Új hozzászólás Aktív témák

  • Lásd amit korábban írtam, elvileg ha egy magasabb szintet visszaállítassz akkor az alsóbbak elvesznek. Feltételezem inkrementális mentéseket csinál, ezért jelöli a szinteket, de igazából nem tudom pontosan, általában mindig csak egy-két mentést csináltam, és a legutolsót eldobtam ha már nem kellett. Próbálkozz :)

    Ilyen automatikus visszaállításról nem tudok...

    Elisha_: ha másolgatni akarsz, és nagyon nem megy a vboxos megosztás, akkor kösd hálózatba a két gépet és hálózaton ossz meg egy mappát a virtuálison.

    Azt nem értem, hogy miért akkora gond ez a másolás vagy hálózati meghajtó csatolása. Az Ms VirtualPc gond nélkül tudja a VmWare ablakába meg egyszerűen csak bele kel húzni amit másolni akarok, csak az a gond, hogy a VirtualPc nem futtat x64-et a VmWare pedig nem megy Win7-en. Szóval akkor nincs megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák