Aktív témák

  • Lord Zero
    addikt

    Hová lett ez a világ, ahol egy egészséges, bár meglehetősen apró minifasz linket szigorúan [kép]-val kell ellátni, egy véres öncsonkolós, egymásravarrós, mutánsnaklátszaniakarós elmeháborodottos link meg minden előzetes nélkül üresen itt landolhat. Ráadásul van nő aki egy fasztól elhányja magát, de a műmutáns gyökerek nézegetését meg élvezi.
    El is megyek és rávarratom a fa.szom a homlokomra. Bár aszem nem fogok látni a golyóimtól. De nem baj, a szemeim meg leműttetem a mellbimbóim helyére. Azokat meg áttetetem a seggemre.
    U.i: Ha horrort meg f.aszt lehet linkelni, linkeljen már nekem valaki egy p|nát is.

    teljesen egyetértek.. ez már nem is álszentség, hanem loál.. a szerencsétlen minipénisz (leginkább endokrin betegség miatt szokott lenni, amúgy) az úristen most majdnem elokádtam magam-kategória, ám a szép napokat látott inkvizítorokat is ámulatba ejtő fasz/here/pinatrancsír az nem zavar billogot kap

    ez olyankor szokott lenni, mikor az identitás serken és zavarban van.. gondolom.. majd elmúlik

    [Szerkesztve]

Aktív témák