb.
-
Sanyix
őstag
Csomagok: küldött = 37, fogadott = 31, elveszett = 6 (16% veszteség),
Oda-vissza út ideje közelítőlegesen, milliszekundumban:
minimum = 38ms, maximum = 1437ms, átlag = 193msGRATULÁLOK
-
luciferk
senior tag
A kevés profit miatt adta el ügyfeleit a TVnet >>>[link]
-
Sanyix
őstag
válasz
AMD Power
#2909
üzenetére
látszik, úgylátom már most lexarják a sima adsl előfizetőket:
1 <1 ms <1 ms <1 ms . [192.168.1.2]
2 17 ms 14 ms 109 ms loopback-0.apollo-3.gw.tvnet.hu [195.38.98.68]
3 87 ms 31 ms 128 ms gigabit-0-0-6.szupersztrada-1.gw.tvnet.hu [195.3
8.98.46]
4 115 ms 39 ms 17 ms venusz-Serial0-0-128.datanet.hu [194.149.15.109]5 87 ms 15 ms 16 ms 194.149.20.62
6 59 ms 137 ms 128 ms OC48-0-0.defra.datanet.hu [194.149.19.2]
7 80 ms 84 ms 31 ms de-cix.core1.fra1.unitedcolo.de [80.81.192.72]Azért lol, hogy mostmár az 1. routernél is befigyelgetnek 100+ pingek... eddig még csak a datanetesnél voltak ilyen szépségek.
-
shabbarulez
őstag
válasz
shabbarulez
#2908
üzenetére
Lehet hogy mégsem tvnet külföld szűkösség lehet a gond. Fibernet ügyfeleknél akik szintén GTS-t használják külföldi peeringnek hasonló jelenség van, és Datanet fórumban is láttam ma olyan beírást hogy nekik is rossz. Ennyi véletlen már nincs, ez alapján nagy valószínűséggel a GTS-nél lesz a probléma forrása.
-
AMD Power
titán
-
shabbarulez
őstag
-
Sanyix
őstag
Mi a fene van már megint? Egész hétvégén 250-500 ping külföldre sima tvnet adsl-el, és persze megint az a rohadt datanetes router az, amin megemelkedik a ping (mint mindig). Hogy van az hogy egyszer normális, aztán hopp 500 ping?
-
luciferk
senior tag
válasz
Aranytaltos
#2903
üzenetére
Hát mit mondjak finoman szólva optimista vagy

-
Aranytaltos
csendes tag
En egy dolognak orulok, tisztul a kep es teljes mellszeleseggel ra hajthatnak a sajat halozatukra az IP TV-t is mar nagyon varom, mert most baszakodik az UPC nalunk uj halozattal es kerdeses mennyit fognak kerni. Igy majd megnezem melyiket tartsam meg.
-
CWorm
aktív tag
Én nem örülök. Amúgy PH!-s cikk is, inkább azt linkeljük.

Aktív témák
- IPhone 12 Pro 128GB gyári független Silver új akku
- Apple watch Series 9 45mm stainless steel bontatlan! 1 év Apple jótállás
- Apple watch Series 10 46mm cellular jet black bontatlan 1 év Apple JÓTÁLLÁS AKCIÓ!
- Szép állapotú iPad Pro M1 256GB wifi + cellular. Kijelző karcmentes. Kamera résznél mintha lenne egy
- G.SKILL Trident Z RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6000MHz CL30 - XMP - 99 hó garancia
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation VR2 virtuális valóság szemüveg garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE A520M R5 5500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB Zalman T3 Plus 400W
- Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max / Kártyafüggetlen / 256GB / 12Hó Garancia / 87% akku
- Eredeti Lenovo 300W töltők - ADL300SDC3A
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


de miert?

én még épp beleestem 





[sírva röhögős szmájli]


Azt hiszem nálam is érik a lemondás.
). Pár hónapja 6mbit körül vagyok, elején még tűrhető volt. De mostanában ugyanolyan sz@r mint volt.
(#2944)



