-
Fototrend
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dorian
félisten
A hangfalakkal szemben lévő fal csupaszságán mindenképp javítani kell, de a színpadképet szerintem nem ez befolyásolja legjobban. Én amennyire lehet szét tenném a fronokat, és/vagy közelebb kéne ülni. De ez mellett a Hivoxos tápkábel is ilyen, középre tesz mindent.
A hátsó fal "szivacsos" akusztika kezelése jó ötlet, nem kell telibe' rakni. Kísérletnek tégy oda pl. egy gyerek-ágybetétet.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- Dell Precision 7550 i7-10850H 32GB 512GB Nvidia RTX5000 16GB 1 év garancia
- TP-Link Archer C1200 Wireless Dual Band Gigabit Router v2.0
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i7 10700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 SUPER 8GB AeroCool Quantum Mesh 650W
- Amazon Kindle 10th Generation ébresztős tok
- Sanyo akkutöltő + 2 használható akku
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

