-
Fototrend
Gumi és felni topic
Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motort/teljesítményt!
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
bendeguz76
#61855
üzenetére
Teljesen jó volt, normális emberek akivel szót váltottam. Tempó 90-150, meglepetésemre nem volt tökörészés egyáltalán, nem torlódtunk össze.
Egyetlen problémám volt, mikor fél óráig egy herélt katalizátoros NB mögött mentem.Az FK520 is oké. Csúszik mikor kell. ND-ken sok GY Asy6-ot láttam. Volt 1-2 215/45, de főleg 205/45, Te is maradj annál.

-
kenguru99
senior tag
válasz
bendeguz76
#61860
üzenetére
Bridgestone S001
-
Qru
MODERÁTOR
válasz
bendeguz76
#61860
üzenetére
Bemesz egy szalonba es megnezed. Vagy felhivod oket.
-
myckey
veterán
válasz
bendeguz76
#61855
üzenetére
ugyan...megy ez a gumi téma, mint a karikacsapás !

mondanátok egyet?!
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
majd 3d vel nyomtatunk
-
válasz
bendeguz76
#61855
üzenetére
Ennek ha nincs kehéje azon túl, hogy Mini spec, pl. nem run flat, akkor venném: [link]
Az szvsz vállalható választék: [link]
Amire én szűkítettem a végén: Goodyear, Falken, Kumho, meg még valami. A Goodyear a kamuzás miatt kiesett. A Sumitomo is tetszett, de az nem bírja a hideget, tönkre megy (???).
Falken fk520, Kumho ecsta HSxx, GY Asy6
-
rbalint88
veterán
válasz
bendeguz76
#61855
üzenetére
Elolre Pilot Sport, hatulra Energy Saver, case closed
-
válasz
bendeguz76
#61853
üzenetére
Ajjaj, az első tömegrendezvényem lesz.
Majd Gergőkét szidom ha sok lesz az okosság, és max. kicsatlakozunk. Feleséget is viszem, nem türelmes típus. -
válasz
bendeguz76
#61850
üzenetére
Ezen is még a gyári 2016-os S001 volt. Szeptember közepén Egerben jártunk, hazafelé vizes úton jöttünk a Mátrán át, tényleg nagyon óvatos voltam, de egy pillanatra megfeledkeztem és közepes gázon gyorsítottam ki a kanyarból - egyből összezárt a difi és keresztbe állt. Szerencsére nem lett baj, pont nem jöttek szembe. Ekkor eldöntöttem, hogy új gumi kell. (Azért feltettem a Jófogásra, FWD autóra jó lehet, még lazán 4-4,5 mm-es. Pici pénz.)
Aztán ősszel vettem egy szett gyári felnit, azon kínai 4S-ek vannak, télen, szép időben hibátlanul működik.A Bridgestone Sport gyorsan kopik a teszteken... ez nem is lenne esetünkben akkora baj, viszont a Bridgestone-ok gyorsan is öregszenek.
Holnap nem ugyanoda megyünk? (Engem Gergőke88 invitált.)
-
válasz
bendeguz76
#61778
üzenetére
60 városi kilométert tettem bele száraz úton, igyekeztem koptatni, holnap nagyobb körre indulok. Egyelőre: kimondottan komfortos (205-ről 215/45r17-re váltottam* a 7,5" széles nyári felni miatt is), csendes. Ahol merem és akarom, "elmegy", nem szerettem volna extrán tapadós gumit, de vízen ne korcsolyázzon.
Amint többet tudok, megírom.*Ha a gyári 7" széles felni lenne, arra maradnék a 205-nél, itt viszont kvázi muszáj volt, hogy ne legyen annyira sztreccs / robbantott hatású. Hátulról nézve elég klafa, és picit jobban kitölti a kerékjáratot, optikai okokból nem zárom ki, hogy visszarakatom egyszer még az ültetést (Eibach pro-kit).
-
Qru
MODERÁTOR
válasz
bendeguz76
#61002
üzenetére
UC inkabb a magas futasban eros a PC meg tapadasban. Ami neked fontosabb szempont azt vedd.
-
válasz
bendeguz76
#61002
üzenetére
Valahogy így, igen. PC6-al összemérve: [link]
-
válasz
bendeguz76
#34875
üzenetére
245/45R18 illetve 255/40R19 a váltóméret. Itt találsz pontosabb infókat.
-
válasz
bendeguz76
#34869
üzenetére
Milyen autóra?
-
molnarpeter
nagyúr
válasz
bendeguz76
#25890
üzenetére
PremiumContact 6 megfontolandó
Mennyit mentek el a Pirellik? -
choco01
addikt
válasz
bendeguz76
#15346
üzenetére
Biztosan jó lesz!

-
válasz
bendeguz76
#14932
üzenetére
225/50R17 Continental TS860 40 ezerért, nagyon nem nyúlhatsz mellé vele. Kopás szempontjából általában a Michelinek a legjobbak.
-
lenko
aktív tag
válasz
bendeguz76
#14918
üzenetére
Lejárt a szerk. idő, Már ha létezik ilyen méretben az UG9. Egyébként nyugodtan felmehet rá a 225/45 is. Olcsóbb méret is, idei ADAC tesztben is szerepel ez a méret. Első 3 helyezett közül bármelyik megveheted.
-
válasz
bendeguz76
#13607
üzenetére
Hát passz, nálam a zaj egy huszadlagos szempont volt. Nekem egyáltalán nem volt feltűnő, mondjuk a 159-esnek elég jól hangszigetelt az utastere. Nagy sebességnél (160< ), amikor meg már tényleg hallható lehet, akkor meg már inkább a szélzaj dominál.
Egyébként a gyári adatok szerint 70 decibeles.
Új hozzászólás Aktív témák
- 212 - Lenovo IdeaPad Slim 5 (16IMH9) - Intel Core U5 125H, no GPU
- Honor 400 512GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Beszámítás! Logitech G920 Driving Force Racing kormányszett + váltó garanciával hibátlan működéssel
- HP EliteBook 640 G9 - i5-1235U 16GB 512GB 1 év garancia
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro Max 128GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4457
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Mennyit mentek el a Pirellik?

