Új hozzászólás Aktív témák

  • bzoley

    veterán

    válasz premete #6740 üzenetére

    Nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy találtam gyógyírt a dpi problémára. Hiába volt 100%-ra húzva a csúszka, nem azzal indult a gép, ki kellett jelentkezni, csak utána lett jó. Valahol eldugva(Windows 10-nél ez nem is olyan meglepő, hogy nem értelmes helyen van) van egy custom sizing options panel, ott 150%-on állt az érték. Átállítva, egy próba után normálisan indult a rendszer.

    Másik baromság, amit tegnap találtam(mert már idegesített, hogy minden linkre az Edge indul), hogy hiába állítottam defaultra a Chrome-ot, és azt nyugtázta is a rendszer, a Chrome minden indításkor újra rákérdezett, és ezt is, mint a fájl-hozzárendeléseket, csak a rendszerből lehetett átállítani.

    Lassan el kell kezdeni jegyzetelni, hogy a sok beállítás közül mi hova van eldugva, mert semmi nem ott van ahova épeszű ember tenné.

    Persze az explorer hibára csesznek frissítést kiadni(vagy nem tudják kijavítani). Továbbra is fenntartom az aggódásomat, hogy ebből használható rendszer lesz időre.

Új hozzászólás Aktív témák