Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Schaf #9373 üzenetére

    De az MTOM hiányát nem kérhetik számon rajtam, mint végfelhasználón, hiszen nem a hatóság állípítja meg, nem én mondom meg, hanem a GYÁRTÓ adja meg.
    Na most rá van írva egy darab szám, 249 g, hogy ez most mi azt nem mondja senki, lehetne éppen MTOM is, mert nem írja azt sem, hogy nem az.

    Valamelyik rendőr beleköt, hogy ez több mint 250g, le lehet mérni, az egy tény, meg ha utána vitatom a büntetést, akkor a HATÓSÁG kötelessége bizonyítani, azaz bekérni a DJI-tól, hogy több mint 250g az MTOM. Legalábbis így lenne normális. Erre a DJI majd ad választ, akkor, az első ilyen problémánál. Ott nem fog tudni nem válaszolni..

    A drón regisztrációnál úgy tudom kérik a biztosítási kötvény számát, és kiadják ha beírod (legalábbis így tudom, mert drónom még nincs) hogy mini.
    Ezek után, hogy kérhetnek rá biztosítást az utcán?!

Új hozzászólás Aktív témák