Új hozzászólás Aktív témák
- 
			
			  keIdor titán válasz  #65755648
							
							
								#17951
							
							üzenetére #65755648
							
							
								#17951
							
							üzenetéreCsak hogy AMD-nél is mondjak példát: ott van pl. a Mantle dia. Up to +40% vagy mennyi volt kiírva. Igen, lehetett ilyet mérni, de nem közölték milyen procival, milyen rendszerrel, várni kellett, hogy kiderüljön. A lényeg ott is az volt, hogy vegyél 290X-et. Majd úgyis kiderül, de nem foglalkoztak vele. Vagy a Fury X-nél az overclocker's dream. 
 Egyik sem jobb a másiknál ilyen téren.
 A Keplernél nem szándékos elavultatás van, hanem arról van szó, hogy az AMD még mindig ugyanazt az architektúrát nyomja, mint 2-3 éve, nincs másik! Míg a Keplerrel már nem foglalkoznak annyit. 2 éve nem is gyártják. Azért ezt nem lehet szándékos elavultatásnak nevezni. Mivel a Pascal és a Maxwell nagyon hasonló, 2-3 év múlva a Maxwellnél ez már nem lesz így.
 Az FX szériával teljesen igazad van. szerk.: Crysis 2-vel kapcsolatban is egyetértek.Egyébként a driver oldali supportot is meg kell fizetned. Nincs ingyen az, hogy kijön egy AAA cím és day-0 ott van rá az optimalizált driver, mindig(!) gyakran rögtön SLi profillal. nVidia-nál ezt megkapod, AMD-nél nem, botrányos tud lenni a CF skálázódása. Gyakran a saját címeik rosszabbul futnak a kártyáikon. 
 Az meg, hogy HDMI 1.4-el a Radeon Pro Duo van beállítva VR dev kártyának szintén nem egy szép húzás. Meg a Fury-nél is biztos lesz(van) gyanútlan felhasználó, aki belefut majd ebbe. Vagy a 4K 30Hz limitbe.Egy kapitalista rendszerben az, hogy felhasználóknak kéne sajnálatból a gyengébb szereplő termékét választani az nonszensz. Ilyen a világon nincs. Ide harmadik vagy több szereplő kéne. 
 Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha ennyire jövőbemutatók az AMD termékei, de mégse tudják eladni a termékeiket, akkor valami nagyon nagy gubanc van. Lehet nem ártana közgazdászokat és marketingeseket is alkalmazni, halkan megsúgom a vezetőség felé, mert ez (is) az oka annak, hogy ennyire nem megy a szekér.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Bestbuy játékok
- Hagyományos és extrém roller, kickbike, Boardy topik
- Hardcore café
- Munkahelyek tízezreit szünteti meg az AI
- Autós topik
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- iPhone topik
- Fizetős szoftverek ingyen vagy kedvezményesen
- Egymilliárd dollárt pumpál az NVIDIA a Nokiába
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
 
								 
							
