-
Fototrend
- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)
Új hozzászólás Aktív témák
-
m3ss
veterán
válasz
Woodslave
#186014
üzenetére
ja, ezt mondja a temarol o is.
-
válasz
Woodslave
#186014
üzenetére
az ideális pihenés annyi, hogy megfelelő intenzitással meg tudd csinálni a következő szettet. Ha a seggeden veszed a levegőt és emiatt kevesebbet tudsz belenyomni akkor kevés a pihenés.
Most változtattam és kétkezes helyett egykezessel tolom a fekvenyomást /vállam jobban tolerálja, emiatt váltottam/, de tervezem még visszatérni a kétkezes vonalra, akkor betesztelem, hogy növelek még a pihenőidőn. Guggolásnál érzem még, hogy ennyire kifinganék, máshol nem jellemző. Tudom, szarul edzek
Pihenj annyit amennyit kell rosszabbul nem jársz tehát nincs olyan hogy 1 percnél többet pihentél aztán azért nem lették izmos. Teljesen más miatt nem leszel
Ezzel tisztában vagyok, saját magam mulattatására járok le
Új hozzászólás Aktív témák
A topicban érdekeltségi körbe tartozó (tulajdonos, munkavállaló, stb.) boltot reklámozni, bármilyen módon üzletelni tilos!
- Képregény topik
- Mesterséges intelligencia topik
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Autós kamerák
- Hardcore café
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Battlefield 6
- Poco F7 Pro - jó, de az amatőr sem rossz
- Suzuki topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest


