Új hozzászólás Aktív témák
-
Abu85
HÁZIGAZDA
Ugyanazt a sormintát mutatja a GTX 980 Ti csak más teljesítménnyel. A teljesítményeltérés pedig abból jön, hogy az NVIDIA a parancsmotorjába épített bizonyos fast path-okat, hogy gyorsabban dolgozza fel az egyes parancsokat DX11-ben. A DX12-ben ezek mennek a kukába, mert az OS-hez került a vezérlés, és az nem tölti már be a parancsokat a speciális parancsutakhoz, hanem használja az alapértelmezettet.
Ott van például a multidraw indirect is, mint gyártói kiegészítés, aminél szintén nem használhatók a speciális parancsutak, és DX11 alatt is erősebb a Radeon. Ilyen motor a Far Cry Primalhoz készült Dunia, az új Hitman Glacier frissítése, az új Frostbite. Persze ezekben a motorokban eleve nincs is ezekre szükség.
Az ultimate megoldás az egész nagy problémára a DX12-be épített executeindirect. Nagyrészt emiatt vette el az MS a fő parancsmotor vezérlését a gyártóktól. Persze ezzel megöltek pár innovációs lehetőséget, de az eleve csak tördelte volna a piacot.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Vezeték nélküli fejhallgatók
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Honor 600 – kezes, kitartó, költséges
- Milyen légkondit a lakásba?
- LEGO klub
- További aktív témák...
- GAMER PC! i5-14500T / RTX 4070 / 16GB DDR5 / 512GB NVMe / 650w Gold!
- GIGA AKCIÓ!!! MacBook Air M4 24GB 512GB Garancia! SILVER
- HP EliteBook 745 G6 14" Ryzen 5 pro 3500U, 16GB RAM, 128GB SSD, jó akku, számla, 6 hó gar
- Lenovo ThinkPad X1 Nano Gen 1 2K kijelző / i7 / 1TB SSD / 1kg alatt
- iPhone 15 Pro 128GB 87% (1év Garancia)
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
