-
Fototrend
AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
Látom, segítségre szorulsz:
"régebbi játék" != "pár éves játékcím"
"használható gép 25k-ért" - nincsen benne sem "használható" VGA, sem monitor, sem SSD (erre hívtam fel a figyelmedet, hogy ezekkel máris nem annyi a végösszeg, de sebaj).
Ezeket sikerült ugye
megérteni önmagad idegelése helyettmegemészteni?![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Azt hagyjuk, hogy gondjaid vannak a definíciókkal, mint pl. "használható gép = személyi számítógép", ami nem megy, azt nem kéne erőltetni.
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
DarthSun: persze, az lesz, Macrium Reflecttel megoldom a Win 7 backupját, de az nem oldaná meg a Linuxos kérdést sajnos (nem kezeli a Linuxos fájlrendszereket).
sanchezsa: nem mindegyik felsorolt játék akkora és szerintem nem írtam olyat, hogy mindennek az SSD-re kellene települnie. Játékot én is HDD-re telepítek, de minden más, a hétköznapi használatra kellő program az SSD-re kerül.
Ami a Jmicron vezérlőt illeti, konkrétan nincs sem trim, sem garbage collection, de legalább jó pár másodperces megakadásokról lehet vele kapcsolatban olvasni a neten. Nyilván nem mindig és nem mindenkinél. De ez alapvetően egy budget SSD megoldás volt 6-7 éve is, szerintem a kínai SSD-ken kívül már sehol sem alkalmazzák.
Pentium D: a proci nem szokott 100% közelében sem járni, általában 30-50% között pörög (a HD5450 sok mindent levesz a válláról a hardveres gyorsítással). A vinyó viszont irgalmatlanul teker.
Új hozzászólás Aktív témák
- Trollok komolyan
- Óra topik
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Ilyet se látunk minden nap, már füstölt a GeForce, de a játék még futott
- Autós topik
- Vicces képek
- Hogy is néznek ki a gépeink?
- Két 8 GB-os VGA-ra teszi fel ezt a negyedévet az NVIDIA?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- AKCIÓ!!! HP ZBook Power 15 G8 Mobile Workstation i7-11850H 32GB 1000GB Nvidia RTX A2000
- 194 - Lenovo Legion 5 (15IRX10) - Intel Core i9-14900HX, RTX 5070 (ELKELT)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 12 Mini/iPhone 12/iPhone 12 Pro/iPhone 12 Pro Max
- Lenovo ThinkPad // T - Széria // X1 carbon // X1 Yoga 2-in-1 // és a többiek... 3-12. gen.
- Dell , Lenovo, Microsoft Core i5 - i7 - 6-7-8-10-11-12. gen. üzleti kategóriás notebookok számlával
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
DarthSun
