-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Johni5
őstag
válasz
Plasticbomb
#48712
üzenetére
Én spec alcoinokat bányászok most.Haven,wownero,stellite. Cryptoknight-on elég szépen hoz.Triton sajna wallet oldalon fix-re vár,pedig az most odabaszós lenne. Itt meg tudod nézni,mit érdemes éppen túrni.Tradeogre szinte mindent vált.SRB miner 1.68-al érdeme megküldeni,ez hozza a legnagyobb hasht amd-vel.
-
tom120514
őstag
válasz
Plasticbomb
#48715
üzenetére
Értem, akkor kell egy kis idő online de meglesz

-
tom120514
őstag
válasz
Plasticbomb
#48712
üzenetére
ETN már ASIC domináns, a mobil miner többet hoz mint egy rig, keress mást.
-
Bossp
addikt
válasz
Plasticbomb
#46710
üzenetére
Miota kijött a V7 ezzel kezdtem de ez meg random leállt. Aztán Claymore.

-
Bossp
addikt
válasz
Plasticbomb
#46703
üzenetére
Sajna azt nem tudtam megnézni de visszaváltottam jce_minerre. Érdekes ez nem irja hogy bannolva lenne az IP-m

-
cuko
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#46377
üzenetére
Csak egyet?
Lehetne ez az OSX tesztprojekted is amúgy! -
válasz
Plasticbomb
#46279
üzenetére
Egyszer mindenki lebukik
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Bár ahogy nézem az avatárt... keményebb cuccal tolja .Rendben átnézegetem a dolgokat. Most kerülnek elő a régi bányászaccountok, lehet még btc-m is van valahol...

-
válasz
Plasticbomb
#46275
üzenetére
Jópár millió... na nem baj

-
lafaty80
addikt
válasz
Plasticbomb
#46147
üzenetére
43-as hibával végez driver telepítéskor, patcher után jó, próbáltam.
-
Zoo123
senior tag
válasz
Plasticbomb
#46145
üzenetére
Akkor viszont tényleg nem érdemes vesződni vele.
-
Emperor_
addikt
válasz
Plasticbomb
#46077
üzenetére
Értem. Én még az elején vagyok bányászkodásnak. Némi ETH.m van.
Azt néztem, át lehet váltani BTC.re a GRC.t, alaposabban nem néztem utána a cseréjének, eladásának.
A tájékoztató videók alapján nem csillagháború belőni a bányát. -
válasz
Plasticbomb
#46072
üzenetére
Megnézegetem őket én is, a nagy melegben lehet átpakolom BOINC-ra.
-
Emperor_
addikt
válasz
Plasticbomb
#46072
üzenetére
Szabad tudnom, hogy a termelt GRC-vel mit teszel?
-
Yany
addikt
válasz
Plasticbomb
#46074
üzenetére
Meg ugye a GPU-s megoldásnál még mindig ott van, hogy a hardverből nem 0-val tudsz kiszállni, ha már nem nyerő vele a bánya.
-
Plasticbomb
addikt
válasz
Plasticbomb
#45893
üzenetére
Vak vagyok..
-
Pioneer
őstag
válasz
Plasticbomb
#45844
üzenetére
Én egy ilyet használtam (50cm-es verziót) hónapokig: Li-Heat PCI-Express Gen3.0 X16 hosszabbító kábel.
ATI R9 295X2 kártyával bányásztam ETH-t (60MH/s), alapjáraton 500 Watt-ot fogyasztott a kártya, alulfeszelve meg 400 Watt-ot. Ez a Li-Heat PCI-Express Gen3.0 X16 hosszabbító kábel soha nem melegedett, mindig szoba hőmérsékletű volt. Mindenféle mókolás nélkül használható.

-
válasz
Plasticbomb
#45850
üzenetére
Atit nem moddoltam még így, ott nem tudom Nvidiánál nincs, egybe van huzalozva. egy biztosítékot tennék rá, miután megnéztem a sinről mennyit óhajt a kártya. 100nano-s smd kondit szoktunk oda tenni még, zavarszűrés miatt, de érdemes konzultálni jártasabbal is.
-
válasz
Plasticbomb
#45848
üzenetére
-
válasz
Plasticbomb
#45846
üzenetére
-
válasz
Plasticbomb
#45844
üzenetére
Feltétlen kell 16X-os?
más: Valaki játszadozott már itt?
https://zecmine.pro/#/ -
Zsoca_D
tag
válasz
Plasticbomb
#45648
üzenetére
Nem szeretek egy fórumon személyeskedésbe menni, de azt hiszem itt nem az én piruláimmal van a gond, hanem sokkal inkább a legalapvetőbb matematikai műveletek általad való alkalmazásával.
Ha nem értenéd, itt nem az abszolút értékek számítanak, hanem a VISZONYLAGOS értékek az AMD-k kapálási teljesítményei között.
Amíg a Vega durván dupla áron van, mint az 570, 580, addig az normális is, hogy Monerot éppen dupla teljesítménnyel kapálja. Ehhez képest az ETH-t csak 50%-al jobban. Ez igenis (viszonylagosan) béna ETH bányászás. Aki Vegával ETH-t túr, az szintén elég béna és egy csomó pénztől esik el.
Ráadásul az eggyel alacsonyabb kategóriás AMD-k (550,560), szintén követik a sort, és 570-hez képest fél áron (sőt még kicsit kevesebben is), érdekes módon éppen fele teljesítménynel kapálják a Monerót, és az ETH-t is.
Tehát a duplázások szintjén (ár, Moneró teljesítmény, ETH teljesítmény) egyetlen kakukktojás van, mégpedig a Vega (VISZONYLAGOS) béna ETH bányászási teljesítménye.
550, 560: 14-15 MH/s ETH és 480-500 H/s XMR
570, 580: 28-30 MH/s ETH és 900-1000 H/s XMR
Vega: 45-46 MH/s ETH és 2000-2050 H/s XMR -
válasz
Plasticbomb
#45646
üzenetére
Akkor örömest vennék vagy2-őt
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
Plasticbomb
#45606
üzenetére
Nem pörög fel semmi, nem változik semmilyen state.
P0-ban marad a GPU és P1-ben 500MHz-n a HBM. Memóriában konstans 203MB van írva. Amúg yérdekes, hogy a GPU-Z-t is nagyon lassan tölti be.@Emperor_: Igen, tuti, hogy valami software-es gebasz van, de úgy végképp nem értem, hogy miért nem jó ha újrahúztam tisztán a windowst.
-
válasz
Plasticbomb
#45604
üzenetére
Mint írtam, a legfrissebb verziót is próbáltam, mindnehol ugyanaz.
Összes másik rigen hibátlanul megy ez a felállás ugyanilyen lap + vegák, vagy akár 580-ak tökéletesen mennek a blockchain driverrel. -
#68216320
törölt tag
válasz
Plasticbomb
#45586
üzenetére
Aha, akkor inkabb varok vele es valami mas megoldast keresek.
-
cuko
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#45577
üzenetére
El tudod képzelni, hogy valaki olvassa ezt a fórumot, és nem érdekli, mennyi az annyi? Mert én nem.

Halljuk-halljuk!
(már ha nem túl indiszkrét) -
válasz
Plasticbomb
#45460
üzenetére
dual threat-re van beállítva. 1800hs/s -t hoz a két kártyám kereken.. most azért az esetleg pár hs/s -ért hogy fullon legyen használva a ram, nem biztos hogy RX580-nál megérné feltennem.. vagy próba cseresznye?
devfee van benne? -
válasz
Plasticbomb
#45455
üzenetére
Így van, nincs SSL, illetve a webes része is fapad egy claymore vagy XMR-STAK-hoz képest.
RX 570 esetén is van némi javulás, de nem számottevő, Vega esetén viszont sokat hozott.
Mondjuk ha a Claymore is ráfeküdne kicsit a vegára egyik közelgő frissítésében, és hozná azt amit ez visszaváltanék rá.
A weboldalát még mindig blokkolja nekem a NOD
Amúgy épp most jött ki 1 hete kb az 1.0Version History
Cast XMR Version 1.0.0 (2018/4/24)
- Support for Aeon (AEON) CryptoNight Lite variant set --algo=3 to mine
- Support for Turtlecoin (TRTL) CryptoNightV7 Lite variant set --algo=4 to mine
- Support for Interplanetary Broadcast Coin (IPBC) CryptoNight Lite IPBC variation set --algo=5 to mine
- Up to 3% performance improvement with new option --maxmem to allocate the maximum memory of the card. For Vega cards the "HBCC Memory Segment" has to be disabled in the Radeon Settings to use the option. Disadvantage is a higher risk of hash rate drops when the --maxmem option is used. -
válasz
Plasticbomb
#44693
üzenetére
Akkor lehet jott valami uj firmware vagy verzio amit a gyarto tesztel
-
válasz
Plasticbomb
#44689
üzenetére
Spekulációs céllal - mint ahogy mi is - átálltak sokan Monero-ra.
Én pl. NiceHash-től is béreltem erőforrást, amit a supportXMR-re küldtem.A hashrate változások csak kis idő múlva jelennek meg. A network hashrate 24-48 óra alatt állt be, illetve a difficulty is tegnapig folyamatosan csökkent, azóta már növekszik, és a legalacsonyabbhoz képest már megduplázódott.
-
AAntii
őstag
válasz
Plasticbomb
#44686
üzenetére
Hamar ki lehet számolni, mi lehet a háttérben. Ha a nagyobb coinok hashrateje nem csökkent, akkor valami asicos sumákolás lehet a háttérben. Pl gyorsan üzembe helyeztek párezer eth asicot, stb. Vannak vad elképzeléseim, de az asic arányokat figyelembe véve lehet még nekem sem elég vadak a realitáshoz képest.
-
válasz
Plasticbomb
#44686
üzenetére
50 MH/s körül volt a pool hashre supportXMR-en. Ez a fork után egyből leesett 17 MH/s-re.
A network pedig 1,13 GH/s volt, most 390 MH/s körül van, tegnap 180-200 MH/s körül volt.December 10-e óta bányásznak a Cryptonight ASIC-ok, onnan ez a hatalmas mennyiségű kapacitás. Plusz botnetek.
-
Bathalsar
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#44686
üzenetére
Elnézve Nanopool-on a Top Miners szekciót, úgy tűnik, hogy a nagyok is beszálltak pár napja. Ők nyomták fel a hasrate-et.
-
Bathalsar
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#44684
üzenetére
Hivatalos Monero blogban/hírben olvastam, hogy ők úgy látják, hogy 70% ASIC, 30% GPU arány volt, míg meg nem történt a hard-fork.
Tegnap este durván 5-6x-os volt dollárban a jutalom, ha XMR-t bányásztál ETH helyett. Most is jobb az arány, de már csak 2x annyit hoz az XMR.
Gondolom sokan ráugrottak. Most már whattomine is konstans az első helyen hozza.
[...]
SupportXMR hasrate is nőtt az elmúlt 24 órában:
-
mgy
senior tag
válasz
Plasticbomb
#44525
üzenetére
Huhh, nekem úgy, hogy visszavettem 20%-ra (más algónál kb kizárt lenne) a venti min-t, 50 fok alatt van minden kártya, a fogyasztás is fele(!), mint eth-nál.
szerk:
viszont baromira nem szereti a visszavett proci órajelet, sokkal jobban (gyorsabban ÉS hiba nélkül) megy 1250mhz core-nál. Az amd-s gépen a claymore megy, vegyesre nyilván nem lehet.
-
Qrcy
csendes tag
válasz
Plasticbomb
#44532
üzenetére
Ahogy néztem vannak körülöttem szintén nem konfirmált utalások, van aki 4000-10k coint mozgatna de nem mozdult.
Remélem megoldódik.
Akkor várok holnapig, köszönöm!
-
válasz
Plasticbomb
#44511
üzenetére
Cast-XMR csak GPU miner, AAntii pedig láthatóan csak CPU-val akar bányászni.
-
válasz
Plasticbomb
#44480
üzenetére
Jogos, az is támogatja. Lehet van még más is, nem terveztem teljes listát írni

Nah, elvileg megtörtént a Monero hard fork, a network hashrate-en még nem látszik, mert az nem realtime elvileg, de rengeteg pool-nál látom, hogy a hashrate-jük/bányászuk bőven több, mint a felét elvesztették, van ahol a 2/3-át, szóval ebből talán általánosíthatunk.
Persze benne van a pakliban az is, hogy sokan nem frissítették még a bányász programjaikat.Lehet kell még 1-2 nap, mire a difficulty is követi. A network hashrate-et is érdemes lesz majd nézni.
-
tom120514
őstag
válasz
Plasticbomb
#44393
üzenetére
Nincs ezzel semmi gond, egész télen nullán voltak a radiátorok a pincében

... persze nyáron más lesz, de ez van. Esetleg termeszteni kell trópusi virágot, ida befújni a meleget nyáron
-
CoDWaW07
őstag
válasz
Plasticbomb
#44385
üzenetére
Továbbra is az egyik legnagyobb probléma az energiával a megfelelő tárolása.
Nem véletlen olyan olcsó Norvégiában, Izlandon stb az energia, mivel nem tudnak mit kezdeni vele, annyit termelnek.Az a VGA hiszti meg szánalmas volt szerintem, hirtelen minden gamer 3 Way SLI-t akart építeni 1080 Ti-ból, vagy mi? Most meg már csendbe vannak és lehet nem is fogynak a karik.
-
AAntii
őstag
válasz
Plasticbomb
#44385
üzenetére
Szerintem hasonló a helyzet, mint az európai vízfogyasztással. Azzal, hogy itt én fél literrel kevesebb vízzel mosom meg a kezem az etióp kisgyereknek nem lesz több ivóvize. A perpetuum mobile videokártyán kell dolgozni, a bányászoknak is mennyivel jobb lenne ha nem fogyasztaná, hanem termelné az áramot.
-
Reggie0
félisten
válasz
Plasticbomb
#44380
üzenetére
Miert problema a megtermelt ho? A globalis felmelegedes nem arrol szol, hogy sok hot termelunk, hanem sok szendioxidot es hasonlo uveghazhatasu gazt, ami miatt a napbol erkezo hot nem tudjuk visszasugarozni a vilagurbe. A napbol jon negyzetmeterenkent 1 kW a talajra. Mekkora is a fold felszine(amit egyszerre besugaroz a nap)?
-
szazbolha
addikt
válasz
Plasticbomb
#44380
üzenetére
Ha nem vagy bölcsész saccold meg hanyad része annak amit a nap a földre sugároz.
-
Iginotus
addikt
válasz
Plasticbomb
#44380
üzenetére
Norvégiában? Kinyitjuk az ablakot

Jaja az meg a globális felmelegedésnek nem tesz jót...
-
válasz
Plasticbomb
#41394
üzenetére
Nem mozgok azokban a témákban így nem tudom mi megy ott. Nagyon ritkán van az amikor teljes threadet kell törölni (trollokat/klónokat ill az arra érkezett postokat azért muszáj)
-
Dr. Romano
veterán
válasz
Plasticbomb
#41345
üzenetére
Régen próbáltam a Setit még az Athlon 64-es gépemen. Sajnos 2 órás keresés után sem találtam idegeneket, így feladtam a dolgot
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Dexar007
veterán
válasz
Plasticbomb
#41345
üzenetére
Mennyit hoz?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
Plasticbomb
#40765
üzenetére
Azt akartam írni, hogy az 1150 MHz-t sem ajánlják már nagyon.
Én CryptoNight-ot szedek az enyéimmel kezdetek óta. Soha nem jött ki úgy a matek, hogy Ethash-t jobban megérje. Gondolom azért, mert CPU-val együtt tolom.
-
válasz
Plasticbomb
#40761
üzenetére
VEGA 1200 MHz?

Érdekelne azt hogyan, nekem 3-ból kettő megy 1100-on, de a harmadik csak 1050-en.
Úgy olvastam, hogy 1150-et nagyon ajánlják, mert nagyon terheli a kártyát. -
Yany
addikt
válasz
Plasticbomb
#40012
üzenetére
Amazonon sokkal jobb a megítélése az Acceleronak, mint a Morpheusnak, bár mindegyik elég drabális állat. Hogy-hogy a Rajinteknél kötöttél ki, pedig ha jól látom ahhoz gyári venti sem jár?
@tisn: csak, mert amikor rákérdeztem, hogy hol érdemes, ez az egy tipp jött, de egyébként nagyon tetszik, letisztult és jók a hash rate-ek, meglátjuk 1-2 hét múlva mit mutatnak a számok.
-
Mosqu!to
addikt
válasz
Plasticbomb
#39989
üzenetére
Ezt a freki dobálást nekem is elkezdte pár kártyám windows alatt. SMOS lett a megoldás, de ott meg nem mennek annyit, mint win alatt

-
hajbel
addikt
válasz
Plasticbomb
#39437
üzenetére
Legalább annyi emberség volt bennük, hogy pont akkor mentek amikor a gyerekek nem voltak otthon. Kb. £700k fontnyi bitcoint utaltattak át velük. -
Janou
őstag
válasz
Plasticbomb
#39438
üzenetére
Jó az a pár cent pár dollárnak is... Nekem pl. a Pascal napi 2-3$-t hozott változatlan ETH sebesség mellett ( dcri-vel beállítva). Azért azt akárhogy számolod 60-90$ közötti összeg havonta. Szerintem nem elhanyagolható.
-
hajbel
addikt
válasz
Plasticbomb
#39394
üzenetére
Munkatársam
sógoraveje
-
Fiddlestick
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#39328
üzenetére
Ha ilyesmi baja lenne, akkor zet-et nem turna tokeletesen, hanem azt is eldobalna, nem budos, minden ep, es tokeletes, riser stb.
-
AAntii
őstag
válasz
Plasticbomb
#39328
üzenetére
Az eth bányászat jobban hozott 1100/0.12 dolláros árfolyamok mellett is, ehhez képest a nehézség nem csökkent. Nem fél óra elteltével vártuk a nehézség csökkenését
De ahogy szokták mondani, a jutalom lehet jelen esetben a büntetés elmaradása, azaz a nehézség stagnálása lett a pozitív következménye az átmeneti(?) gyengélkedésnek. Egyébként mióta megemlítettük kb. 13%-ot erősödött, ha sokáig beszélünk róla lehagyja a bitcoint is!! 
-
Dr. Romano
veterán
válasz
Plasticbomb
#39324
üzenetére
Legalább a nehézségi szint csökkenne, akkor legalább jól meg lehetne magunkat szedni belőle
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
AAntii
A gond az hogy az új váltókat folyamatosan ígérgetik, de még mindig sehol semmi. A top100-ban szerintem az egyetlen olyan coin aminek csak egy váltója van (ami mondjuk szép ezzel a hiányossággal is hogy ennyire elöl van, de léphetnénk már valamerre) -
AAntii
őstag
válasz
Plasticbomb
#39324
üzenetére
"Val sokan teszik át másik coinba, pánikroham. Majd visszamászik."
Vagy nem. Ha felkerült volna legalább egy top váltóra, akkor nagyobb esélyt látnék benne, de simán végezhet a shitcoin mezőny alján is, egy előnye volt eddig, jól lehetett vele keresni
, de az eth erősödésével ez elúszott pláne hogy mindkettőt a radeon kártyák szeretik jobban. A cryptopia only miatt még váltók közötti utalásra is alkalmatlan sajnos. Ha még esik egy kicsit, akkor végképp nem éri meg eladni a felhalmozott készleteket, hanem bízni kell benne, hogy majd egyszer a spekik megrántják.@Dr. Romano: igen, hiába az árfolyam gyengélkedése, a nehézség majdhogynem konstans.
-
dvd_R+
őstag
válasz
Plasticbomb
#39318
üzenetére
ŐŐŐ
Azt nem ismerem... eléggé "newbee" vagyok a témában
Jelenleg 16-19mhs el bányászik a 2 vga
és mindenhol 30 van feltüntetve szeretném ehhez közeli értékhez varázsolni de nem tudom milyen értékek kellenek hozzá..Msi after burner-el nem működik hozzá? mert akkor letöltöm amit írtál, csak jelenleg hiába töltöm le ha nem értek hozzá és nem is tudom hogy milyen számokkal játszak..

-
dvd_R+
őstag
válasz
Plasticbomb
#39313
üzenetére
a fesz alatt mit értesz? msi afterburner -ben powerlimit van és temp limit
Illetve xfx vga -ról van szó és egy sapphire-ről -
vizimento
senior tag
válasz
Plasticbomb
#39217
üzenetére
Ez esetleg?
-
válasz
Plasticbomb
#39220
üzenetére
-
válasz
Plasticbomb
#39217
üzenetére
Coinok: [link] Ez jó?
-
válasz
Plasticbomb
#39214
üzenetére
Vannak szép dobozos monitorok aminek a házába belefér direktbe tudod hajtani az lvds-t csak a hűtés fog kilógni szupi projekt
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
Plasticbomb
#39211
üzenetére
Én ezt betenném BTCZ vagy HUSH-nak. Winminer? had váltogassa magának az algokat.
Van vagy 10db ilyen "pici" notim fele Q9300-as de nem tudom mire kellene őket beállítani.
Iginotus : Pörögnek ezek szépen de ahogy nő a nehézség, a bányászók növekedése és a kitermelt coinok arányában úgy fog egyre kevesebbet termelni, majd kuka, hacsak át nem tudja valaki moddolni, amin épp dolgozom, de ezt könnyebb mondani mint csinálni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
Plasticbomb
#39208
üzenetére
Huuu Q9300? vagy nagyob? ez MXM2 ha jól látom ?
Acer Desing.. de lehet tévedek.
-
válasz
Plasticbomb
#39206
üzenetére
Ezért kérdeztem: [link]
egy BTC minert át lehetne alakítani, akár.. De ez még 2-3 hét mire megjönnek az ASIC hip-ek kínából![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Nincs benne valaki FPGA-ba?
GTX675MX GTX770M
Ha integrált rá ne engedd, nekem MXM3.B cserélhető...
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
válasz
Plasticbomb
#39204
üzenetére
Minden eszik memóriát, kérdés mennyit..
10KB? 1MB? 15MB? -
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39184
üzenetére
Nem vesződöm vele. Linux alatt nem megy a saját minere se AMD se NVIDIA val.
claymore se viszi. sg hez meg nem találok pascal kernelt.Tudnám minek kellett ennek saját minert írni? Milyen faja lett volna dualban....én dobtam egyenlőre
-
Yany
addikt
válasz
Plasticbomb
#39187
üzenetére
Az volt az, de nem értem, akkor mért írja, hogy az alapértelmezett a localhost:4009? (facepalm) Mindenesetre köszi.

Asszem öregszem, de mégegy dolog, amit nem értek, a honlapról:
"Hogyan kaphatok számlát?
Számlát két módon kaphatsz: minden kibányászott blokkért jár neked öt számla, így bármikor bányászhatsz magadnak. A másik lehetőség pedig az, hogy kérsz, vagy veszel magadnak egyet. Hamarosan itt a honlapon is tudsz majd számlát igényelni."
Kérek? Kitől? Hol? Hogy? Ez a "hamarosan a honlapon is..." erre vonatkozik, vagy a "kérek egyet" mellett még az is lesz?

-
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39184
üzenetére
fordítani kell . eltart egy darabig.
szerk: nem is találom githubon a te verziodat
-
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39181
üzenetére
az én sgminerem nem ismeri a pascalt

keresnem kell kernelt hozzá -
válasz
Plasticbomb
#39181
üzenetére
Nálam 4004 van neki nyitva.
-
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39178
üzenetére
azzal nem próbáltam bár le van fordítva.
kipróbálom. pill -
Yany
addikt
válasz
Plasticbomb
#39169
üzenetére
Nekem a procit és a GPU-t is 100%-on pörgeti, de annyira, hogy bezárás után is megy 100%-on és még a gépet is lehalasztotta 2x, majd 3-4 perc után magára talált. Valami még nem stimmel a cuccal. Ráadásul a konzolba semmit nem ír, csak hogy localhost-ra megy. A Walletben pedig van egy miner gomb, ami nekem semmit nem csinál.
-
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39174
üzenetére
csak a claymore és a saját minere.
saját minere elszáll hibával. Clay meg nem hasel de csatlakozik
tuti pacsal ez a cucc?
-
Janou
őstag
válasz
Plasticbomb
#39169
üzenetére
Értem. Akkor ez egy hazárd játék egy új coinnál. Vagy bejön és baromi sokat nyersz vele, vagy nem és akkor 0.
Ha ez Pascal algos, akkor be tudom lőni Claymore-ban az ETH mellé? -
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39161
üzenetére
A walletra llehet RPC csatlakozni .
-
klykkly
tag
válasz
Plasticbomb
#39142
üzenetére
nekem se megy linux alatt próbáltam miningre bírni külső walletra kapcsolódva.
Exception at 0000000000000000: EAccessViolation:
Access violation.error
-
szazbolha
addikt
válasz
Plasticbomb
#39152
üzenetére
Köszi! Nekem ezzel a parancssorral nem indul:
** Platforms and devices available: (Total 3)
-p 0 -d 0 Name:GeForce GTX 1060 3GB Compute Units:9 Max Freq.:1771
-p 0 -d 1 Name:GeForce GTX 1060 3GB Compute Units:9 Max Freq.:1771
-p 0 -d 2 Name:GeForce GTX 1060 3GB Compute Units:9 Max Freq.:1771MicroCoinMiner.exe -p 0 -d 0,1,2, -s localhost:4009 -n szazbolha
Exception at 00007FFADA8E4B84: EAccessViolation:
Access violation. -
Plasticbomb
addikt
válasz
Plasticbomb
#39152
üzenetére
8389-es blokkot vagy 25-30 percig csákányoltuk, de végül csak meglett..XD
A 8390hez meg csak pár másodperc kellett...XD
-
szazbolha
addikt
válasz
Plasticbomb
#39149
üzenetére
Nekem nem sikerült elindítani 64biten.
Csináltam egy start.bat-ot a -h opciónak megfelelően és vagy kifagy csontra, vagy "Acces Violation" az üzenet.Na erről ennyit.
-
Ciccuka
veterán
válasz
Plasticbomb
#39142
üzenetére
Én nem tudtam működésre bírni.

Pedig van 32-bit változat is. -
Janou
őstag
válasz
Plasticbomb
#39134
üzenetére
Nekem most 4 rész ETH 1 rész BTC van, azok is több helyen... Az ETH-ban jobban bízom hogy megy majd felfele mint a BTC-ben.
-
Bossp
addikt
válasz
Plasticbomb
#39118
üzenetére
Nekem is ez volt azzal a frissítéssel
Aztán kött az A4 és feldobtam rá nyersen egyet ami már tartalmazta... NEm kell mindent egyből feldobni... amir épp szükség van... Ma már egy telepítés 1-2 perc

-
Bossp
addikt
válasz
Plasticbomb
#39114
üzenetére
Szeritnem vedd meg azt az AM4-es configot
470-es lapok semmivle nem tudnak majd többet! És kapard egy 1700-al az ETN-t

-
AAntii
őstag
válasz
Plasticbomb
#39109
üzenetére
Lassan a 10.5 centes árfolyamon fogunk járni úgy, hogy szerencsére a btc nem esik. A sorsjegyes hasonlat arra utalt, az átlag 12-12.5-es árfolyamhoz képest most eléggé lent jár, tehát 20% plusz minden további nélkül benne van (változatlan btc árfolyam mellett is), de persze lehet beesik felére.
-
válasz
Plasticbomb
#38979
üzenetére
Ez azért algoritmustól is függ. Nekem is van VEGA-m, és CryptoNight algoritmusra beállítva tökre le kell venni a Core Clock-ot, meg persze szépen undervolt-olni is lehet.
A 1080 Ti-nél észrevettem, hogy 100% és 120% Power Limit között kb. csak 2%-nyi teljesítmény növekedés volt, de mindenképp növekedés, nem csökkenés.
Akkor használjam inkább 100%-os Power Limit-el a hosszabb élettartamért? Persze tök jó lenne, hogy csökkentett Power Limit-el több lenne a teljesítmény, de én úgy vettem észre nem így van. -
válasz
Plasticbomb
#38967
üzenetére
Nem akarom kinyírni, csak a maximális teljesítményt és profitot szeretném kihozni, amit csak lehet. Tudom, hogy a felső határon nem optimális a fogyasztás/teljesítmény, de az jelenleg nem érdekel

-
Joe Swanson
senior tag
válasz
Plasticbomb
#38967
üzenetére
Köszi, azt látom, de most siralmas a hozam. Arra gondoltam, hogy valamilyen dual miningos történetet kellene beizzítani.
-
wolfhgb
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#38546
üzenetére
Koszi, megnezem, de sajna banyaszat kozben sem ugrott fel, 100% os hasznalaton, azt tudom, h csokkenti a teljesitmenyt idle modban, de itt terheles alatt sem valtozott, ezert nem ertettem.
-
wolfhgb
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#38535
üzenetére
Egy sorban volt, csak a foto miatt huztam egymas ala. Mar csak azt nem ertem, h ha az afterburnben allitom a proci orajelet es ok zom, a hardvare monitorjaban kiirt orajel miert nem valtozik egy dekat sem? Oc s a karim, az elobb el kezdett banyaszni 750h/s el, 1950 mhz en, de visszaugrott magatol 1650 re pedig 55 fokos volt csak a kari. Tdp 85 re van allitva, de 100 on sem megy ujra 1950 re. Core voltaget is felraktam 100% ra, de ott sincs valtozas. Otlet esetleg valakinek?
-
ff-thomas
aktív tag
válasz
Plasticbomb
#38377
üzenetére
@zsolti_20: igen, lehet a VGA, CPU és HDD -vel történő bányászatot 1 gépen párhuzamosan futtatni.
@Plasticbomb: HDD-vel is lehet bányászni, pl. a Storj nevű altcoin-t: https://storj.io/
-
aleister
veterán
válasz
Plasticbomb
#38377
üzenetére
Szerintem ezt Sanzi89 topictársnak akartad.

A nevében is köszi!
(#38376) NoX1
Valahol olvastam, hogy magánszemélynek, az egyéb jövedelme után csak akkor kell adózni, ha éves szinten a nyereség meghaladja a 200.000 forintot vagy a bevétel eléri a 600.000-et. Így simán meg lehet azt csinálni, hogy mindig más közeli rokon (barátnő, szülők, gyerkőc, stb) számlájára megy a kiutalás, és így éves viszonylatban a bevétel elmaradhat az adókötelestől. Nyilván egy szinten túl ez már nem megoldás. -
Krix
őstag
válasz
Plasticbomb
#38377
üzenetére
Csak megjegyzem, van olyan alt amit hdd-vel kell bányászni.

-
szazbolha
addikt
válasz
Plasticbomb
#38377
üzenetére
Én floppy-val is szeretnék bányászni! Igen alacsony a fogyasztása.
(#38376) NoX1 Ebből a legneccesebb, hogy évi 1M felett adószám alapján kell jelenteni. Ez az ami nem megy. Havi 83 bevételt gyorsan el lehet érni. Az 5-6 db VGA
-
tisn
veterán
válasz
Plasticbomb
#38377
üzenetére
cpu+ram van rajta, szovla miert ne lehetne?

-
aleister
veterán
válasz
Plasticbomb
#38368
üzenetére
Áhá. Köszi az infót!
-
golya87
őstag
válasz
Plasticbomb
#38299
üzenetére
My bad, sry.
Új hozzászólás Aktív témák
Ebben a topikban a bitcoin-tól (BTC-től) eltérő kriptopénzek (az alternatív kriptopénzekkel, ún. "altcoin"-okkal) bányászatával foglalkozunk.
- Wuthering Waves
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Apple Watch Sport - ez is csak egy okosóra
- Öt év után újra előkerült a SiN Reloaded
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Gitáros topic
- Vezetékes FEJhallgatók
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Brutális akkumulátort kaphat a Honor X80 GT
- Itt a Galaxy S26 széria: az Ultra fejlődött, a másik kettő alig
- További aktív témák...
- ASUS TUF Gaming VG32UQA1A VA / 4K / 160hz
- Lenovo Legion Slim 5 Ryzen 7 7840HS 16GB 1000GB RTX 4060 OLED 120Hz 1év garancia
- Precision 5570 27% 15.6" 4K+ IPS érintő i7-12700H RTX A2000 32GB 1TB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Lenovo Legion Slim 5 Ryzen 7 7840HS 16GB 512GB RTX 4060 OLED 120Hz 1év garancia
- Gainward RTX 5060 Ti Python III 16GB GDDR7 128bit (NE7506T019T1-GB2061T) Videokártya
- Akció!!! Sosemhasznált! HP OmniBook 5 i5-1334U 16GB 512GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- Dell Precision 7550 i7-10850H 64GB 1TB Nvidia RTX3000 6GB 1 év garancia
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB - Kártyafüggetlen, Sivatagszín, 91% Akku - 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 10, Xiaomi Redmi Note 10s, Xiaomi Redmi Note 10 Pro
- Telefon felvásárlás!! iPhone 11/iPhone 11 Pro/iPhone 11 Pro Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest




Lehetne ez az OSX tesztprojekted is amúgy!![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)



(már ha nem túl indiszkrét)





