Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
válasz
bandiras2
#2170
üzenetére
Nem is verhették nagydobra. A szerbek viszont elkövettek egy hibát: megnevezték melyik példányról van szó (az összes Spiritnek van hivatalos neve), most konkrétan meg nem mondom melyiket, de utánajárok. Nos az amerikaiak voltak olyan udvariasak, hogy a következő nagyobb airshow-ra (Fairford vagy Farnborough) pont ezt a példányt vitték el.
Egyébként is nehéz lenne titkolni egy $2milliárd értékű gép elvesztését... Arról már nem is beszélve, hogy a szerbek egyetlen egy roncsdarabot sem tudtak felmutatni, pedig állítólag két gépet is lelőttek.
Az F-117A-t meg ~100% hogy optikai rávezetéssel lőtték le, az a két másodperc amire hivatkoznak nem elég még arra sem hogy beazonosítsd a repülőgépet, nemhogy rakétát vezess rá.
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Hosszú premier előzetest kapott az Arknights: Endfield
- Fotók, videók mobillal
- NVIDIA® driverek topikja
- Minden fronton drágulást vár a DRAM-piacon a Trendforce
- Gumi és felni topik
- ASUS notebook topic
- Revolut
- Le Mans Ultimate
- Arc Raiders
- További aktív témák...
- Powerbank Anker Prime, 20100mAh, 220W, QC + PD, Fekete A110BH11
- AKCIÓ! ASRock Formula OC RX 6900 XT 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- HIBÁTLAN iPhone 13 128GB Midnight-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4397
- Akció! Acer Nitro 5 AN515-55! I7 10750H / RTX 3050Ti / 16GB DDR4 / 512GB Nvme SSD!
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB White Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4448
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Egyébként is nehéz lenne titkolni egy $2milliárd értékű gép elvesztését... Arról már nem is beszélve, hogy a szerbek egyetlen egy roncsdarabot sem tudtak felmutatni, pedig állítólag két gépet is lelőttek.