-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tamoo
nagyúr
válasz
kovi703
#26631
üzenetére
Darabonként összeadott árat nem is nézem soha, az mindig irreálisan magas. Kb. az általában akciósnak nevezett szett árat szoktam kinevezni alapárnak.
(mint pl. a Concept 5.0-ánál a 230e az elmúlt időben)Ha a zene a fontosabb vegyél sztereót!
mozierősítők közül zsebbenyúlós lehet a "jól" zenélő. Vagy régi még hdmi nélküli nagy vas, Denon-ok 19xx fölött... Igényeidet, ízlésedet, pénztárcádat nem ismerhetem. Sokat meg nem hallottam így konkrétat sem ajánlanék. Legjobb ha te mész el meghallgatni őket minél több helyre.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- REFURBISHED és ÚJ - HP USB-C/A Universal Dock G2 (5TW13AA) (DisplayLink)
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3235
- Apple iPhone 13 / 256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:100%
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3060, 100% Akkumulátor
- BESZÁMÍTÁS! 32GB(4x8GB) G.Skill Trident Z RGB 4000MHz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
(mint pl. a Concept 5.0-ánál a 230e az elmúlt időben)
mozierősítők közül zsebbenyúlós lehet a "jól" zenélő. Vagy régi még hdmi nélküli nagy vas, Denon-ok 19xx fölött... Igényeidet, ízlésedet, pénztárcádat nem ismerhetem. Sokat meg nem hallottam így konkrétat sem ajánlanék. Legjobb ha te mész el meghallgatni őket minél több helyre.
