Új hozzászólás Aktív témák

  • anorche1

    őstag

    Ismet lefagyott ez krva rendszer, megintcsak ok nelkul. Most tobbet idoztem felette. Kihuztam a gepbol az usb hubot, amibe a billentyuzet, eger es egy kulso hdd van dugva. Ezutan a "lefagyott" rendszeren elkezdtek megjelenni a qbittorrent hiba uzenetei, hogy x,y torrent allomanyokat nem talalja. Szoval megse fagyott le teljesen. Tty -t sem usb -s billel sem a laptop billel nem tudtam valntani, ahogy alt+f4, alt+tab, meg igazabol semmilyen kombinaciora nem reagalt.
    De a windows -s gombra megnyilt a kde "start menu", de ode sem tudtam irni.
    Kihuztam a hdmi kabelt, a rendszer szepen atrendezett mindent a laptop kepernyore, visszadugva pedig a monitorra. Hangerot nem engedett allitani, fenyerot sem, alvo modban sem ment a bekapcsolo gombbal, de a hdd visszajelzo villogott (nem folyamatosan villagitott).
    De most legalabb a journalctl mintha dobott volna egy nyomott.
    A kf.windowsystem.keyserver.x11: Your keyboard setup doesn't provide a key to use for meta. See 'xmodmap -pm' or 'xkbcomp $DISPLAY' sort spammelni hosszu idon keresztul.
    Pastebin

    Barkinek otlet?

Új hozzászólás Aktív témák