Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz b.vr #67094 üzenetére

    de, az ilyen hirdetés rossz. és ebbe sajnos mi is belefutunk néha, utáljuk is, mert a barom hirdető a mi cerkánkkal veri a csalánt :( (ha kihal a flash végre a francba, ez sokat javul majd)

    madgie: látod, ez is egy olyan dolog, hogy téged ez már zavar. vagy akár sokakat. mi viszont látjuk, hogy nem olvas a nép. ha ezen zavaró cucc mellett sem olvas, akkor majd megállapítjuk, hogy ennyire szar a tartalom, de első körben szeretnénk, ha rendesen tudnánk virítani a usernek. a layoutját úgy is csiszoljuk még. de önmagában az nem lehet, hogy ne tehessünk fel látványosabb helyre egy hirdetést, mert ha nem tetszik a népnek, akkor sztornó. buszjegyet sem szívesen vesz senki. ha nem tudunk semmiféle befolyással bírni a reklámok kérdésében, akkor ki fogunk halni, ez ennyire szög egyszerű ma már.

    viszont 15 éve netezek, nyilván próbálom úgy eltalálni az arányokat, hogy ki lehessen bírni, de hatékony is legyen. egy olyan tartalmi boxról van szó, ami nincs is ott mindig, most sem látja itt már egyikőtök sem szerintem, mert épp nem tud mit ajánlani. ha lesz friss tartalom, akkor előjön, de aztán megint kipörög. igen, a kommentek között van, épp azért, mert amikor rá se hederítesz a fejlécre és a jobb hasábra, ezt akkor is meglátod. aztán ha átgörgeted elégszer, veszi a rendszer, hogy ez a cikk nem érdekel és nem adja ki többet. a legelső hsz előtt ugyanezért nem lenne jó, azonnal átgörgeted és kész.

Új hozzászólás Aktív témák