Új hozzászólás Aktív témák
-
Sped
aktív tag
Olyan problémám van, hogy a tamperelő beleszorul a kosárba, és csak komolyabb mozgatásra enged fel a szorulás, így viszont mindig sérül a tömörített kávé, ami kihatással van a lefőzésre is, hiszen közel sem tökéletes a lefolyás.
Szemléltetésképp: [kép] [kép] [kép] [kép]
Gondolom a problémát az okozza, hogy a kosár nem teljesen függőleges, hanem befelé "lejt", ami persze számomra érthetetlen. A tamperelő 51 mm (gyári Delonghi, a saját nyomásfokozós kosárhoz tökéletes, mert ott egy belső peremben áll meg), a kosár ehhez a termékhez járt.
Kérdésem a következő: ez az IMS kosár már megfelelne a célnak? Ill. az IMS-hez képest ezek az ebeayen árult noname kosarak mennyivel rosszabbak? szemre az égvilágon semmi különbség nincs köztük, csak az áruk. vagy ez pont olyan ami nekem van most?
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4013, 100% Akkumulátor
- Apple iPhone 15 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- HP 14 Elitebook 640 G9 FHD IPS i5-1235U 4.4Ghz 10mag 16GB 256GB Intel Iris XE Win11 Pro Garancia
- Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS3884, 100% Akkumulátor
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Mr.Csizmás
