-
Fototrend

Új hozzászólás Aktív témák
-
Egy érdekes tesztnek az eredményét szeretném megosztani veletek és szeretném, ha minél többen kipróbálnátok és visszajeleznétek, hogy működik-e.
A teszt a lezárt képernyő (Nem a SIM kártya!) felnyitása PIN kód megadásával, Felhasználói beavatkozás művelet segítségével. Nálam Samsung és Huawei készülékeken működik. (Okos konnektorosoknak ez kimondottan jól jöhet)
PIN kódja mindenkinek van, aki biztonságos képernyőzárat használ, hiszen nélküle nem lehetne ujjlenyomatot vagy egyéb mást sem beállatni.
Fontos, hogy - a Megjelenités más alkalmazások felett vagy át- engedélyezve legyen!A makró felépítése a következő:
Esemény: Képernyő Ki
Műveletek:
Várakozás 5mp
Képernyő be
Várakozás 1mp
Felhasználói beavatkozás: Gesztus: (Ezzel simitjuk felfelé a kijelzőt, hogy a számbeviteli padot elérjük. Ha valakinél azonnal beugrik a beviteli pad, akkor erre a műveletre nincs szükség)
Start X: 400 Y: 1700 Befejezés: X: 400 Y: 1000 (szerintem ez nagyjából minden készüléken elég)
Várakozás 1mp
Felhasználói beavatkozás: Kattintás: Szövegtartalom: 1 (ide mindenki a saját PIN kódját írja be. Minden művelethez csak egy számjegyet!)
Felhasználói beavatkozás: Kattintás: Szövegtartalom: 2
Felhasználói beavatkozás: Kattintás: Szövegtartalom: 3
Felhasználói beavatkozás: Kattintás: Szövegtartalom: 4
(ha több PIN kód van, akkor értelemszerűen több Felhasználói műveletre van szükség)
Felhasználói beavatkozás: Kattintás: Szövegtartalom: OK
(ez csak azoknak kell, akiknek a PIN után még az OK-ra kell kattintani. (Huawei-nél nincs OK, ezért ott nem kell de Samsungnál igen.)
Amennyiben okosórához vagy más BT eszköz van rendelve a Smart Lock és ezáltal nem szükséges a PIN megadása, elég csak a Gesztus (simitás felfelé) műveletet használni.
Remélem mindenkinél működni fog. Várom a visszajelzéseket.
Új hozzászólás Aktív témák
- Karcmentes Fóliás Apple iPhone 17 Pro 256GB Cosmic Orange 1OO% ! még 1OHó nemzetközi APPLE GaranciA
- Eladó Nvidia GeForce GTX 1080 Ti olcsóbban, hibás ventivel
- LOQ 15AHP10 15.6" FHD IPS Ryzen 7 250 RTX 5060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- Lenovo Legion 5 15IAH7H - 32GB, 1TB, 12700H, 3070 Ti, 165Hz WQHD
- ÚJ csak beaktivált Apple iPhone 17 Pro 256GB deep Blue 1OO% ! 1ÉV nemzetközi APPLE GaranciA
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro 256GB Graphite - 1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3283
- 123 - Lenovo Legion Pro 5 (16ARX8) - AMD Ryzen 7 7745HX, RTX 4070 (ELKELT)
- Dell Latitude 5320 - 13,3" touch, i5-1145G7, 16GB RAM, SSD, EU bill., jó akku, számla, garancia
- TP Link HS100 Távolról vezérelhető Wi-Fi-s dugalj (Smart Plug)
- Konzol felvásárlás!! Xbox Series S, Xbox Series X
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs

Oldman2
