-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sensut
őstag
válasz
Antonius1978 #28796 üzenetére
Hát ha azt a likat golyó hagyta, az alsó képen, akkor már többé nem kell levenned a maszkot
-
prodata2
tag
válasz
Antonius1978 #28796 üzenetére
A munkával kapcsolatban . Csak Photoshop-hoz értek egy picit, ennyi . Már bánom ,hogy nem kezdtem el foglalkozni 3D modellezéssel . Akkor készíteném el a saját módomat
De ahhoz kevés lenne a 3D modellezés is . Ezek a fránya scriptek , szerintem a legunalmasabb folyamat pedig ha azt nézzük majdnem a szíve az egésznek . ( a photoshop -nak is szerintem csak a 40-50 % ismerem mind ez kb 6-8 év alatt ) Iszonyat ,hogy mire képes a program szinte nem ismer lehetetlent és egyszerű elven alapul -bővíthető . Majd látni fogjátok ha gépem elé ülök teljesen más lesz a szerkesztésem is . Mert itt ahol most próbálkoztam nagyon kevés volt a lehetőség és gyenge PC, -pici monitor, alig láttam mit csinálok
-
prodata2
tag
válasz
Antonius1978 #28796 üzenetére
Ez így van, de szerintem nem várod meg hogy igy nézzen ki. Mert akkor már úgy is javítani kell vagy veszel egy másikat. Így jobban odafigyel erre is az ember. Én, de már említettem akkor használom ha gáz van. 😉
-
Antonius1978
addikt
válasz
prodata2 #28792 üzenetére
Uuu, ez kurva vagany lett
Nagyon jol nez ki, elismeresem.
Ha szeretsz ilyenekkel szorakozni, akkor majd en is adhatok neked egy-egy kis munkatEz igy tenyleg valosaghu, csak engem nagyon zavar a gazmaszk.Meg amikor mar egy nagy lik van a sisakon, akkor mar akar le is veheted, ugyis beszivod a gazt, nem ?
-
prodata2
tag
válasz
Dhampir #28793 üzenetére
Köszönöm !
De ez még nincs kész ez még így nem tetszik szeretem a 100% -ot kihozni belőle .
egy munkámra vagyok büszke de ez off lesz . Az én telefonomon teljesen jól működött . De kisebb kijelzőn nem volt pontosan ott minden . A program adott volt csak szerkesztettemEz az igazi Stalker skin
PethBoy Warmachine -
prodata2
tag
-
Antonius1978
addikt
Na skacok, megtalaltam az orosz modot a Moddbn.
[link]
En nem innen toltottem le a jatekot, hanem onnan ahonnan Musicking megadta, es ment vele a fix es az angol forditas is.
A modot megvaltoztattak ahhoz kepest amivel en jatszodtam, igy neznem kellett youtubos videot, hogy eligazodjak. Itt van : [link] -
prodata2
tag
válasz
Musicking #28788 üzenetére
Köszönöm az infókat ! Ez csak egy teszt volt ,hogy futna -e hiba nélkül a dolog
Photoshop-al szerkesztem.
NVIDIA Texture Tools for Adobe Photoshop ez kell ,hogy dds kezelje . Le mented amit szerkesztettél . én legalább is png szoktam .
Letöltöd ezt a programot Paint.net Megnyitod amit szerkesztettél és mented ezzel a kis ingyenes programmal DDS-ként ennyi . Látni fogod,hogy fele akkora lesz a file . -
Musicking
aktív tag
válasz
prodata2 #28785 üzenetére
Az jó ha látható minőségromlás nélkül redukálni lehet a fájlok méretét, mindjárt kisebb memóriahasználatot eredményezne.
A sima maszkoknál nem rosz ötlet a homályosítás, így legalább zavaró lesz ha hosszabb időn át használod, a zártköröseknél ott kell némi komprumisszum, így a játékban elszenvedett sugárszennyezés mellé kaphatsz esetleg valós szédülést vagy fejfájást.
Itt van az enotból egy kb 20%os állapotú kutatóoverál (elszedett cucc),
ilyen esetben már nem ártana ha nem lehetne ennyire 'tisztán' kilátni, mert így még el lehetett benne operálni amíg nem vettem másikat. A misery-nel van ilyen nagyobb fokú 'látáskorlátozás', azok texturái között is szétnézhetsz.
A bizonyos sérültségi fok alatt a random ki-be kapcsolgató éjjellátó az tetszett, nem tudom sisakok esetén működi-e alapból ez a fícsör. -
prodata2
tag
válasz
CJ4567 #28784 üzenetére
Persze , én is ezen gondolkoztam . de ez pont a gáz maszk . a többi tágasabb egy picit de meglátom mit tehetek . És persze arra is rájöttem hogyan kell szerkeszteni
Már ezek a képek a játékban vannak .
Musicking rájöttem hogyan kell konvertálni ,hogy ne legyen hatalmas a méret
a mostani méret 512Kb az eredeti az meg 1.31 Mb volt .
-
prodata2
tag
Sziasztok , így gondoltam el a maszkot . Persze még tervezés alatt és csak photoshop -al tervezve . Fogalmam sincs ,hogy működve játék alatt
Persze ez egy nehezítés is lenne én csak akkor használom a gázálarcot ha muszáj . Nem rohangálok benne össze-vissza
Persze nincs még kész tuti változni fog ,csak véleményekre vagyok kíváncsi
Nem olyan könnyű szerkeszteni sem ahogyan én elgondoltam
-
prodata2
tag
válasz
Antonius1978 #28781 üzenetére
Akkor kipróbálom , de ahogy néztem 1 maszk kb 3 részből áll . (1_1dds -1_2dds -1_3dds) nem sokat változnak a képek 2.-3. mintha különböző középpontos megvilágítás lenne. 1. itt jobban látszik az alakzat de az üveg része fekete színű . ( de szerintem az sem minden ,hogy van DDS-ként mentve . ) De erre már találtam videót .
-
prodata2
tag
Sziasztok. SGM2.2 gázmaszkokat szeretném újra szerkeszteni-megváltoztatni. Photoshop-al szeretném meg csinálni mert ahhoz értek egy picit . A DDS file-okat meg tudom vele nyitni és menteni is . Kérdésem esetleg található erről valahol leírás miként kell őket szerkeszteni ,hogy működjön is ?
-
Musicking
aktív tag
válasz
Antonius1978 #28776 üzenetére
Fogalmam sincs , de amelyik mod nincs a moddb-n posztolva vagy davedme tárhelyeire feltolva ahhoz általában nem szokott lenni.
-
Antonius1978
addikt
Nos igen, az az a mod, aminek probaltam a probaverziojat, Maud Space Anomaly neven, de ahhoz volt, vagy talaltam angol forditast.Szet kell nezzek ezen a neven, mert legalabb az elso palya jo lenne angolul, hogy lam at lehet-e menni mas palyakra.
Sajnos nem talalok angol forditast, erdekes mert az elozohoz talan volt ? vagy ahhoz sem, es csak vaktaban csinaltam a kuldeteseket ?! mar fene tudja 7-8 honap utan. -
Musicking
aktív tag
válasz
Antonius1978 #28773 üzenetére
Akkor a rghost-os fájlnév alapján kell rákeresni, nem szedtem a torrentet de van seeder gazdagon.
http://ad-file.com/7LGbGr7yF -
Dhampir
félisten
Sziasztok!
Ez a No_Bump_v1.0.rar mi akar lenni, mihez való?
-
Musicking
aktív tag
válasz
Antonius1978 #28771 üzenetére
A cím alatt az utorrent és a floppy ikonnal, az orosz oldalakon a скачать környékén keresd a linket
-
Antonius1978
addikt
válasz
hubai1979 #28770 üzenetére
Hogy kell letolteni ezt a modot az altalad megadott orosz oldalrol ? Az ilyesmivel mindig bajban vagyok.
Amugy en egy kezdetleges valtozattal mar jatszodtam, akkor csak 1 palya volt benne, teljesen ismeretlen, nem nagy es nem is valami nagy durranas, de legalabb uj volt szamomra -
hubai1979
őstag
Ez ismerős valakinek.
-
CJ4567
nagyúr
válasz
Dhampir #28763 üzenetére
Jövő héten főleg kerülöm a Boiler anomáliát
(38 fokot mondtak
)
Most úgy oldottam meg, hogy Stalker ruha picit tovább bírta(most azzal kezdtem, és AKM), és berohantam, F és azonnal 1 hogy odaadom a medkitet majd 180 fokos fordulat és rohanok vissza.
Így hogy az elején picit valósághűbb(nem tudom elképzelni hogy egy ilyen veszélyes területre, fontos feladatra egy kabátban + póttöltény nélkül küldenének be)
Más: Sikerült működésre bírni az MSI Afterburnert, régebbi verzió tökéletes már(4.0 4.1 helyett)
-
CJ4567
nagyúr
válasz
rétisün #28761 üzenetére
Ez leginkább a Miseryre jellemző, hogy másak a dolgok benne mint az alapjátékban.
Itt van alapjátékhoz, szólj ha Miseryhez kell.
Más: Sikerült elcsinálnom a kezdő felszerelést, ugye Berillt raktam be, de semmi védelme nincs anomáliák ellen, a Boiler anomália kicsinált, pedig csak bementem az emberhez.
Megpróbálhatom újrakezdeni(Skadovszkig mentem el) Stalkerruhában, úgy is be akarok olvadni a Stalkerekhez
Meg akkor már AK-val kezdenék.
Vagy megnézem milyen a Recon.
-
CJ4567
nagyúr
válasz
rétisün #28757 üzenetére
Miseryhez kell, vagy alap játékhoz?
Helyzetjelentés: átírtam a kaja, ammo árát kicsit alacsonyabbra, kezdőfelszerelést megváltoztattam(mindkét fegyverembe 80 ammo van már, és egy Berill katonai ruhával kezdek), javítás árát lentebb vettem, traderek már rosszabb állapotú fegyvert is vesznek(40%). És betölt a játék, és működik
Szerk. és a carry weight(assaulter) is változott, és az élet regent visszaraktam 0-ra(beta szintű[ők írták] [Misery] így picit gyorsabb) de az éhségre nem tudtam rájönni.
-
CJ4567
nagyúr
Jó, szerintem már Misery 2.1 CJ4567 edition lesz ebből, már repair pénzt, meg mást is moddolok...
-
CJ4567
nagyúr
Lehet adok egy új esélyt a Misery 2.1.1-nek, most találtam egy leírást hogy kell a kezdő felszerelést, kicsit átírom, hogy valamennyivel valósághűbb legyen, nem hiszem hogy egy katonát egy ilyen helyre beraknának legalább egy kis katonai páncél nélkül + 1 vagy 2 tartalék tár nélkül. És még az éhséget is át lehet írni.
Rookie módban kezdem, hogy valamennyire szokhatóbb legyen.
-
Musicking
aktív tag
válasz
hubai1979 #28746 üzenetére
Ez a silány vírusírtók átka. Két megoldás lehet, letakarítod a szemetet Kaspersky+Malwarebytes Anti-Malware 2 kombóva , (ráadásul tuti hogy szolgáltatásként fut a benyelt vacak). A másik hogy nézel valami repackot ami nem innosetup telepítősre épül, na ilyet nehezebb találni és a hiábát nem javítja csak megkerüli.
-
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28737 üzenetére
Ezzel hasonlóképpen vagyok. Kisóriás és csorda ellen viszont hatásos fegyver.
-
Awacs111
csendes tag
Annyit beszéltek erről a Misery S.G.M. 2.1-es modrol.Nem tudjátok honnan tudnám letölteni,megszerezni?
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28735 üzenetére
A repeszgránát (F-1?) hatásos volt a nehezen legyőzhető ellenfelekkel szemben, a csapatban támadó zsoldosokat is lerendezte.
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28733 üzenetére
Ja és többször is jöttek vagy inkább szinte gurultak a becsempészett Könyvtárosok.
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28731 üzenetére
Azzal én is szívtam, hogy Jantarban többször is le kellett mennem a föld alá, de így legalább a hangulat fokozódott.
-
Antonius1978
addikt
válasz
Dhampir #28730 üzenetére
Mondjuk annyira nem volt veszes, mert nagyjabol ki lehetett talalni, hogy mit hol kell csinalni, de 2 dologgal en is leszivtam, az egyik hogy nem talaltam a szerszamkeszletet, es a masik, hogy nem tudtam, hogy Yantarbol hogyan kell atlepni a kovetkezo palyara, mert asszem korbe kellett kerulni egy epuletet hogy a sarkanal atlephess, de korbekerules nelkul nem lehetett egybol odamenni, mert kerites volt kozted es az atlepo pont kozott.
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28729 üzenetére
Én is csak egyszer játszottam végig, de többször elindítottam próbaképpen más oprendszeren és hardveren is, hogy megnézzem, miként fut egy ilyen mod. Egy hibája volt a WiP-nek, hogy Dodopek leírása nélkül nem lehetett tudni, hogy merre kell keresgélni, mert a PDA nem jelezte a feladatokat.
-
Antonius1978
addikt
válasz
xFreex #28720 üzenetére
En az athuzott sisakra gondoltam, nem a pancelra.
Dhampir en is ugy szamitottam, hogy a tobbiek besegitenek, de nem az tortent, asszem csak az or lebzselt ott, a tobbiek bent voltak az udvaron, az ort kinyirta, aztan mar a fene tudja , hogy bejott az udvarra, es ugy nyirtuk ki, vagy felkaptam az or fegyveret (egesz utos cucc, es a modell is tetszett, marmint a fegyver alakja, Yantarban szukseg is van ra a zombik ellen ha nem akarunk az elejen sokat szivni), es ugy nyirtam ki, fene emlekszik mar 2 evvel ezelottre vissza pontosan
-
Dhampir
félisten
válasz
Awacs111 #28725 üzenetére
Ezt eddig én sem tudtam, hogy pontosan mit jelent, csak sejtettem az állapotromlást.
(#28718) Antonius1978
Eredetileg nem akartam becsalni, csak "hazafutottam" előle. Gondoltam, hogy majd a jól felfegyverkezett és képzett sztalker-tábor ellátja a baját, de tévedtem. Egyszer úgy jártam, hogy több sztalkert is kinyírt a nagymumus. Akkor megembereltem magamat és a korábbi mentés visszatöltése után inkább messzebb csaltam a tábortól, megvártam, amíg elszunnyad, na akkor kezdtem távolról megpuhítani a mókamestert.
-
Antonius1978
addikt
válasz
prodata2 #28713 üzenetére
Nos, szerintem inkabb felejtsd el
Musicking koszonom a kepet.
Dhampir persze, a sztalker vagy fene tudja mar milyen tabor kozeleben ha nem sikerult kinyirni a Kisoriast az RPG-vel, akkor odacsalhattad az orhoz, azt kinyirta, te pedig kaptal egy egesz jo kis fegyvert, aminek nagy hasznat veszed a zombik ellen a Yantar palyan
xFreex erre en is kivancsi vagyok, hogy mi lehet az athuzott kutyafej...
-
xFreex
aktív tag
válasz
Awacs111 #28716 üzenetére
"áthúzott kutyafej" ????
Kutyafej biztos hogy nincs, max kutyákon.
Vagy vércsepp lesz és akkor vérzel, vagy ami valószínübb (jobban hasonlít kutyafejre), az agy, tehát pszi sugárzás ér.
Ha tudsz mutatni képet akkor megmondom pontosan mi az, de ha tudsz angolul akkor itt nézd meg.
-
Awacs111
csendes tag
Megint megakadtam.Mi az az áthúzott kutyafej(lehet nem is az,ott van a képernyőn jobbra lent)?Bepirosodik,egy darabig még oké,aztán meghalok.Segítség!!
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28712 üzenetére
Azért elesett stalkerektől már jobb cuccokat is fel lehetett csipegetni Zatonban, meg elrejtett sisak és muníció is volt itt-ott. .
Sőt, már abban a jó kis modban megjelentek oda nem illő fegyverek. -
Musicking
aktív tag
válasz
Antonius1978 #28712 üzenetére
-
prodata2
tag
válasz
Antonius1978 #28712 üzenetére
Így van sajna , de majd meg próbálom le cserélni őket de nem könnyű már néztem . Ha valaki esetleg tudna segíteni. Hogy lehetne visszaállítani - törölni a fegyvereket és kiegészítőket ? Vagy felejtsem el
-
Antonius1978
addikt
válasz
Cucuska2 #28701 üzenetére
Errol a Misery + SGM egyvelegrol van szo. A Miseryben tudom hogy sok cucc van, mert probaltam.
prodata2 de latom az alapjatekbeli cuccok is benn maradtak, ami nem tul jo pont.Legalabb lecserelhettek volna azokat a fegyvereket jobb modellre.
Dhampir ebben egyetertek veled, a la Way in Pripyat, amikor ugye van egy pisztolyunk es esetleg egy soretesunk az elso palyan, mas nuku
-
Awacs111
csendes tag
Tudja valaki miért megy le folyamatosan az életem?Nem lőttek meg,nem vagyok sugaras helyen.Vettem már be mindent.(kötszer,sugárzás elleni,stb.)Köszönöm ha segítetek.
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #28700 üzenetére
Nekem pont a kevés fegyver és az egyszerűség jön be, valahogy hitelesebbnek tűnik a "Zóna-élmény" különleges fegyverarzenál nélkül.
-
prodata2
tag
válasz
Antonius1978 #28700 üzenetére
Teljesen jól néznek ki csak 1-2 nem tetszik nem nagyon illik a környezetbe .
? Places will be the version of the SGM 2.2.
? You can drag the corpses.
? new dialogs (SGM) more added.
? The new voice of all.
? new grouping.
? New characters.
? All SGM_2.1 innovations.
? The overall feel of MISERY.
? Complete a change of Call of Pripyat. atmosphere
? Adjust the balance of weapons and damage.
? Economy.
? NPC AI.
? The RPG-correction components of the original game.
? Objects.
? Weather effects (enabled Atmosfear Mod 3.0).
? The policy of reducing the number of NPCs and mutants.
? It was a continuation of the story in the dark valley
? Suitable four locations:. lab x18, Military Warehouses, agriculture and the agricultural industry underground
? There are new quests to the old places.
? A new type NPCs - the employer. Available only in Freeplay.
? Added new NPC models.
? Added 18 weapons.
? Fixed many flaws in previous versions.
? Fixed some weapon aiming
? Realistic angle when aiming with gun
? improved and redesigned player interface to the style of Misery
? All bright and inappropriate texture SGM replaced by analogues of Misery
? The atmospheric soundtrack, including a new ambience in the shootings, as well as radio
? Replaced PM, PB, AKS-74U
? Weather settings, balance and complexity were not affected, which can at any time adjust the game by himself
? Optimized skyboxes, which reduced the volume of modifications, multiple load faster and improve performance at the cost of reduced resolution doubled (up to 512x512)
? Changed starting equipment
? Start of the game early in the morning, changed the dateAnd much more.
-
válasz
Antonius1978 #28700 üzenetére
A Miseryben? Én speciel az első pár órában nem tudtam eligazodni, annyi jó cucc van benne.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- PlayStation 4/5 kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- PlayStation 5/4 kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- XBOX ONE/Series kontroller analóg cseréje HALL TMR érzékelősre, 1 év garancia!!! Nincs többé drift!!
- XBOX Series S 512GB, 6 hó garanciával Bp-i üzletből eladó!
- Dell Latitude 5400 / i5-8365u / 8Gb DDR4 / 256Gb SSD / FHD IPS / Excellent akku
- LG 77G4 - 77" OLED evo - 4K 144Hz 0.1ms - MLA - 3000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- Samsung Galaxy A12 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Steam, EA, Ubisoft és GoG játékkulcsok, illetve Game Pass kedvező áron, egyenesen a kiadóktól!
- Lenovo ThinkCentre M720s SFF / M920T tower -Számla, garancia, WIN11
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 10600KF 16/32/64GB RAM RX 7600 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged