Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
TTomax
#10417
üzenetére
Előfordulhat ilyen is. Nyilván az implementációtól nagyon sok függ. Azért a Frostbite-ban a Mantle implementáció a BF4 óta nagyon sokban változott, tehát lehet, hogy egy még újabb architektúrára már nem reagálna így. Önmagában a BF4 egy pilot projekt volt egy olyan ösvényen, amit a DICE előtt senki sem járt. Az optimális használatot pedig ilyenkor ki kell tapasztalni.
Egyébként ugyanezzel a gonddal a Thief is küszködött, és arra kiadtak egy javítást egy évvel később. Persze elsődlegesen nem a gondok korrigálása miatt adták ki, hanem ki akartak próbálni az async shadert élesben.
Viszont lehet vele mit kezdeni. Az AMD ezért ír GCN4 és GCN5 szimulátorokat, hogy a hardver hiányában is előre legyen optimalizálás. Ezt a lehetőséget a többi cégnek is érdemes észben tartani.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- HP 13 Elitebook 830 G7 FHD IPS 600nit i5-10210U 16GB 256GB SSD Intel UHD Win11 Pro 4G LTE Garancia
- HP Thunderbolt 4 kábel
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3172, 100% Akksi
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3590, 100% Akkumulátor
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L520 - i3-2GEN I 4GB I 160GB I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő

