Új hozzászólás Aktív témák
-
totron
addikt
Az F7 funkciója egyébként mi akarna lenni? Egy redditszereplő lopakodó üzemmódnak nevezte, találóan. Kikapcsol mindent, de azonnal, videólejátszás is megáll. Ismételt megnyomásra ugyanolyan azonnalisággal megy minden tovább, ugyanonnan. Szexi ez az instantság.
Tippek:
- pornónézés közbeni benyitás esetére gyorsgomb kölköknek
- EMP-demó. -
válasz
togvau #75389 üzenetére
Ha akksi nélkül se kapcsol be tápról, akkor 2 lehetőség van: a táp rossz, vagy az alaplap rossz. Ez utóbbi valószínűbb, ha akksiról se kapcsol be.
Esetleg még minimum konfiggal lehetne (1 memóriával, esetleg másik slotba téve, ssd nélkül van-e egyáltalán kép, dell logo). Ha nincs, akkor szerintem ez alaplaphiba. -
togvau
senior tag
hello, van egy nem új örökölt (melóból nálam maradt) e6440, amit évek óta használok.
Múlt héten egyik használat után szokás szerint lesleepeltem, tegnap előtt pedig használni akartam, igy a tápjába bedugtam a 220-as, majd felnyitottam a kijelzőt. Semmi, csak világitó power led (akksi töltés sem világit pedig a töltő világit). Megnyomom a bekapcs gombot, semmi, világit tovább a power. Megnyomom hosszan, semmi, világit a power led.
Semmire semmi nincs, nagyon hosszan nyomva a power gombot sem csinál semmit, csak világit a power led. Kivettem hát az akksit, végre kialudt a power led. Visszaraktam, aztán megnyomtam a power gombot, és újra világitott a power led, kattant az öntesztelő dvd meghajtó mint minden bekapcsnál, de ezen kivül semmi életjel, ugyanugy semmi reakcio semmire, csak világit a power led, hdmi-n sincs semmi.
Akkor ennek annyi?Még kipróbálok másik akksit, hátha valamelyik fesz off, de akksi nélkül, csak töltőn még power led se kapcsol be.
-
Milyen programmal lehet megmérni, becsülni egy DELL Latitude 5570-es akkujának kapacitását és általában a szgép "egészségét"? Használtat vennék.
-
Geby
senior tag
Vak vagyok. Valóban ott vannak. VIszont nem lehet használni őket, mert ha felfrissíttem 1.36-ra akkor csak 1.32.1-re mehetek vissza......de az nincs a listában.
Ma reggel is úgy indult, hogy 10. bekapcsolásra sikerült neki egyáltalán bekapcsolni és egyből írta, hogy BIOS corrupt és ő most újraflasheli.
Tegnap volt olyan indulása amikor teli színes képernyők voltak, piros-kék-zöld-stb aztán nem írt kis semmit, hogy akkor ő most esetleg csinált valami tesztet hanem elindult..... -
tulipandavid
lelkes újonc
Dell inspiron z15 5523. Lenne egy kis gondom...., megint: Ezen a vackon win 10 van, az egyik frissités után eltűnt a bt. Vettem egy esperanza 5.0-ás donglet hogy ellenőrizzem elszált-e a hálózati kártyáról, de ez sem hajlandó működni. win10-en wlvileg felrakja magát, hát itt nem. Elkezd telepíteni, aztán egy csomó hiányzó dll-el zaklat, amiket nem is találok sehol. Fent van a legfrissebb driver mindenből. Ha valaki találkozott hasonló problémával, megköszönném a segítségét.
-
Zsocó
aktív tag
Csak fura, hogy egy bizonyos alacsony CPU órajel alatt a RAM is alacsonyabb órajelre vált, így a késleltetés is. Ilyet még nem láttam.
-
Geby
senior tag
válasz
E300TD #75374 üzenetére
Elvileg a BIOSban ki lehet kapcsolni
UEFI Capsule Firmware Updates címszót keresd.
----
Visszakaptam a gépem (Latitude 5520) alaplapcserélve. 1.32-es bios volt rajta. A Windows alapból tolt rá egy 1.36-os BIOS-t az első bekapcsolás után. Ennek nem örültem túlságosan. Látni akartam, hogy van e valami gond azzal a BIOS-szal.
Jelen állapotában küzdök vele rendesen, ha elmegy aludni a gép akkor nem nagyon kel fel hanem ki kell kapcsolni, vagy épp kikapcsol menet közben......ahogy nézem az eseménynaplót akkor van valami hiba amikor elküldi más energiaállapotba a CPU-t.....utána mindig restart a vége...
A DELL pedig nem teszi elérhetővé a régebbi a BIOS-okat. Van az 1.36 és ennyi..... -
baly81
aktív tag
A procid csak a 2133-at tudja, ezért fut ennyin értelemszerűen. Az hogy éppen mennyi a cash latency én a helyedben pont magasról les***nám! Ugyanis neked sebességben egy olyan hangyaf**znyi, sőt inkább csak azon egy szőrszálnyi különbséget eredményez, hogy nincs értelme ezen agyalnod! Értelme inkább ott van, hogy valóban fut e a két modul dualban, azaz kihasználják e nagyobb sávszélességet.
Lett 16 GB memód, ami -szerintem- a mai nap wines gépnél már az alap, ennyi azért minimum kell. Ha gond nélkül fut, nincs memóriahiba, kékhalál, gyorsabbnak, stabilabbnak érzed a gépedet, akkor volt értelme és jó választás volt. A CL-es dologot meg engedd el, mert rohadtul nincs jelentősége. Ennek az SD korszakban volt jelentősége, amikor -a teljesség igénye nélkül- 133, 200...400 volt a sebesség, ott még számított valamicskét. A mai memóriáknál a minél nagyobb sebesség a lényeg. Sajnos te nem használod ki a modulodat a CPU korlátai miatt, de ezzel gépcsere nélkül sokat nem is tudsz kezdeni!
Egyébként igen! Normális! -
Zsocó
aktív tag
Dell Latitude E5570-et bővítettem 2x8GB Micron 8ATF1G64HZ-3G2J1 3200 MHz-es memóriával.
Az i5 6300U miatt 2133 HMz-en jár CL15-ben, viszont alacsony, energiatakarékos módban néha CL10-re vált és AIDA64 komplex sebességmérés alatt is néhány tesztnél CL10-et mutat a RAM-okra. Ez normálisKicsit aggódom, hogy jó vásárt tettem-e a memóriákkal.
Válaszotok várom és előre is köszönöm
Üdv.: Zsolt -
E300TD
tag
Azt ki lehet valahogyan herélni a win-ből (11), hogy ne is ajánlja fel? Véletlenül se tudjam telepíteni? Vagy esetleg a BIOS frissítést tiltani a bios-ban? Admin jelszóval? Most is itt várakozik, igaz csak választhatóan. Nekem a 1.25-ös bios megölte az alaplapot, igaz garanciában cserélték, de nem szeretnék még egy cserét ...(7400 2in1)
-
Szia.
Az sem biztos, hogy lap hiba.A kérdés inkább, hogy mennyire várhatom, hogy az új alaplap is megdöglik pár hónap/év múlva.... ?
Őszintén! Szerinted ezt ki fogja tudni megmondani. Max annyit lehetne, hogy itt akik a Dell szervizben vannak, mennyire tömeges ennél a típusnál, azaz típus hiba-e.
Ezt majd ők megmondják. -
Geby
senior tag
Sziasztok!
Van nekem is egy Dell Latitude 5520-asom. 2.5 évig boldogoan használtam. Most viszont beadta a kulcsot munka közben. Nem kapcsol be. A gép elején a töltés jelző led villan fel sárgán ha nyomom a power gombot. Ennyi. Olvastam fórumokon, hogy másnak is van ilyen gondja. Alaplaphiba lesz kb.
Előtte 1-2-3 héttel viszont pont ilyen nyűgjeim voltak mint a fenti kollégának. Bekapcsolom és BIOS update loopba került, pedig nem is emlékszem, hogy lett volna BIOS update....vagyis azt mondja, hogy az előző update korrupt lett és ezért kell újra frissítse......hát furcsa.....és ebbe többször is belefutott.....több alkalommal....volt hogy csak altattam a gépet és mikor vissza akartam kapcsolni akkor BIOS update-tel indított......párszor pedig hibernálás után nem kel fel hanem tiszta indítást csinált.....mindezt az elmúlt 1 hónapban.....
Most szervizben van....remélem kicserélik az alaplapot aztán mehet tovább.
A kérdés inkább, hogy mennyire várhatom, hogy az új alaplap is megdöglik pár hónap/év múlva.... ?
-
5leteseN
senior tag
Egy DELL 3500 (15,6/i7-8265U) típusú új "családtagot" szeretnék Legacy-BOOT üzemmódra rábírni az USB-n keresztül(akár Linux esetében is), de "Ő" alapból nem szeretné csak az UEFI-t!
Hogyan lehet rábírni erre a sokoldalú (Boot-)hozzáállásra vajon?
Infók:
Secure-BOOT, ki van már kapcsolva.
A BIOS-Setup-ben a BOOT beállításoknál jelenleg az szerepel, hogy a Legacy nem lehetséges, jelenleg csak az UEFI-BOOT él!
A Legacy-s MX-Linux-ot nem is látja az USB-n.
Az USB él, korábban az új Hiren's-Recovery USB-ről indult(gondolom az multi-Boot, vagy UEFI-s). -
5leteseN
senior tag
válasz
Pyttawrx #75363 üzenetére
Valóban, EZT akartam linkelni, de "korán reggel volt még"!
Egy RAM-slotos, tehát 1x32GB elméletileg!
Ha majd olcsóbbak lesznek, olyan helyen veszem a 32GB-os RAM-ot, ahol vissza tudom vinni, ha még sem jó. -
5leteseN
senior tag
Sziasztok!
DELL Latitude 7390-be, 13"-os, (meddig)tudok RAM-ot bővíteni?
Előre is Köszönve!
-
gaborbol
őstag
válasz
azbest #75358 üzenetére
Meg Mo-on meloztam, kaptunk egy korhazi megrendelest, 400 db desktop gepet kellett oszerakni alkatreszbol, a kikotesek kozott szerepelt a mini vagy maximum midi dekstop haz lehet kizarolag feher sziben es az osszes csak 1 tipus lehetett. Abban az idoben a hazak 97% kalyha ezust a mardek meg fekete, a kereskedo befonta a hajat mire talalt 400 db tok egyforma feher hazat.
Voltam kint egu ugyfelnell Baltmore-ba, ingatlanos irodaba kertek falra szerelt all in one PC-t , max 14" es meret es szinten feher 7 db-ot termeszetesen csak Windows es touch screen, azt hiszem ket napig tartott a kereses -
azbest
félisten
latitudekre árulnak itthon színes fóliákat?
Egyik kollégának egy igénye van, hogy fehér legyen
Hát alapból nem túl jó a felhozatal, üzletiből 0 kb. Más gyártóknak meg mintha leépült volna a garis szervize a dellhez képest. -
válasz
Tsebacsi #75336 üzenetére
Nekem sleepbe megy ugyanígy minden nap 8 óra munka után a dokkolón, majd reggel felkel kezdéskor. Néha hurcolom otthon és iroda között (mindkét helyen dokkoló természetesen. 12 éve, két ThinkPad és három Latitude is ugyanígy működik remekül. Havonta egyszer újraindítás frissítéseknél.
-
gaborbol
őstag
válasz
plömplöm #75342 üzenetére
Koszi szepen!!! Most mar sokkal jobbban erzem magam
Ezek szerint jarhattam volna rosszabbul is.
Ugyfelnek rendeltem egy 5680 Precisiont, nem tudtam, hogy forrasztott benne a ram, azt lattam, hogy a 16-os meret ellenere nincs num-pad ( van nalunk uj laptop kb egy eve, mert az ugyfel megrendelte, aztan kiszallitaskor kozolte, hogy num pad nelkul nem veszi at, azota elso kerdesek kozott van, hogy kelle-e.)
Ket nagy premium hangszoro, allul meg ketto, nem gond, hogy nincs numpad ennek az ugyfelnek nem kell, de legalabb baromi jol fog szolni !!
Annyira eltalaltak, 70%-os hangeron nincs semmi basszus, es megis torzit. A latitude 5550 ugyan ez, windows hangero gomb 65 % felett ha mozgatot a csuszkat iszonyat torz, YT atlag video-zene, olyan torz, hogy nem hiszed el.
A touchpad az elso ami KB 15 ev alatt, be kellett mennem a menube es kikapcsolni minden extra funkciot, a gesture pad gyakorlatilag hasznalhatatlanna teszi, de legalabb nekem akkor ott a felso gombsor, fizikalisan.
2024-ben a 2 Mp-es kamerat meg sem emlitem. -
-
Kbali
nagyúr
válasz
zsolti75 #75346 üzenetére
Sőt: a vetített billentyűzet már smafu?
-
plömplöm
őstag
remek. mi gomb van, de esc gomb nincs. dell xps 9640, egy milla. nem mondom, hogy értem. az már volt, hogy 16"-es notebookra a numpad miért nem fér el, de hogy a komplett legfelső sor is huss, ez üt.
-
Kbali
nagyúr
válasz
Tsebacsi #75336 üzenetére
2-3 napnál tovább sosem szoktam altatni. Ha jövök-megyek, akkor pláne nem. Kedves kollégáim, amikor hetekig nem indítják újra a gépet, csak sírnak, hogy elfogyott a memória, meg swappol ezerrel, meg lassú minden - majd az újraindításkor szembesülnek azzal, hogy ja: most fog lefutni az elhalasztott Win frissítés is, pedig aztán most tényleg gyorsan kellene elinduljon a gép
Ami engem kiakaszt az az, hogyha nem használom egy ideig a kikapcsolt gépet, akkor hajlamos csak töltőről elindulni, sima bekapcsolással nem (7480, 5400) - pedig nincs megmerülve az akksi. -
Azon agyalok, ha mondjuk napi szinten használom ugye munkára a gépet 8 órát, érdemes munka után kikapcsolni, vagy tegyem alvó-hibernált módba? Amúgy is dokkolón van mindig, és akkor bekapcsnál nem kellene mindig a köröket lefutni!?
Ha meg frissítés van, azt ráengedem, annyit túlélek... -
movax
őstag
válasz
baly81 #75330 üzenetére
"Most, 2024-ben értelmét sem látom, a hibernálásnak / altatásnak."
Pedig soha nem volt aktuálisabb. Az ember jön-megy a laptopjával, állandóan nyitva van 4-5 program, egy böngésző tíz füllel, ki fogja mindig egyenként indítani meg becsukni, amikor a hibernálás is pár másodperc?
-
baly81
aktív tag
válasz
Tsebacsi #75331 üzenetére
És gaborbol.
Akkor így már világos; ha valami gátat szab a gyors betöltődésnek.
Én most ASUS ROG használok, ott normális a boot idő, bár ennek meg újkora óta olyan coil whine hangja van, hogy én ilyet még sohasem hallottam.
Azért érdekes, hogy 4-5000-es benchmark értékkel nem gyors a gép!
"...hogy irjak rola velemenyt, legalabb bator."
Ezen szakadtam a röhögéstől! -
gaborbol
őstag
Van nalam egy Latitude 5550( Intel Ultra 7 155U) Ez se a sebesseg bajnoka,ha bootolasrol vagy telepitesrol van szo. Lefutott a Crystal Benchmark es nem akartam elhinni, 5000/4500 vagy valami hasonlo, talan fele a menesnek pataserulesben szenved
A Dell optimzer, tiszta agyrem ezen a gepen, szerintem poenbol nyomok ra egy MS W11 rendszert, Az optimzer ossze-vissza esik kel, de kb minden crash utan keri, hogy irjak rola velemenyt, legalabb bator.
-
válasz
baly81 #75330 üzenetére
Nem olyan gyors az a boot, mint amilyennek gondolod attól tartok. 5400 volt-van és 5440-em van, egyik sem egy rakéta, főleg ha utána még azt az x programot el kell indítsam amiket használok, stb. Míg kinyitom és egyből folytatom. Nálam mondjuk egyik gép sem csinálta/csinálja a nem ébredek fel anomáliát szerencsére.
-
baly81
aktív tag
Hibernálás lassú ébredéssel jár, az nem fér bele az ügyfélnek.
Akárcsak az ügyvezetőmet látnám...
Ő sem kapcsolja ki a gépet, hagyja, hogy az enegysaving profilban beállított értékek múltán kapcsolja ki a perifériákat, illetve altasson. Amikor megkérdeztem, hogy miért nem lövi ki, nem kaptam értelmes választ. Most, 2024-ben értelmét sem látom, a hibernálásnak / altatásnak. Egy normális HW-vel felvértezett gép, jó rendszerrel 30mp alatt munkára kész. Nem tudom mi az a felhasználói környezet, ami az altatást feltétlenül igényli!? Hacsak nem valami szerverhez kapcsolódó program, amely esetleg időigényes lehet, pl. tőzsdézés, amikor másodperceken múlhatnak dolgok... Amúgy egy tök fölösleges vesződség.
-
Csepy
őstag
válasz
azbest #75325 üzenetére
BIOS leggfrisebb A19-es verzió, kb 1 hónapos, CMOS elem kimérve, tökéletes állapotú, windows eseménynapló totál tiszta, és még a bios-ban sem logolta a kékhalál utáni újraindulást "eseményként". Windows 11 23H2, minden frissítés fent, tegnapi nap újratéve. Előtte és azóta is volt kékhalál. Hibernálás lassú ébredéssel jár, az nem fér bele az ügyfélnek.
-
azbest
félisten
Esetleg cmos elem csere, bár elvileg ezek csak akkor használják, ha az akku csutkára merülne.
Winben fast startup kikapcsolás, hátha valami hw komponens nem szereti, ha nem inicializálja nulláról újra, hanem csak visszatölti az állapotot. Bár ez meg inkább multi-bootnál szokott gond lenni.
Win eseménynaplóban esetleg bármi gyanús bejegyzés?
Volt egy gép, aminél bugos nvme ssd fw (kingston nv2 500as) miatt pcie errorok voltak az eseménynaplóban (random kékhalál, lehet idle után ébresztéskor főleg), ssd fw frissítés segített.bios friss?
win verzió? PDC Watchdog Timeout BSOD [link]
-
azbest
félisten
5580as gépekkel azzal szívtunk, így utólag rájőve, hogy a gyorsabb ramot rosszul kezelte.
Kapott 2x16 bővítést és bár 3200-as ram volt, de 2666-tal hajtotta. Néha elsőre nem akart bekapcsolni, ha olyan kedve volt. Mintha ram detektálással küzdene.
Múltkor vissza akartuk cserélni 2x8-ra, hátha a kapactiással van baja, de tévedésből egy másik 16os párat adtam oda - azzal a bios 3200-at írt és random fagyot, kékhalálozott. Bosszantó, hogy a biosban nem lehet állítani semmit. Egyébként mindegyik 16-os sima kingston volt, esetleg egyik pár client premier, a másik sima value lehetett, 3200 CL22. Gondoltam ezek kompatibilisek visszafele, hát úgy tűnik ez a széria nem szerette.
Végül 2x8 2400-as ramot tettünk bele (hynix), azzal stabilan működik.
8 gen pocis vostroval is van baj ram bővítés után (néha fagy, project build failel), lehet az is csak lassabb ramokat szeret. Szóval a benne használt / próbált ramokat érdemes nézni, lassabb fajtával próbálni.
-
Csepy
őstag
Van egy Latitude 5400, ami ügyfélnél alvásból ébresztve random kékhalálozik/újraindul. Amikor kimegyek hozzá, nálam minig okés az ébresztés, és az esetek többségében nála is, de aztán a gép egyszercsak gondol egyet és egyik ébresztésnél már jön a BSOD (semmi specifikus hibakód). A gép működése stabil, nem indulgat újra, az onboard diagnosztika semmi hibát nem talál, már vagy 100x lefuttattam. Csak és kizárólag alávásból felébresztésnél csinálja.
SSD és RAM is lett cserélve a gépben, nyilván SSD cserénél a windows is újratelepítve. Mi okozhatja, van valakinek ezzel a modellel valami tapasztalata? -
AstraCDX
senior tag
Minden hasznos, és segítő információt köszönök, elvileg vettem már egy ventilátort .
-
Francia91
veterán
-
AstraCDX
senior tag
Sziasztok !
DELL Latitude E6540 csudagépem hűtése egy ideje már kerreg, zakatol .
Mi kellene ennek a javításához ?
A teljes hűtőrendszer, vagy lehet külön, csak ventilátort is cserélni ?
Milyen áron lenne ennek a javítása ?Üdv.
Astra
-
baly81
aktív tag
Bár én még kimaradtam (szerencsére) ezekből a laposokból, de ha jól emlékszem -és a tabletekhez viszonyítva is-, van ezeknek valahol kalibrációs beállítása. Ha beállítod is ugyan úgy pontatlan?
Nálam a színes e-ink tablet (Onyx Boox Nova Air C) majdhogynem tűpontos, igaz ehhez saját tollja van. -
kisZ2
csendes tag
Sziasztok, Dell Latitude 5490 touch laptophoz használható valamilyen toll és ha igen akkor milyen? Neten nem találtam róla infót. Nem 2in1 gép. A sima gumis félgömbbel tudok írni, de nem túl pontosan valami jobb megoldás kellene. Köszönöm.
-
-
gaborbol
őstag
válasz
Pyttawrx #75303 üzenetére
En ferfiasan bevallom, hogy az elso Vostro zsaner cserenel, rossz csavart raktam rossz helyre es az siman atutotte a fedlapot. Ha otthon vagyok vagy az irodaban, es a csavarok kulonbozoek, lefenykepezem, kinyomomtatom es a csavart oda teszem a kinyomtatott papiron ahonnan kijott
Precision 5680-t elso alkalommal szetszedni, edes istenem
Azt hittem, hogy soha nem jon szet!
A regi 17"-es prec laptopnal volt talan 2 vagy 3 csavar es az egesz fedlap egy mozdulattal letolhato volt, ezt mi a banatert nem lehet manapsag megtenni?
-
azbest
félisten
válasz
Pyttawrx #75303 üzenetére
némelyik nagyon hitvány, főleg több évvel ezelőtti gépnél nem volt fém inzert és simán át lehetett hajtani rajta a facsavart, amit használtak. Bár konkrét gépet ilyet acerből láttam többet is. Régi (core2duo) dellből latitudoket láttam, azoknál nem volt ilyen. Egy 2018as vostro 3578 volt, ami nagyon rosszul szerelhetőnek és hitvány gépnek tűnt belülről számomra.De azt hiszem abban is voltak inzertek, max nem volt aljuk és ott tényleg össze lehetett keverni a sokféle csavart.
-
Ne haragudj de ennek a hsz-nek nem volt értelme.
Rengeteg notit szedek szét meg rakok össze, sajnos ebben vannak ipari hulladékok is, ez gyártótól független, hiszen a legtöbb vásárló 200-ból akar mindent is egy notiba újonnan.
A lényeg: Amennyiben nem rossz méretű csavar van ott, és nincs túlhúzva, (néhány típusnál különösen kell rá figyelni), akkor az nem lesz amit te leírtál: "csak úgy átütütte a műanyagot". Lassan 15 éve vagyok ebben benne, de ilyet még nem láttam, és hidd el láttam már furcsaságokat, ebből kb 95%-ban ki is derült, hogy user hiba volt. -
movax
őstag
-
gaborbol
őstag
válasz
baly81 #75300 üzenetére
jo story!
Erdekes egy laptop, legnagyobb szopas vele az integralt nem bovitheto memoria, azert egy $2000 dollartol indulo laptopnal elvarhato lenne a Dell-tol, hogy a sajat webaruhazukon odairjak a termek rendelese elott, hogy a ram nem bovitheto.
( az olcsobb modelleknel oda tudjak irni, itt mar nekik is kinos)A nagy buszkeseggel mutogatott 4 darabos“ grade A” hangszoro mar 70% hangeron torzit ugy, hogy szinte nincs is mely benne, csak kozep es magas.
A kijelzo baromi jo, a proci kegyetlenul megy benne, a 100Wh-as aksi 3 oraval kevesebbet tud mint az 54Wh-s latitude 3000, pedig ez is fix, hogy a Latitude kicsit modositott darabja.
A 2 mp-es webcam szar, a touchpad mukodese annyira brutalas meg a 4. napon is, hogy az osszesen harom db usb portbol egyben fix, hogy az eger lesz bedugva a masikba meg a tolto.
A harmadik szabad prttal meg azt csianl a user amit csak akar.Ez a modell, ezzel fel is kerult arra a listara amit soha tobbet nem rendelek ugufelnek.
Új hozzászólás Aktív témák
- Újszeru GIGABYTE G5 - 15.6" FullHD 144Hz - i7-13620H - 48GB - 1TB - RTX 4050 - Win11 - 1,5 év gari
- Acer Nitro V ANV15 - 15.6"FHD IPS 144Hz - i5-13420H - 16GB - 512GB - Win11 - RTX 3050 - 2,5 év gari
- Nitro ANV15-51 15.6" FHD IPS i5-13420H RTX 4050 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv gar
- X13 Yoga Gen2 13.3" FHD+ IPS érintő i5-1135G7 16GB 256GB NVMe ujjlolv IR kam aktív toll gar
- HP Elitebook Folio 9470M laptop (14/i7-G3/6GB/256SSD)
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB DDR4 1TB SSD Radeon Pro 5500M garanciával
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B450 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 8GB COOLER MASTER CMP 510 CM 750W
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H370 i5 9500 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB ZALMAN S2 TG be quiet! 650W
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W10 I CAM I Garancia!
- 35" ASUS ROG Swift PG35VQ curved GAMER monitor
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest