Új hozzászólás Aktív témák

  • goom

    senior tag

    válasz tuzpenge #12635 üzenetére

    Én fordítva gondolom; pontosabban: érzem. Impresso is jobb, Kapucziner is, Anyukám és Pall&Yotz meg pláne. Az AVX szerintem nem rossz, de engem például nagyon zavar, hogy rengeteg a törött, sérült kávészem. Legutóbb - talán másfél hónapja - négy csomaggal rendeltem, és mindben ez volt a helyzet. A zacskóban az utolsó kb. egyharmad mindig észrevehetően gyengébb, mint a teteje. Szerintem.
    Most éppen Impresso áll a polcon - akció volt, hat 250 grammosért fizettem 15.367,- Ft-ot. Ingyenes volt a posta, és ez így másfél kiló decemberi pörkölésű, minőségi kávé.
    Amúgy meg, a szerény fizetésemmel is azt gondolom, hogy a kávé élvezeti cikk, azaz luxus. Egy hónapban pár ezres plusz-mínusz... mi az? Bemegyek egy pékségbe és pillanatok alatt ott hagyom ezt a különbözetet. Pár kakaós csigával kevesebb egy hónapban, viszont minőségibb kávé - nekem legalábbis. De hát kinek mi... Finompékáru-topic-ban nem vagyok jelen (ha létezik egyáltalán), itt meg igen.
    Oka van.

Új hozzászólás Aktív témák