Új hozzászólás Aktív témák
-
MPowerPH
félisten
válasz
nullpoint
#1413
üzenetére
En nem stabilitast tesztelek... A lenyeg az volt, mi az a legkisebb fesz, amin lefut az R15 azonos frekvencian. Ugyan ez vonatkozik a 3DMark -okra. Mikor majd arulom a cpu-t, ezeket kerik. Ezen a vonalon nem a teljes stabilitas a lenyeg, nem ez a celom vele. Ehhez a listahoz kell, es eddig mindenki ezt kerdezte. Senkit nem erdekel, hogy IBT-vel mikortol stabil.
4.8GHz-n pedig biztosan nem szamoltatok a procival, nem akarom sem megsutni, sem agyonvagni. IBT es tarsai alatt olyan termeszetellenes terhelest kap, amit a valo eletben soha nem fog.Nem hasznalom az IBT-t(csak az elso 10 kort, alapnak jo, 4.5GHz-ig), Prime -ot meg talan a Core2 -es idoktol kezdve nem eroltetem. 10 kor IBT, hyperpi32m, kis XTU. Egyebkent stabilitas tesztre igen jo a 3DMark11 cpu/fizika tesztje. Nekem IBT stabilnak tuno setupomat megfektette.(vagy bug, vagy tenyleg olyan jo) Meg a mindennapos hasznalat. Ha ott okes, akkor stabil.
Egyebkent megkernelek, hogy szurj mar be egy 5820K-s eredmenyt 4.8GHz-n R15 Cinebenchel. Nekem anno nem sikerult azon az orajelen lefuttatni a tesztet 1.4v alatt. Fole meg nem mentem. Es ha jol tudom, akkor Aferenczi87 -nek sem jott ossze ez, pedig neki eleg jo 5820K-ja van.
Az Aidas meresem pedig nem teszt setup, hanem 24/7-es beallitas. Azert nem szukitettem az idoziteseken sem, es mint latod az orajel is csak 4.5GHz, 1.16v-s fesszel.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kávé kezdőknek - amatőr koffeinisták anonim klubja
- One mobilszolgáltatások
- Kivégezheti a kisebb VGA-gyártókat az NVIDIA döntése
- Mesterséges intelligencia topik
- Milyen TV-t vegyek?
- Gumi és felni topik
- Cyberpunk 2077 - Túl a 35 millión
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Assetto Corsa EVO
- További aktív témák...
- Apple iPhone 13 Pro Max Graphite ProMotion 120 Hz, Pro kamerák 256 GB-100%-3 hó gari!
- magyar billentyűzet - 136 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - i9-14900HX, RTX 4080 - 4 ÉV GARANCIA!
- Apple iPhone 15 128GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Asus ROG Strix G G531GT - 15,6"FHD IPS 144Hz - i5 9300H - 16GB - Win11 - GTX 1650 - MAGYAR
- HP EliteBook 850 G7 (15.6") i7-10610U - Garancia, Akció!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest

