- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
-
200 - 101
105978 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 02:30 Téma összefoglaló
TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ
Ezt a leírás azért hoztuk létre, hogy segítsünk eligazodni a tévék kusza és állandóan változó világában. Először következzenek a kérdések, amikre szeretnénk választ kapni:
1. Tévére szánt összeg, forintban?
2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport)
3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál?
4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este?
5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e?
6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.)
7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.)
8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen?
9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.)
10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.)
11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)?
Ajánlott modellek összehasonlító táblázata (haladóknak)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#94529552
törölt tag
Szerintetek ez milyen TV?
Másodtévé lenne, tehát ennél nagyobb nem kell és a full HD sem opció.
A többi paramétere jó?
Esetleg hol találhatok róla egy tesztet? Gúgli nem sokat segített...
Gyengus, és drága, inkább ezt venném: Samsung UE22H5000 , ha nem kell nagyobb. Ez kisebb, de legalább Full HD, ha meg messziről nézed akkor egy 32-es HD Ready is hasonló árban lenne.
ron8 Ezt még az Ezo tv se tudná megmondani előre. -
Xerxész
őstag
Szerintetek ez milyen TV?
Másodtévé lenne, tehát ennél nagyobb nem kell és a full HD sem opció.
A többi paramétere jó?
Esetleg hol találhatok róla egy tesztet? Gúgli nem sokat segített...
-
ron8
senior tag
Hy! Kíváncsi lennék hogy fognak mozogni az árak az ünnepek után,megéri-e várni a vásárlással? Nem lenne sürgős a vétel, de nemtudom van- e értelme jövő év elejére halasztani. Tudtok erről infót?
-
Kvelstadt
veterán
32-es az most kizárt. Így is az lesz hogy vagy a laptop vagy a tv lesz kirakva és addig a másik elrakva. De nem is számít most a méret csak legyen. Nem sok időm van játszani de még ha van se tudok mindig mert egy tv van tesóméknak azt meg néznék szóval ez a legjobb megoldás most.
Köszi a segítséget! -
#94529552
törölt tag
Sziasztok!
Sikerült két készülékre leszűkítenem a listámat amik közül vennék TV-t:
SAMSUNG UE40H6200
SONY KDL32W705De a kettő közül már nem nagyon tudok dönteni. Megnéztem mindkettőt az MM-ben. Igazából mindkettő tetszett. Nagy különbséget így ránézésre nem tudtam tenni, pláne úgy, hogy nem egymás mellett volt a két tv. Főként Playstation-höz kell, meg foci meccsekhez, meg hát ugye hd filmek laptoprol vagy telóról.
Igazából olvasgattam itt is meg máshol is dolgokat (input lag, mosódás, betekintési szög, HZ stb.). De még mindig nem tudom, hogy melyik mire lenne jobb vagy kevésbé jobb, melyiknek mi az erőssége/hátránya. A legrosszabb ami miatt nem tudok dönteni az a méret... megvenném a Sony-t de ugye az "csak" 32", a Samsung ugye meg 40 és azért csak jobb egy nagyobb tv-n játszani, meccset nézni stb. De ha Sony jobb akkor inkább azt kéne lehet.
T-nél venném amúgy mindenképp a két TV között nincs akkora árkülönbség, hogy az döntsön (kb 15e). Meg ugye a Samsung 3D, de nem tudom, hogy az mennyire jó minőségű 3D, de maga a 3D annyira nem izgat.
Kérlek segítsetek
Ez a Samu 40"-os már a jobbak közé tartozik, és a nagyobb méret miatt is ezt venném.
toturi Szerintem ha nem fér be egy 32-es, akkor elég az olcsóbb LG is. Hasonló kategória mind3.
-
jézusom
addikt
Sziasztok!
Sikerült két készülékre leszűkítenem a listámat amik közül vennék TV-t:
SAMSUNG UE40H6200
SONY KDL32W705De a kettő közül már nem nagyon tudok dönteni. Megnéztem mindkettőt az MM-ben. Igazából mindkettő tetszett. Nagy különbséget így ránézésre nem tudtam tenni, pláne úgy, hogy nem egymás mellett volt a két tv. Főként Playstation-höz kell, meg foci meccsekhez, meg hát ugye hd filmek laptoprol vagy telóról.
Igazából olvasgattam itt is meg máshol is dolgokat (input lag, mosódás, betekintési szög, HZ stb.). De még mindig nem tudom, hogy melyik mire lenne jobb vagy kevésbé jobb, melyiknek mi az erőssége/hátránya. A legrosszabb ami miatt nem tudok dönteni az a méret... megvenném a Sony-t de ugye az "csak" 32", a Samsung ugye meg 40 és azért csak jobb egy nagyobb tv-n játszani, meccset nézni stb. De ha Sony jobb akkor inkább azt kéne lehet.
T-nél venném amúgy mindenképp a két TV között nincs akkora árkülönbség, hogy az döntsön (kb 15e). Meg ugye a Samsung 3D, de nem tudom, hogy az mennyire jó minőségű 3D, de maga a 3D annyira nem izgat.
Kérlek segítsetek
Szia!
Első hozzászólásban van összefoglaló. Szerintem a sony mindenképp jobb, de a kis méretű 705 elmarad a 40 collostól!
-
makhandi
csendes tag
Sziasztok!
Sikerült két készülékre leszűkítenem a listámat amik közül vennék TV-t:
SAMSUNG UE40H6200
SONY KDL32W705De a kettő közül már nem nagyon tudok dönteni. Megnéztem mindkettőt az MM-ben. Igazából mindkettő tetszett. Nagy különbséget így ránézésre nem tudtam tenni, pláne úgy, hogy nem egymás mellett volt a két tv. Főként Playstation-höz kell, meg foci meccsekhez, meg hát ugye hd filmek laptoprol vagy telóról.
Igazából olvasgattam itt is meg máshol is dolgokat (input lag, mosódás, betekintési szög, HZ stb.). De még mindig nem tudom, hogy melyik mire lenne jobb vagy kevésbé jobb, melyiknek mi az erőssége/hátránya. A legrosszabb ami miatt nem tudok dönteni az a méret... megvenném a Sony-t de ugye az "csak" 32", a Samsung ugye meg 40 és azért csak jobb egy nagyobb tv-n játszani, meccset nézni stb. De ha Sony jobb akkor inkább azt kéne lehet.
T-nél venném amúgy mindenképp a két TV között nincs akkora árkülönbség, hogy az döntsön (kb 15e). Meg ugye a Samsung 3D, de nem tudom, hogy az mennyire jó minőségű 3D, de maga a 3D annyira nem izgat.
Kérlek segítsetek
-
Kvelstadt
veterán
Üdv megint.
Kinéztem hirtelen néhány tv-t és ha tudtok valami okosat hogy miért vagy miért ne akkor jöhet.
A fő szempontok helyhiány miatt hogy elég egy 22"-es kisebb nem de nagyobb se igazán kell. Bár talán még egy 24"-es elférne de azok már árba is erősebbek ami megint nemjó most nekem.
Szóval 22", Legyen rajta hdmi és persze tudja a full hd-t, Ja és az ára. Amiket néztem 140font körül vannak. Nem is szeretnék e felé menni és ennyiért ezeket találtam:Legolcsóbb egy LG lenne
Aztán megint LG pár fonttal drágábban.
S végül eg samsung ami ki is meríti a keretet. -
szabo.norbi
tag
-
szabo.norbi
tag
Majd 2-3 év múlva talán megéri UHD-t venni, de akkor sem olyant, ami nem tudja fogni az ehhez szükségas HEVC tv szabványt és a nagyobb felbontást nagyobb képfrissítési frekvenciával továbbítani képes HDMI 2.0 szabványt. A többi gyártó UHD tévéi legalább rendelkeznek ilyen képességekkel, de még így sincs itt az ideje.
Olvasnivaló: [link], [link] Tehát inkább egy jó full HD tévét érdemes venni.Értelek, köszi a sok sok infót!

-
#94529552
törölt tag
Jó lenne valakinek a véleménye.
+ 20e -el több mint amiket néztem, de ez nagyon megfogott, 4K HD, 400Hz, smart, 3D + szemüveg is, teljes igényt kielégít, de nem tudom, hogy a 4K jó lenne-e... 
Majd 2-3 év múlva talán megéri UHD-t venni, de akkor sem olyant, ami nem tudja fogni az ehhez szükségas HEVC tv szabványt és a nagyobb felbontást nagyobb képfrissítési frekvenciával továbbítani képes HDMI 2.0 szabványt. A többi gyártó UHD tévéi legalább rendelkeznek ilyen képességekkel, de még így sincs itt az ideje.
Olvasnivaló: [link], [link] Tehát inkább egy jó full HD tévét érdemes venni. -
szabo.norbi
tag
Itt a PH-n az a konszenzusos vélemény, hogy egyenlőre még nem ajánlott a 4K-s tv.
Itt olvashatsz véleményeket.úúúú ezer hálám, lesz mit olvasni.

-
Batib
őstag
Jó lenne valakinek a véleménye.
+ 20e -el több mint amiket néztem, de ez nagyon megfogott, 4K HD, 400Hz, smart, 3D + szemüveg is, teljes igényt kielégít, de nem tudom, hogy a 4K jó lenne-e... 
Itt a PH-n az a konszenzusos vélemény, hogy egyenlőre még nem ajánlott a 4K-s tv.
Itt olvashatsz véleményeket. -
szabo.norbi
tag
Jó lenne valakinek a véleménye.
+ 20e -el több mint amiket néztem, de ez nagyon megfogott, 4K HD, 400Hz, smart, 3D + szemüveg is, teljes igényt kielégít, de nem tudom, hogy a 4K jó lenne-e... 
-
briella
csendes tag
Sziasztok, abban kérném a segítségeteket, hogy vásárolnék egy ilyen : Philips 40PUS6809 3D Led-es Smart Televízió, Ultra HD, 102 cm televíziót, szerintetek megérne 145900 magyar pénzt vagy nézzek inkább egy Full HD-t?
Megéri már manapság 4K HD tv-t venni vagy nem? Előre is köszi a válaszokat!! 
Hú ez engem is érdekelne! Most fogok én is TV-t venni a családomnak karácsonyra, a Media Markt oldalán nézegettem a hatezerféle tv-t, és gondolkozom, hogy megéri-e a 4K a plusz pénzt...

-
szabo.norbi
tag
Sziasztok, abban kérném a segítségeteket, hogy vásárolnék egy ilyen : Philips 40PUS6809 3D Led-es Smart Televízió, Ultra HD, 102 cm televíziót, szerintetek megérne 145900 magyar pénzt vagy nézzek inkább egy Full HD-t?
Megéri már manapság 4K HD tv-t venni vagy nem? Előre is köszi a válaszokat!! 
-
Sterilzona
senior tag
Sziasztok
Ma FHD es mar 4K koraban van meg eetelme HD readys tv-t venni ? Olcsobb ugye...
32 colos tvt szeretnenk. Eszrevennem a kulombseget fhd es hd ready kozt,mondjuk 32 colban ?
HD-s teveadasnal jelentene e hatranyt,hogy csak hd readys a tv ?
Stb. Segitsetek, en se nagyon tudom,mert njncs tapasztalatom. De parom meg ennyire se konyit hozza. Hogy magyarazzam neki el hogy FHD vagy csak Hd ?
Tudom,meg kell nezni. De egy kis kiegeszites jolenne hozza
Koszonom -
#94529552
törölt tag
-
makhandi
csendes tag
Sziasztok!
Sikerült leszűkíteni 4 TV-re a potenciális jelöltjeim. De ezek közül még mindig nem tudom, hogy melyik a legjobb, esetleg melyiknek milyen hátránya van (3D nem fontos ). Amire használnám... Sport közvetítések, HD filmek, PlayStation, Youtube.
LG 32LB650
LG 42LB5700
Samsung UE40H6200
Sony KDL32W705Előre is köszi a válaszokat/segítséget!
-
#94529552
törölt tag
Igazad van, és adnak a 650-hez egy szemüveget is, 640-hez pedig nem, és az jóval drágább az aktívhoz.
ron8 Az egy alaptípus, a 3D-n kívül semmi extrát nem tud, pl. smart, wifi, hálózati csatlakozás. -
ron8
senior tag
A 670V egy bevált jó minőségű tv, de ha tudod, nézd meg a Panákat is, inkább a 640-est. Csak meghatározott üzletből véve jár az 5 év. A honlapon megtalálod, például Edigital, Panashop. Samsungból az UE48H6500 is jó.
makhandi, Előbb a méretet kellene eldönteni. Milyen messziről néznéd a tévét, és mennyi rá a keret? Vagy részletre lenne, mert akkor 2 évig elkötelezed magad tudtommal?
ron8 Pedig nagyon népszerű tv, rengetegen veszik, persze a fórumba csak az ír, aki nem tudja kezelni, mert még nem ismeri, ár/érték szerint is jó vétel. Az LG 42LB671V, és LB731V sokkal jobb, de sajnos drágábbak is.
620v-ről mi a véleményed?
-
jézusom
addikt
A 670V egy bevált jó minőségű tv, de ha tudod, nézd meg a Panákat is, inkább a 640-est. Csak meghatározott üzletből véve jár az 5 év. A honlapon megtalálod, például Edigital, Panashop. Samsungból az UE48H6500 is jó.
makhandi, Előbb a méretet kellene eldönteni. Milyen messziről néznéd a tévét, és mennyi rá a keret? Vagy részletre lenne, mert akkor 2 évig elkötelezed magad tudtommal?
ron8 Pedig nagyon népszerű tv, rengetegen veszik, persze a fórumba csak az ír, aki nem tudja kezelni, mert még nem ismeri, ár/érték szerint is jó vétel. Az LG 42LB671V, és LB731V sokkal jobb, de sajnos drágábbak is.
Azt mondod pana 640 jobb, mint a 650?
Elvileg a 650 passzív 3D, és USB rögzítős.
-
#94529552
törölt tag
Sziasztok!
48-50 colos TV kell.
-Ne 100HZ legyen, hanem valami párszázas-1200as.
-3D nem fontos, de ahogy nézem csak a Sony w705össel lehet lespórolni, de az is drága
-Hálózati képességek, wifi kell
-Direct LED, vagy olyan megoldás, hogy azért a fekete ne világoszszürke legyen.
-Árkategória: 190-200e HUF max.Célbavett készülékek:
-LG LG 47LB670V
-Samsung H6700-as széria, de mondjuk ez drága
-Sony 705-széria, de ez is drága
-Panasonic 640-650 szériaPanasonicnál milyen a háttérvilágítás? Vállalható, vagy sokkal jobb egy LG direct led? 5év garit megkapom, ha akárhol veszem?
Köszi!
A 670V egy bevált jó minőségű tv, de ha tudod, nézd meg a Panákat is, inkább a 640-est. Csak meghatározott üzletből véve jár az 5 év. A honlapon megtalálod, például Edigital, Panashop. Samsungból az UE48H6500 is jó.
makhandi, Előbb a méretet kellene eldönteni. Milyen messziről néznéd a tévét, és mennyi rá a keret? Vagy részletre lenne, mert akkor 2 évig elkötelezed magad tudtommal?
ron8 Pedig nagyon népszerű tv, rengetegen veszik, persze a fórumba csak az ír, aki nem tudja kezelni, mert még nem ismeri, ár/érték szerint is jó vétel. Az LG 42LB671V, és LB731V sokkal jobb, de sajnos drágábbak is.
-
ron8
senior tag
Utána néztem alaposabban a 650V típusnak és nagyon sok rosszat hallani róla

Így félek megvenni. Esetleg tudnál valami mást ajánlani? Amik fontosak lennének:
-Min. 42"
-3D
-kb 150.000-ig mennék el.
Smartra nincs szükségem,PC-vel kötném össze és filmek mellett gyakran játszanék.. -
makhandi
csendes tag
Sziasztok!
A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni.
Telekom-nál néztem TV-ket. Onnan szeretnék venni tv-t. Kinéztem párat, de nem igazán tudom, hogy melyik mennyire jó, esetleg mi a negatívuma. Tv-khez szinte semennyire nem értek. Viszont sok mindenhez használnám, viszonylag.... Sport közvetítések, HD filmek, PlayStation, Youtube.
Az alábbi tévéket néztem ki:LG 32LB5700
LG 32LB650
LG 42LB5700
Samsung UE32H5500
Samsung UE40H5303A
Samsung UE40H6200 (3D egyáltalán nem fontos, nem érdekel)
Sony KDL32W705Előre is köszi a válaszokat!
-
jézusom
addikt
Sziasztok!
48-50 colos TV kell.
-Ne 100HZ legyen, hanem valami párszázas-1200as.
-3D nem fontos, de ahogy nézem csak a Sony w705össel lehet lespórolni, de az is drága
-Hálózati képességek, wifi kell
-Direct LED, vagy olyan megoldás, hogy azért a fekete ne világoszszürke legyen.
-Árkategória: 190-200e HUF max.Célbavett készülékek:
-LG LG 47LB670V
-Samsung H6700-as széria, de mondjuk ez drága
-Sony 705-széria, de ez is drága
-Panasonic 640-650 szériaPanasonicnál milyen a háttérvilágítás? Vállalható, vagy sokkal jobb egy LG direct led? 5év garit megkapom, ha akárhol veszem?
Köszi!
-
lazioforever
tag
Sziasztok.
Ma megyek tv-t venni, de még mindig gondolkodom, mi lenne a megfelelőbb. Kérlek, segítsetek dönteni. A vacillálás oka: 3 tv között nem tudok dönteni. Ezek lennének azok:
Hitachi 22HXC06 - 22" Full HD; 100Hz; 2 év garancia - 45 ezer ft
Hitachi24HXC05 - 24" HD Ready, 100Hz; 2 év garancia - 47 ezer ft
Toshiba 32W2432DG - 32" HD Ready 100Hz, 1 év garancia - 60 ezer ftBujkál bennem a kisördög, hogy jobb lenne a nagyobb, de az 1 év garancia visszatart. Emellett a másik kettő is bekavar, mert nem tudom, ilyen méretben van-e értelme a Full HD-nek.
Annak fényében, hogy 2. tv-nek lenne használva, és csak normál tv-zésre (az alap Mindig tv-s 8 csatorna), emellett pendrive-ról filmeket néznék (nagyon ritka, hogy HD-s tartalmakat nézek, legtöbb sima Xvid film), melyiket ajánljátok inkább? Néha a laptop is rá lenne kötve, ha éppen kell a nagyobb képernyő a munkámhoz. Ehhez meg lehet, hogy kellene mégiscsak a Full HD?

Kérlek segítsetek, adjatok valami tanácsot, mert én már teljesen elvesztem a 3 között.

-
Kvelstadt
veterán
Ennyi elég is. Kövi a samsung De annak hiszek. Bár én az LG-t is szeretem, jól beváltak amik voltak vannak de azt nem látom ott ahol vennék. De majd szétnézek személyesen is tv boltokban.
-
#94529552
törölt tag
-
Kvelstadt
veterán
Üdv.
Olyan tv márkáról tudtok valamit hogy Technika? Van belőle olcsóbb is drágább is de vannak jó áron itt. Sose hallottam róla szóval nem bízok benne. Másik a Toshiba. Azt meg ismerem de nem bízok benne.
-
#94529552
törölt tag
-
ron8
senior tag
Köszi meggondolom! Egyébként mindegyik LG-re 5 év gari jár?
-
#94529552
törölt tag
-
ron8
senior tag
-
#94529552
törölt tag
-
#94529552
törölt tag
-
ron8
senior tag
-
#94529552
törölt tag
Hello!
Tv vásárlás(részletre) elé néz a család.
- Max 150k értékben (0% THM volna a legjobb pl: MediaMarkt)
- 42"-os képernyő átmérő
- Minél jobb legyen a médialejátszó funkciója(usb-ről beolvassa az mkv, x264 ..stb kódolású fájlokat)
- 3D előny, de nem minden áron (inkább passzív)Élőben nekem az LG-k jobban bejönnek, de nehéz egy nagyáruházban látott gyenge minőségű műsorszórásnak betudni a véleményem és leírni a többi tv-t.
Előre is köszi!
Az MM-ben nagyon rossz tévé adás megy, már nekem is feltűnt. Az LG 42LB650V 3D-s Smart tv, a Tesco, és az Edigital is adja hitelre tudtommal. Passzív, és 2 db szemüveg is jár vele.
-
adatfalo
senior tag
Hello!
Tv vásárlás(részletre) elé néz a család.
- Max 150k értékben (0% THM volna a legjobb pl: MediaMarkt)
- 42"-os képernyő átmérő
- Minél jobb legyen a médialejátszó funkciója(usb-ről beolvassa az mkv, x264 ..stb kódolású fájlokat)
- 3D előny, de nem minden áron (inkább passzív)Élőben nekem az LG-k jobban bejönnek, de nehéz egy nagyáruházban látott gyenge minőségű műsorszórásnak betudni a véleményem és leírni a többi tv-t.
Előre is köszi!
-
monchichi20
aktív tag
Hát elég viccesek ezek a beszámítások 5,10k

Lehet jobban jár ha elteszi pot tvnek ha esetleg a másiknak valami baja lenne. -
Serendre
csendes tag
Azt hiszem a mai napig még be tudod vinni a tévédet bármelyik budapsti üzletükbe és ott beszámítják. nem tudom, hogy mennyit, vagy milyen arányban, de ha eladnád amúgy is a, akkor szerintem megérhet egy próbát
itt a link: http://hir.mediamarkt.hu/flyer/MM_fly3r_bp_1126-1205/ -
ron8
senior tag
Egyáltalán nem nézek rajta csatornát. Ez a mozgásjavulás mozgatja a fantáziámat,ahogyelnéztem a Media Marktban a tv-ket, elég szépek benne a filmek.
-
#94529552
törölt tag
Persze eladni sem könnyű egy 2-3 éves tévét. Te drágán vetted, ahhoz képest most egyre alacsonyabb árak vannak. Digitális tv adást nézel? Szerintem nagyon sokat fejlődtek a tévék, 700Hz már elég a jó mozgásmegjelenítéshez. Nem látok problémát rajta.
-
ron8
senior tag
Ez így nagyon általános kérdés, elvileg típusonként változik, ha találsz teszteket, ott lehet megnézni jobbik esetben. Vannak egyéb gyenge pontjai is, de ezeknek inkább nézz utána magad. Én annyit tudok, hogy az LG-nek jók az értékei, jó minőségű megbízható tévéi vannak, országos szervizháttérrel.
Erősen gondolkodom egy új vételen hogy egyáltalán megéri-e. Most egy LG 42LW4500-asom van, de nem igazán győztek meg az azóta piacra dobott újítások. Mennyit dob a mozgás minőségben az ha mondjuk 700-800 hz-es egy tv?
-
#94529552
törölt tag
Ez így nagyon általános kérdés, elvileg típusonként változik, ha találsz teszteket, ott lehet megnézni jobbik esetben. Vannak egyéb gyenge pontjai is, de ezeknek inkább nézz utána magad. Én annyit tudok, hogy az LG-nek jók az értékei, jó minőségű megbízható tévéi vannak, országos szervizháttérrel.
-
ron8
senior tag
A játék miatt is jobb az LG (30 ms alatti input lag) Van 3Ds smart nélkül is, de csak 42, és 55"-os méretben.
A jobb minőséghez hozzátartozik a 3D és smart tudás. Ezért inkább a LG 47LB670V + LG 47LB730Vközül érdemes választani.Philipsnek ennyivel több a válaszideje hogy nem lenne jo PC-hez csatlakoztatva játszani?
-
monchichi20
aktív tag
A játék miatt is jobb az LG (30 ms alatti input lag) Van 3Ds smart nélkül is, de csak 42, és 55"-os méretben.
A jobb minőséghez hozzátartozik a 3D és smart tudás. Ezért inkább a LG 47LB670V + LG 47LB730Vközül érdemes választani.Hát ép ez a baj hogy ezeket a szarokat már rá erőltetik az embere. Nincsen olyan tv amiben ne lenne smart vagy 3d (persze ha az ó tévéket nézünk akkor van)
-
#94529552
törölt tag
Sziasztok!
Új tv-t szeretnék venni.Amik fontosak nekem:
-min.106cm,de jobb lenne egy 119-es,
-fullhd,
-3D-s legyen,
-nem tudom gyártanak-e olyat amiben nélkülözve van a Smart és ezáltal olcsóbb,ugyanis számitógépről filméznék,
-tv csatornát nem néznék rajta.
Tehát amire használnám az a filmnézés,pc ill. ps4 játékok.
Erősen gondolkodom egy Philipsen az ambilight miatt, viszont eddig LG volt a cél a jó ár miatt.A játék miatt is jobb az LG (30 ms alatti input lag) Van 3Ds smart nélkül is, de csak 42, és 55"-os méretben.
A jobb minőséghez hozzátartozik a 3D és smart tudás. Ezért inkább a LG 47LB670V + LG 47LB730Vközül érdemes választani. -
ron8
senior tag
Sziasztok!
Új tv-t szeretnék venni.Amik fontosak nekem:
-min.106cm,de jobb lenne egy 119-es,
-fullhd,
-3D-s legyen,
-nem tudom gyártanak-e olyat amiben nélkülözve van a Smart és ezáltal olcsóbb,ugyanis számitógépről filméznék,
-tv csatornát nem néznék rajta.
Tehát amire használnám az a filmnézés,pc ill. ps4 játékok.
Erősen gondolkodom egy Philipsen az ambilight miatt, viszont eddig LG volt a cél a jó ár miatt. -
monchichi20
aktív tag
Na jó a végén oda juttok hogy semmit se fogok választani

Majd karácsony után nézelődök mert akkor is szeretik levinni az árakat ,és meg nézem ugyan ezeket aztán hogy melyik éri meg jobban nekem.
Ha 3D és aktív akkor a Pana as640 (4db szemüvegek kb annyi mint a passzív) v Samsung H6400.
Ha passzív akkor Pana AS650 vagy LG B650V.
Ha minél kisebb inputost és nem kell 3D akkor a Sony W705B.
És még élőben is meg kell őket tekinteni.
Kompromisszumot mindenféle képen kell majd kötnöm de hogy melyik irányba az a kérdés. -
monchichi20
aktív tag
Gondoltam.
Azoknál nagyobb a késlekedés, mint a tévéknél. Én Samsung H6200-nál 30 ms-ot találtam, ami nagyon jó, vagy van az LG 42LB630V , ami 28 ms, ami kiváló érték.Az LGt nem tudom hova rakni mivel 2 oldalt van a lábikója csak közép talpast nézhetek.
H6200-t megnézem magamnak majd
-
#94529552
törölt tag
Csak úgy játszok
Leginkább a multinál fog számítani tudtommal az ms mérete amit csak ps4 nél fogok talán használni amig nem lesz leförve mint a 3
Gondoltam.
Azoknál nagyobb a késlekedés, mint a tévéknél. Én Samsung H6200-nál 30 ms-ot találtam, ami nagyon jó, vagy van az LG 42LB630V , ami 28 ms, ami kiváló érték. -
monchichi20
aktív tag
-
#94529552
törölt tag
Menyire lehet para az a 59ms ,40ms a 14ms hez képest? Nekem a 3D nem fontos meg vagyok nélküle.
Vezeték nélküli kontrollert használsz?
-
monchichi20
aktív tag
PS-hez az említett 40-es és 42-es Samsung és Panasonic tévék is jók, ez miatt felesleges gyengébb felszereltségű drága Sony-t venni.
Fotonhámozó Ezek helyett inkább Full HD-t javasolnék, és 42-es méret is belefér. LG 42LB5610Menyire lehet para az a 59ms ,40ms a 14ms hez képest? Nekem a 3D nem fontos meg vagyok nélküle.
-
#94529552
törölt tag
Miután meg tudtam hogy minél kisebb ipunt lagos tvt kéne választanom így erre a 2 Sonyra eset a választásom 3d-röl lemondva amit annyira úgyse akartam

Sony KDL-42W705BBAEP
Sony KDL40W605BBAEPPersze ha esetleg tudok olyat aminek kicsi az input lagja akkor várom

PS-hez az említett 40-es és 42-es Samsung és Panasonic tévék is jók, ez miatt felesleges gyengébb felszereltségű drága Sony-t venni.
Fotonhámozó Ezek helyett inkább Full HD-t javasolnék, és 42-es méret is belefér. LG 42LB5610 -
monchichi20
aktív tag
Miután meg tudtam hogy minél kisebb ipunt lagos tvt kéne választanom így erre a 2 Sonyra eset a választásom 3d-röl lemondva amit annyira úgyse akartam

Sony KDL-42W705BBAEP
Sony KDL40W605BBAEPPersze ha esetleg tudok olyat aminek kicsi az input lagja akkor várom

-
Fotonhámozó
senior tag
Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok, de a bőséges kínálatot nézve egyre kevésbé tiszta, melyik lenne a legjobb választás. Elvárások:
- elsősorban háttérzaj-generátornak / elalvássegítőnek kellene
- smart funkció nem baj ha van, de nem fő szempont
- 32" (de ha az árba belefér lehet nagyobb is, de a minőség fontosabb)
- 90-100k HUF maximumEzek közül szerintetek melyik felelne a legjobban az elvárásoknak:
- LG 32LB550B
- Hyundai DLF32295SMART
- Philips 32PHH4509
- LG 32LB570B
- Samsung UE32H4500AWXXHElőre is köszönöm!
-
monchichi20
aktív tag
-
#94529552
törölt tag
Igen később jöttem rá hogy elírtam
És a Samsung ezekhez képest milyen?Hasonló a 40AS640E-hez a panel miatt, de drágább.
-
monchichi20
aktív tag
Igen később jöttem rá hogy elírtam
És a Samsung ezekhez képest milyen? -
#94529552
törölt tag
Nos átolvastam a fórumot ahogy ajánlatod

Így most már 3 termékre csökent le a tv a Samu h6400, Pana 42AS640E és 42AS650E
De viszont a 42AS640E nincsen semmi szemüveg ahogy keresgéltem neten míg a másik 2-höz van Samu 2 Pana 1-2 van.
Szóval most már csak e 3 termék között kell nézelődnöm.
Kicsit az árak feljebb kúsztak a AS650E-vel
40AS640E helyesen, a másik a 42-es. Ehhez venni kell a szemüveget, 5-6e körül van 2 db, míg a 42AS650E-hez 500 Ft-körül, a részleteket amott kérdezd meg. Hétvégén lejjebb mehetnek az árak, meglátjuk.
-
monchichi20
aktív tag
Ha az érdekel innen vedd, és 5 év garanciád lesz hozzá, és majd nézz be ide is.[link]
A Samsung H6400-hoz is van Smart Touch, de Samsungot hivatalos forgalmazótól érdemes venni, ha a 2 év gyári garancia kell neked, (MM, Edigital, Euronisc, Expert), ezekben egy kicsit drágábbak. A Bemutatóterem nem tudom mennyi garanciát ad, és meghibásodás esetén hol szervizeltet. Ezeket neked kell megtudakolnod.Nos átolvastam a fórumot ahogy ajánlatod

Így most már 3 termékre csökent le a tv a Samu h6400, Pana 42AS640E és 42AS650E
De viszont a 42AS640E nincsen semmi szemüveg ahogy keresgéltem neten míg a másik 2-höz van Samu 2 Pana 1-2 van.
Szóval most már csak e 3 termék között kell nézelődnöm.
Kicsit az árak feljebb kúsztak a AS650E-vel
-
SaitoX
tag
-
t_vilmos
tag
-
#94529552
törölt tag
Üdv Mindenkinek !
Szeretnék egy új TV-t.
Jelenleg egy 92cm Philips Ambilight-om van. Most egy 140cm Philips-t szeretnék. Annyira megfogott az Ambilight effektus hogy maradok a Philipsnél. Előtte mindig is Samsungos voltam.
E két típus között gondolkodom. Valaki valamelyikről véleményt ?
Philips 55PFH6309
Philips 55PFS6609Köszi
APhilips-topic-ban érdeklődj.
SaitoX Igen, nagyjából. -
t_vilmos
tag
Üdv Mindenkinek !
Szeretnék egy új TV-t.
Jelenleg egy 92cm Philips Ambilight-om van. Most egy 140cm Philips-t szeretnék. Annyira megfogott az Ambilight effektus hogy maradok a Philipsnél. Előtte mindig is Samsungos voltam.
E két típus között gondolkodom. Valaki valamelyikről véleményt ?
Philips 55PFH6309
Philips 55PFS6609Köszi
-
monchichi20
aktív tag
Ha az érdekel innen vedd, és 5 év garanciád lesz hozzá, és majd nézz be ide is.[link]
A Samsung H6400-hoz is van Smart Touch, de Samsungot hivatalos forgalmazótól érdemes venni, ha a 2 év gyári garancia kell neked, (MM, Edigital, Euronisc, Expert), ezekben egy kicsit drágábbak. A Bemutatóterem nem tudom mennyi garanciát ad, és meghibásodás esetén hol szervizeltet. Ezeket neked kell megtudakolnod.Azt a Toucos távirányítót csak viccből írtam

Nem ott akarom venni de ott van több db amiből tudok nézelődni választásilag. -
SaitoX
tag
Ha az érdekel innen vedd, és 5 év garanciád lesz hozzá, és majd nézz be ide is.[link]
A Samsung H6400-hoz is van Smart Touch, de Samsungot hivatalos forgalmazótól érdemes venni, ha a 2 év gyári garancia kell neked, (MM, Edigital, Euronisc, Expert), ezekben egy kicsit drágábbak. A Bemutatóterem nem tudom mennyi garanciát ad, és meghibásodás esetén hol szervizeltet. Ezeket neked kell megtudakolnod.Köszi a választ

A 3D nem igazán szempont, ahogyan a szemüvegek sem, a képminőség már sokkal jobban érdekelne, a korrekt válaszidő, és az esetleges beállítási lehetőségek

Ha jól értem, nagyjából egy szinten van a két TV ezen a téren?
-
#94529552
törölt tag
Esetlegez a tv ? Touch pados távirányító minden álmom *-*
Ha az érdekel innen vedd, és 5 év garanciád lesz hozzá, és majd nézz be ide is.[link]
A Samsung H6400-hoz is van Smart Touch, de Samsungot hivatalos forgalmazótól érdemes venni, ha a 2 év gyári garancia kell neked, (MM, Edigital, Euronisc, Expert), ezekben egy kicsit drágábbak. A Bemutatóterem nem tudom mennyi garanciát ad, és meghibásodás esetén hol szervizeltet. Ezeket neked kell megtudakolnod. -
monchichi20
aktív tag
Esetlegez a tv ? Touch pados távirányító minden álmom *-*
-
monchichi20
aktív tag
-
#94529552
törölt tag
-
monchichi20
aktív tag
-
Batib
őstag
De inkább a 6200-ast mint ezt.Ez egy olcsósított kivitel.
-
#94529552
törölt tag
Samuból H5000 és pár H6000 néztem
A 6-os széria sokkal jobb, inkább azokból választanék, pl. [link]
SaitoX Minkét tv jó arra a célra amire szeretnéd. A Samsung többet ad, mert 3D-s tv, jár hozzá 2 db szemüveg is , és két távirányító, egy normál és egy Smart Touch Control. A smart része is gyorsabb. -
monchichi20
aktív tag
Samuból H5000 és pár H6000 néztem
-
monchichi20
aktív tag
Sziasztok.
Jelenlegi tévém helyet (mely monitor 9 hónapja) Samsung LE32B550 kerek egy másikat.
Amire használnám PS és filmezés semmi több.
Ami fontos ne olyan talpa legyen mint az LG-nek hogy a két szélén hanem középen legyen mert csak úgy tudom elhelyezni az állványon.
3D nem kell se SMART de mivel ezek ma már lapok sajnos így gondolom lesz.
Max ár:100-120 nem sok de ennyiből kéne kihoznom esetleg pár ezer +
Ha 32" nél nagyobb az már jó mert nekem a 32"-on nem igen volt jó egyes játékok ps3-on (kb 1m-2m)Ha tudtok segíteni megköszönném nem muszáj pont 100 fölött leni az se baj ha olcsóbb de megfelel.
-
SaitoX
tag
Hali,
A következő két TV-t néztem ki magamnak, mi a véleményetek?
Samsung UE40H6400 (~130k)
Sony KDL-42W705 (~160k)Elsősorban játékra használnám, PS3, majd a jövőben PS4-hez.
Filmezés pedig PC-ről, HDMI-vel.Azért nem hátrány, ha az analóg képkezelése is jó, de nem elsődleges szempont.
Melyiket ajánljátok, van valami fontos különbség?
Esetleg van más TV hasonló áron amivel jobban járok? -
Vanek25
tag
Tényleg jó áron van, valami Black Friday akció? Csak akkor venném meg bármelyik 4k tévét, ha legalább ugyanolyan szép vagy szebb rajta a mai SD, és HD tv adás és HD film, de erről csak személyesen lehet meggyőződni. Olvastam hogy van benne Ultra HD felbontású skálázó is. Az igaz, hogy ha megveszed, netes rendelésnél 14 napig indoklás nélkül visszaviheted ha nem teszik, és legfeljebb egy visszaviteli költséget bukhatsz rajta.
MM black friday... nem gondolkodtam 4k-s tv-ben eddig, mert azok inkább 200+ok,de most 170e adják, lg-ről jókat írtatok eddig... NEHÉZ döntein

-
#94529552
törölt tag
Tényleg jó áron van, valami Black Friday akció? Csak akkor venném meg bármelyik 4k tévét, ha legalább ugyanolyan szép vagy szebb rajta a mai SD, és HD tv adás és HD film, de erről csak személyesen lehet meggyőződni. Olvastam hogy van benne Ultra HD felbontású skálázó is. Az igaz, hogy ha megveszed, netes rendelésnél 14 napig indoklás nélkül visszaviheted ha nem teszik, és legfeljebb egy visszaviteli költséget bukhatsz rajta.
-
Vanek25
tag
-
#94529552
törölt tag
-
Vanek25
tag
erről a tv-ről mi a vélemény? Ez túl gyenge 4k szinten?
LG 42 UB820V 4K UltraHD Led ? -
zserrbo
aktív tag
Erről mi a vélemény? Toshiba 32W2434DG
Pro-kontra érdekelne. Smart tv-kben nem vagyok otthon abszolút. -
#94529552
törölt tag
Sportról valaki azt írta nekem, hogy összehasonlította egy boltban, és az LG meggyőzőbb volt, mint a többi márka. Gyors mozgásokról már előbb írtam. Vannak benne fejlett képjavító funkciók, de hogy melyik tévénél mennyire hatásos, és azt, hogy hogy kell beállítani azt nem tudom. Hogy melyik tv hogy teljesít ebből a szempontból arról a saját szemeddel győződj meg. Most rákerestem egy másik topicban, és a foci/sport jellegű kérdésre nem válaszoltak 10-ből egyszer sem.
-
Balázzs
senior tag
Akkor ezeknek az LG tv-knek a sportműsorok sem okoznak gondot?
-
#94529552
törölt tag
Igen szép, természetes színeket tud az LG. Nézd meg az 47LB670-731-ig számozott típusokat. Ezek kb. beleférnek az anyagiakba is. 50"os ezekből talán akcióban, még a holnapi Black Friday alatt sem lesz 200 alatt. Falitartót lehet venni 5k-tól.
-
Balázzs
senior tag
Amit ajánlottam, az nem 3D-s és 120k körül van az ára. Tökéletes LCD tévé nincs, és nem is lesz még 3x ennyi pénzből sem. Itt egy másik, ami egy hangyányit kisebb: [link], de ez már 3D-s, mert a jobb tévék alapból Smart és 3D képesek. Ha közel ülsz, mondjuk 120-140 cm-re, akkor 32"-os/82 cm-es tévét kell venned, mert az az ajánlott távolság oda. Van erről egy cikk: [link]
Balázzs Ha sokat olvastál a témáról, akkor tudod, hogy a gyors mozgásmegjelenítés nem erősségük az LCD tévéknek, bár vannak rá képjavítók a tévékben. Ezt legjobb, ha vásárlás előtt magad is teszteled az üzletekben. Lehet vinni USB-t tesztelésre, hogy megbizonyosodj róla, és a számodra legmegfelelőbbet válaszd. Digitális adásnál szerintem elfogadható dolog. Gyerekeknek nem javasolt az aktív 3D , és ugyebár főleg nappali tévézés lesz, meg a jobb betekintési szögek is kellenek, ezért inkább passzív 3D-s IPS-es tévét javasolnék(47"),a nagyobb gyártók kínálatából (Panasonic, LG)Köszi a gyors választ, viszont azt javasolták -erre sehol sem leltem még választ- hogy vegyek LG-ből 3d smart készüléket, mert LG tévéknél a 2d kép szebb, ha 3d képes a készülék. Ez igaz lehet?
3d nem szükséges, se nekünk, se a gyerkőcöknek, viszont az említett sony-ban volt.
-
#94529552
törölt tag
Amit ajánlottam, az nem 3D-s és 120k körül van az ára. Tökéletes LCD tévé nincs, és nem is lesz még 3x ennyi pénzből sem. Itt egy másik, ami egy hangyányit kisebb: [link], de ez már 3D-s, mert a jobb tévék alapból Smart és 3D képesek. Ha közel ülsz, mondjuk 120-140 cm-re, akkor 32"-os/82 cm-es tévét kell venned, mert az az ajánlott távolság oda. Van erről egy cikk: [link]
Balázzs Ha sokat olvastál a témáról, akkor tudod, hogy a gyors mozgásmegjelenítés nem erősségük az LCD tévéknek, bár vannak rá képjavítók a tévékben. Ezt legjobb, ha vásárlás előtt magad is teszteled az üzletekben. Lehet vinni USB-t tesztelésre, hogy megbizonyosodj róla, és a számodra legmegfelelőbbet válaszd. Digitális adásnál szerintem elfogadható dolog. Gyerekeknek nem javasolt az aktív 3D , és ugyebár főleg nappali tévézés lesz, meg a jobb betekintési szögek is kellenek, ezért inkább passzív 3D-s IPS-es tévét javasolnék(47"),a nagyobb gyártók kínálatából (Panasonic, LG) -
Balázzs
senior tag
Sziasztok!
Egy ideje olvasom ezt és a többi lcd-plazma-stb oldalakat, de nem tisztul a kép.
Utóbbi időben voltam pár üzletben, de a fényviszonyok eléggé megnehezítik a választást, legutóbb egy sony centerben néztem egy 50w828/829-et, az tetszett bár aktív 3d és már 260k de legalább fali tartóra nem kellene pluszban költeni. kb 200k-ig keresek (ha kevesebb nem gond) tv-t főleg sportműsorokhoz (foci, f1 stb.) valamint gyerkőcőknek kevés mese menne rajta és kb. heti 1-2 alkalommal mozizás. 3d és smart dolgok nem kellenek, lényeg a méret és a képminőség.Javaslataitokat, véleményeiteket várom tisztelettel
Balázzs
-
Vanek25
tag
igen, alapból inkább a 150e felé húzna a pénztárcám, 106cm nél nem szeretnék nagyobbat, mert közel fogok ülni a tv-hez
Sajnos a 3d pont nem fontos nekem, tehát ha van ebben az árkategóriában jobb tv,de 3d nélkül, akkor inkább azt venném
Ha van még tanácsotok szívesen várom

-
megaram
tag
3D-ben a Samsungot és az LG ajánlanám! Szerintem a legjobbak!
-
#94529552
törölt tag
Ok, azt válaszd amelyik neked jobban bejön minden szempontból. Az már 3D-s tv. Nekem kicsit drága lenne akkora méretben.
-
Vanek25
tag
Pont belefér a 42-es: [link]
krysztyan A Panasonic topicban vannak AS650E tulajok.[link]
Vanek25 Amit néztél az MM-ben az 3D-s, ez pedig nem az: LG 42LB630Vigen, de most a héten akciós az a sony 170e a 210 helyett...
Meccsnézés nekem fontos lenne, tehát valami olyan tv, ahol a gyors mozgásokat szépen hozza.... De ránézek LG-kre mert még nem ismerkedtem vele. -
#94529552
törölt tag
Erre esetleg valaki?

Annyiban változott (sajnos) a dolog hogy 140k lett a plafon, a vásárlásnak.

Előre is köszönöm a segítséget.

Pont belefér a 42-es: [link]
krysztyan A Panasonic topicban vannak AS650E tulajok.[link]
Vanek25 Amit néztél az MM-ben az 3D-s, ez pedig nem az: LG 42LB630V -
krysztyan
tag
Sziasztok!
Van itt valakinek as650e-s szériából Panasonic 3D Smart tévéje? A 42 colost néztem nekem nagyon tetszenek, és árban is elég tűrhetőek Esetleg van valami negatív vélemény vele kapcsolatban vagy pozitív
?
Előre is köszi, sziasztok!
Új hozzászólás Aktív témák
-
200 - 101
105978 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
LOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokPROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- TV & Audió
- Milyen TV-t vegyek?
- (kiemelt téma)
- SAMSUNG (SP-LFF3CLAXXXE) DLP SMART PROJEKTOR ! UJ MODELL! AKCIÓ!
- SAMSUNG (QE65QN800b) 165CM 8K NEO Q-LED PRÉMIUM ! AKCIÓ!
- SAMSUNG (SP-LSP7TFAXXH) 120" DLP LÉZER TV ! MAX 300CM !!!! AKCIÓ!
- LG G2 65" 2026.07.22 gyártói jótállás+2 év OLED garancia!
- SAMSUNG (QE77S90FAEXXN) 195CM 4K SMART OLED PRÉMIUM ! UJ MODELL AKCIÓ!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest







Azoknál nagyobb a késlekedés, mint a tévéknél. Én Samsung H6200-nál 30 ms-ot találtam, ami nagyon jó, vagy van az 

rainman72