-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Angel2014
addikt
válasz
Coccolino_O
#146983
üzenetére
Itt vagyok drága gyermekem...

Ezt úgy oldom meg ...hogy pl a kart csak egy napra szánom, has kardióval....ma váll volt ..és berektam mellé egy molnár petis kar edzést...ami megvolt 3 perc alatt..
Szóval megálás nélkül lesokkoltam a bicepszet is meg a tricepszet is..úgy hogy kettővel csökkentem.
Bicepsz..állva kétkezessel 10 sorozat.
24-be 1- 22 -be 2 20-ba3 18-ba 4 16-ba 5 14-be 6 12-be 7 10-be 8 8-ba 9 és 6-ba 10
Tricepsz...megálás nélkül letolás köteles tricepszel váltva 10x10 sorozat.
De van is egy cikk errőll... 50-es ismétlések az 50 es karért ez is hasonló..
-
válasz
Coccolino_O
#146983
üzenetére
Amíg egyetemre jártam, addig nagyobb volumennel küldtem meg heti 2x a mellet meg a hátat. Asszem 3 gyakorlat volt az első edzésen, hétfőn-kedden, úgy kb. 15 sorozattal meg 2 gyakorlat pénteken úgy 10 sorozattal.
A mell edzés rémlik vmennyire, ott hétfőn fekvenyomás volt, egykezes fekvenyomás meg talán tolódzkodás. Pénteken meg nyomás döntött padon meg vmi tárogatás szerű. Arra emlékszem, hogy nyomtam sima padon szériában 130 körül, döntötten meg 110 körül.
Meg csütörtökönként bebasztam, de ittam sok vizet meg max 2ig buliztunk és így mentem mindig pénteken edzeni és sosem volt tőle semmi bajom, mindig erős voltam pénteken is.
De az még egyetem volt. Nem volt az sem könnyű, de azért sokat számít, ha van valamennyi szabadsága az embernek, abban hogy hogy ossza be az idejét és nem fixen ül vhol 8 és fél órát.(#146994) Apollyon
Nekem úgy rémlik fel, hogy mostanában is raktál fel, nem? -
aelod
veterán
válasz
Coccolino_O
#146983
üzenetére
És ha van az neked miben lesz jobb? Miben változotat az életeden, edzéseken?
-
Woodslave
félisten
válasz
Coccolino_O
#146983
üzenetére
Mert csak az a jó a keményen odabaxol?
-
Zola007
veterán
válasz
Coccolino_O
#146983
üzenetére
Amíg a topik többsége nincs tisztában a volumen, intenzitás, frekvencia, konzisztencia, progresszió, edzésterhelés és szuperkompenzáció fogalmával [ez úgy 70%-ra igaz], addig fölösleges ezen vekengeni.
A topik jó része úgy jár le edzeni, hogy semmilyen egyénre szabott edzéselméleti, anatómiai és élettani koncepciót nem követ, kizárólag a "basszunk oda" elvet, aminek a "Ha nem sántítok 5 napig, szart se ér" a hivatalos mércéje.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Interactive Brokers társalgó
- Androidos tablet topic
- Battlefield 6
- Arc Raiders
- Melyik tápegységet vegyem?
- Mesterséges intelligencia topik
- Házimozi belépő szinten
- Xbox Series X|S
- iRacing.com - a legélethűbb -online- autós szimulátor bajnokság
- NFL és amerikai futball topik - Spoiler veszély!
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! Honor 90 Lite/Honor 90/Honor Magic5 Lite/Honor Magic6 Lite/Honor Magic5 Pro
- Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 12/128GB Fekete / 12 hó jótállás
- Csere-Beszámítás! Playstation 5 Slim Digital edition konzol.
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 256GB Midnight -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3623, 94% Akkumulátor
- Creative Sound BlasterX G6 7.1 USB külső hangkártya
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő


