Új hozzászólás Aktív témák
-
olahjana
tag
milyen táp van melléakasztva neked? meg hol lehet azt venni? mert nekem egy szekrény aljába lenne beapplikálva úh elég is lenne annyi. Van felesleges 500 gigás winyó a torrentnek.
Ha torrentezek, esetleg 5-600al töltök le, megy 1 firefox meg 1 film mondjuk valami avi esetleg 720p azt még elbírja?
fogyasztásban ez is megáll így kb 30 watt körül? -
ruchfuel
csendes tag
-
duffbeer
őstag
-
nyunyu
félisten
New Age: Egy gigabites hálókártya nem megoldás a PCI slotban?
PCI busz nem eleg gyors hozza, raadasul nagyon terheli a procit.
Mondjuk en sem ertem, mire kell a dual gigabit.
Ha allandoan neten logo, halozatot oszto gepet epit, akkor felesleges, hiszen a bejovo netre egy 100mbites kartya is boven sok, nagy gepet radugja az alaplapi gigabitre.Esetleg gigabites router a gepek ele, de az draga, meg nagyitoval kell keresni a boltok polcain.
-
Welcome to the club

"Ami meglepett, hogy - szemben azzal, amire számítottam - a lap BIOS-a telis-tele van tuningbeállításokkal."
A minimális beállítások az intel lapok tulajdonsága. Mármint nem általánosságban, hanem kifejezetten az atomok kapcsán. Igazándiból, nekem tökéletesen megfelel így ahogy van. A gsejt kapcsán volt annyi, hogy kivettek belőle későbbi bios frissítéskor egy opciót az usb kapcsán. Olyasmi volt, hogy a kivezethető és hátlapi usbket külön lehetett állítani.
Új hozzászólás Aktív témák
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Serries X
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix B365 i5 9400F 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S2 TG 600W
- KTC M27P20P Pro 4K IPS MiniLED 160Hz 1ms 1000nit 10bit HDR G-Sync Vsync játékra munkára 1év Garancia
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 512GB Nvidia RTX5000 16GB 1 év garancia
- Corsair VENGEANCE RGB PRO 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz CMW16GX4M2Z3200C16
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



