-
Fototrend
Április 30-án a GSC Game World bejelentette az új projektüket, ami pedig nem más mint a S.T.A.L.K.E.R. következő epizódja, a Call of Pripyat.
Ez a 2. úgy nevezet "stand-alone" kiegészítője lesz a 2007-es Shadow of Chernobyl-nak, és ahogy ez lenni szokott, a fejlesztők most is eszközölnek számos fejlesztést.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
Balathruin #32897 üzenetére
Na összegezzük:
Egy fejlesztési fa beépítéséhez a következők szükségesek:
- A fejlesztés ikonképei
- A fejlesztések szövegei
- A fejlesztés leírása egy fejlesztési leírásban (Outfit_Upgrades)
- A fejlesztési fa ütemeinek beírása az Outfit nevénél.
- A fejlesztési képek koordinátái és a hozzá tartozó hivatkozásai
(Ennyi jutott eszembe most fejből, lehet van még több)Nekem "fejlesztési fa" felépítésének a kódneveivel volt bajom, továbbá avval, hogy a fejlesztési képeket pontosan belőttem a koordináta rendszeren és mégis elcsúszva jöttek fel amikor a fejlesztési fáról volt szó + még a fejlesztések is össze vissza jelentek meg a pontos behatárolás ellenére is.
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
Balathruin #32894 üzenetére
Köszi hogy elküldted. Egyszerűsítettek rajta, meg talán csináltak egy pici gubancot, amit bármikor kigubancol az ember. Bár ha valaha megcsinálnák azt, hogy egyszer a k.rva életben megkönnyítenék az egyéni fejlesztési fa importját: AZ CSODÁLATOS LENNE. Azért nem bízom el magam, jöjjön ki hivatalosan az 1.5 és akkor meglátjuk.
-
Dhampir
félisten
válasz
PsiEmitter #32881 üzenetére
Tetszik.
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
Balathruin #32892 üzenetére
"és más a mappaszerkezet."
Ezt fejtsd ki bővebben legyél szíves. -
Riot Gin
aktív tag
válasz
Balathruin #32890 üzenetére
Ha megjelenik hivatalosan az 1.5, akkor igen. Egyébként amíg nem jelenik meg publikusan, addig 1.4.22 -re készítem az egészet. Sok különbség nem lesz valószínűleg. (Remélem és akkor Ctrl+c és Ctrl+v, ha meg igen akkor sem probléma. Gondolom nem titkosítják vagy valami, így is -úgy is vissza lehet fejteni a folyamatokat. )
-
-
shield
Topikgazda
válasz
Balathruin #32887 üzenetére
A Diverzansban megvettem a Hajnalosoktól az exot, erre nem jelzi ki a golyóállóságát. Másik páncéloknál nincs ilyen hiba.
Szeretnék segítséget kérni tőled.
A páncéloknál a fájlban levő értékek nagy mértékben eltérnek a nyelvi fájlokban levő értékektől. Ezeket szeretném kijavítani, de elég nehezen lehet egyes páncélokat beazonosítani.
Rémlik hogy régebben láttam valami kis progit, amiben lehetett szerkeszteni a játékban levő eszközök értékeit, és még úgy rémlik hogy ott volt az eszköz képe is. Ez nagy segítség lenne.
Nem tudom hogy jól emlékszem-e és kérem a segítségedet, ha tudnál megoldást ajánlani a számomra.
Előre is köszi. -
Riot Gin
aktív tag
válasz
Balathruin #32887 üzenetére
Abban? Sok.
Egyenlőre össze pakolok egy kezdetleges verziót ( Kevés ruha, de minden működik, azt optimalizálom, s aztán amíg mindenki elégedett nem lesz azzal az 5 ruhával, addig összerakom a 10 ruhás verziót és így tovább és így tovább.)
Amióta elkezdtem iszonyat másképp építem fel a dolgokat. Sok van még vissza.
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
shield #32884 üzenetére
Bármit csinálsz a COC-hoz: Modot, vagy egy szimpla addon-t: többet számít, mintha már az alapjátékhoz egy külön modot készítenél.
Nagyon sok rudszki modot láttam ami a COP-hoz készült, és volt belőlük néhány ami újat is feltudott mutatni.
A COC népszerűségét nem lehet felülmúlni oly könnyen. -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32882 üzenetére
John-nak hívják és az USA-ban él.
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32881 üzenetére
Ennyi.
Ki lenne az ha szabad kérdezni? -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32877 üzenetére
Tegnap elég erősen elgondolkodtam azon, hogy voltaképpen miért is akarok én a Lost Alpha-hoz modot készíteni - pláne, ha ennyire nem kapok ehhez segítséget -, amikor talán a CoC-nak sokkal nagyobb szüksége lenne rá. Nemsokára kint lesz a MISERY 2.2 és amint megjelenik, meg fogják kezdeni a CoC-ra portolását. Szóval végül is a CoC-ban lenne még nagyon sok potenciál. Ha már ilyen nagy fába vágom a fejszét, lehet, hogy érdemesebb lenne nem foglalkozni többet a Lost Alpha-val. Erre a konvertálás dologra így is elcsesztem már legalább egy hetet. Meg egyébként jóban vagyok a CoC egyik fejlesztőjével (ő például simán leül velem videochatelni, ha valami kérdésem van...), tehát kapnék segítséget is, ha kell. Tegnap összeraktam egy kezdetleges virágot, csak hogy próbálgassam az object importálást, gondoltam, megosztom veletek
-
Balathruin
veterán
válasz
Antonius1978 #32878 üzenetére
Sokat nem ér vele, mert soká készül el.
-
Antonius1978
addikt
válasz
PsiEmitter #32875 üzenetére
A Radium modot nezd meg, az legelejen irtak, hogy valami csilivili grafikaju lesz, leirjak hogy mit hogyan stb, de engem nem erdekelt, de te nezz utanna, hatha okosabb leszel tole...
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32875 üzenetére
Dx11 ugyan az mint a CoP-ban (ők is ezt írták), hiányos és helyenként hibás. Dx9-10 sem hiszem hogy fejlettebb. Amúgy átlagos minőségű textúrák vannak a játékban, kivéve ahol borzalmas vagy teljesen hibás az UV map. Van egy olyan íratlan "szabály" is hogy ha modba kezdesz csak CoP alapot használj ha nem akarod hogy kihulljon a hajad - nem véletlenül.
Nem tudom miféle grafikára gondolsz, egyetlen alap játék sem kiemelkedő ilyen téren. Jelenleg ilyet lehet összehozni. Csak textúrák és pár modell. -
Dhampir
félisten
Sziasztok!
Valaki nézzen mán át ide, ha majd ráértek, pár kérdést tettem fel a Hullócsillaggal kapcsolatban.
-
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32873 üzenetére
Szerintem most két külön dologról beszélünk. Ha azt mondod, hogy a Lost Alpha egy bugos program, azzal maximálisan egyetértek. 3 percenként kell újraindítanom. De a másik része, hogy megkapták a GSC-től a forráskódot, így volt lehetőségük DX11-re is fejleszteni és ez meglátszik. Csakúgy, mint az átdolgozott textúrák vagy az Absolute Nature 4. De ha úgy gondolod, hogy a COP esetében is létezik ilyen grafikai színvonal, akkor légy szíves közöld, mert ez esetben hülye leszek arra a Lost Alpha-ra modot készíteni, ahonnan nem kapok semmilyen segítséget. Engem egyetlen dolog érdekel: a grafikai minőség.
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
Antonius1978 #32872 üzenetére
Köce , szedem is le Seregalus verziót.
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32871 üzenetére
Grafikai szempontból a legjobb? Ugye most viccelsz? A legótvarabbul megírt hulladék talán, rosszabb mint a Clear Sky.
A legtöbb mod készítő és fejlesztő is utálja a Lost Alpha-t, egyszerűen nulla minőséget tartalmaz, össze van hányva az egész.
Többet érsz ha CoP/CoC alapra építenél, hidd el. Utóbbi teljesen fel van készítve módosításra, külön eszközök is vannak hozzá. -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32870 üzenetére
Egyrészt kötve hiszem, hogy valaha is kiadnának újabb SDK-t. Erre majdnem nulla az esély. Másrészt elméletben jól működik, hogy írjak nekik, mert ezt megtettem vagy 10 alkalommal a legkülönbözőbb formákban, de soha nem kaptam visszajelzést. Nem tudom, mi okból, de ez van. Nyilván a legtutibb lenne egyenesen tőlük kérdezni, mert akkor a problémám is 2 perc alatt megoldódna, de erre sajnos nincs mód.
Amúgy azért választottam a Lost Alphát, mert grafikai szempontból a legjobb STALKER játék.
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32869 üzenetére
Többet érsz ha vársz az új SDK kiadásra, meg írni kell nekik hogy legyenek szívesek a rawdata-t is odaadni, nem arra várni hogy az a pár modder irkáljon hogy kéne.
Mondjuk én nem javaslom az LA módosítást, mivel már az alap játék is egy káosz bug halmaz. -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32868 üzenetére
Próbaképpen letöltöttem a COP SDK-t. Eredeti COP installból bemásolok az SDK-ba egy pályát, plusz az összes textúrát, a converter szépen megcsinál mindent, Level Editorban szuperül bejön minden. Ám a Lost Alpha esetén nem tudom ezt megtenni. Egyrészt el se indul a converter, csak akkor, ha a játék eredeti installjából a gamedata teljes tartalmát átmásolom az SDK-ba. Viszont. Ha az alapverzió gamedata állományával próbálkozom, akkor az *object fájlokat megcsinálja, viszont a *level fájl készítésénél összeomlik a következő hibaüzenettel:
saving error list
building HOM object
building SOM object
Assertion failed_ gamemtl_it != gamemtls.end<> && <*gamemtl_it>->snd_occlusion_factor == it->occ, file ..\converter\level_aux_mesh.cxx, line 94Amennyiben pedig a DC gamedata fájljaival próbálkozom, akkor a config\environment és a config\weather mappákban található environment.ltx fájlok nem tetszenek neki, ezt a hibaüzenetet kapom:
item without section at environment.ltx:15
[bug] unexpected code path at ..\xr_ini_file.cxx:301És végül: ha kitörlöm konvertálás előtt a két environment.ltx fájlt, akkor megcsinálja az object fájlokat, a part fájlokat és a level fájlt is, ám hiába másolom vissza utóbb mindkét environment.ltx fájlt a helyére, a Level Editor indításakor kapok egy hibaüzenetet, hogy probléma van az FS.h fájllal (ami nem tudom, mi). Ettől még elindul a Level Editor, de a konvertált levelt betöltve nincsenek a fákon levelek és ágak (csak a törzsek), az összes fű be van importálva, ami nem kellene, plusz olyan helyen is van fa (mellesleg az egyetlen, amelyen levelek is vannak), amelyről biztosan tudom, hogy nem kellene ott lennie.
Megjegyzem, az LA SDK tartalmaz 6 pályát, amelyek már előre vannak konvertálva (érdekes módon, ezekhez nem tartoznak *object fájlok a rawdata\objects\levels mappában, valahogyan az SDK object fáljait használják, bárcsak tudnám, hogyan...). És ez a 6 előre konvertált pálya mind tökéletesen, valamint gyorsan betöltődik, minden látszik (ágak, levelek), nincs fű stb. Valahogy tehát meg lehet csinálni, de elképzelésem sincs, hogyan.
Ha van esetleg bármilyen ötleted/ötletetek, örömmel venném. Köszönöm!
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32865 üzenetére
Ha nálad nincs az SDK mappájában még editors vagy level_editor akkor jó.
2947 az ami neked lényeges (ha az LA nem használ mást), többi nem fontos. 3120 az pl. a Clear Sky E3 demo verziója. -
Erdő
tag
Szia Shield!
Szerintem érdemes lenne betenni az összefoglalóba az SGM 2.2-höz a gun addon és annak patch-e linkjeit. Én például a viszonylag gyenge gépem miatt a Dodopek-féle, illetve az all-in-one verziót nem akartam felrakni, mert azokban grafikai tuningok is vannak, hanem csak azokat a darabokat, amik nekem kellenek, de a gun addonra nem volt könnyű rálelni... Ha te is úgy gondolod:
gun addon:
http://www.mediafire.com/file/qea99yxiqximime/2%2C2+guns.7z
gun addon patch:
http://www.mediafire.com/file/45ayqvhc45q9h3z/2.2+gun%27s+patch.7z
Kösz! -
Riot Gin
aktív tag
válasz
Antonius1978 #16706 üzenetére
Ez melyik modnak az ui_icon_eqiupment.dds-e?
-
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32864 üzenetére
Ezért írtam, hogy egy időre vonatkoztassunk el a Lost Alpha-tól, mert az alapelvek minden SDK-nál ugyanazok (csak az editorok térnek el valamelyest). Egyébként a LA egyik txt-je is pont ugyanazt a convertert javasolja használni, amit Te vagy én használunk. Tehát valahogyan működik. Bemásolom ide, amit a converter.ini-ben módosítottam. Megtennéd, hogy megnézed, rendben van-e így (négy helyen módosítottam a converter.ini-t)? Az SDK-m elérési útja H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\.
[2945_config]
$game_data$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\
$game_levels$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\levels\
fake_mu_gamemtls = 2xxx_fake_mu_gamemtls
fake_gamemtls = 29xx_fake_gamemtls
inadhesive_shaders = 2xxx_inadhesive_shaders
wallmark_shaders = 2xxx_wallmark_shaders[2947_config]:2945_config
$game_data$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\
$game_levels$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\levels\
spawn_version = soc[aitest_config]:2947_config
$game_data$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\
$game_levels$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\levels\[3120_config]:2947_config
$game_data$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\
$game_levels$ = H:\PROGRAM INSTALL\LOST ALPHA SDK\gamedata\levelsKöszi előre is a segítséget.
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32863 üzenetére
Akkor az enyémet hagyjad, az LA SDK teljesen más (mókolt SoC) és az aktuális verziót ki se adták még.
Az hogy milyen útvonalt adtam meg vagy nem (X meghajtó), az mindegy, amit tudnod kell:
2947 - SoC
3456 - CS
3870 - CoP -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32859 üzenetére
Kedves Balatruhin!
Mielőtt a problémák mélyebb fejtegetésébe kezdenék, szeretnék kérdezni néhány alapvető dolgot, amiből sok minden kiderülhet, például az, hogy hol hibáztam. Azt is megemlítem - csak a tisztesség kedvéért -, hogy a modomat a Lost Alpha-hoz készítem, azonban ez most egyáltalán nem fontos, mert az SDK-k működésének alapja (amint pl. a convertereké is) azonos elveken nyugszik, tehát az, hogy melyik alapjátékról beszélünk (SOC, COP, CS, LA) ez esetben irreleváns. Szóval első lépésben megnéztem a converter.ini fájlodat, ahol látok néhány érdekes dolgot. Következőkre szeretnék rákérdezni:
1. A [2947_config]:2945_config és a [3870_config]:3456_config esetében elérési út C:\SDK CoC\editors... Viszont az [sdk_config]:2947_config esetében C:\X-Ray SDK 0.4\level_editor\...
Miből ered ez a különbség? Csak mert én mindenhol az installált SDK-m root könyvtárát (\gamedata és \gamedata\levels) adtam meg elérési útnak (ahová ugye előzetesen bemásoltam a feltelepített alapjáték gamedata könyvtárának állományait).2. Négy helyen a meghajtónál X-et látok (X:\gamedata\). Ennek mi az oka?
Köszönöm szépen előre is a választ!
/Antonius: olyan modot akarok készíteni, amely némi szerkesztés útján a COP-hoz is használható lenne (csakúgy, mint például az Absolute Nature pakkok)/
-
Dhampir
félisten
válasz
Antonius1978 #32860 üzenetére
Mester, téged elfelejtettelek megemlíteni, pedig te is mod-készítő vagy, ha jól rémlik.
-
Antonius1978
addikt
válasz
PsiEmitter #32858 üzenetére
Ezt csak a COP alapjatekhoz jarna, vagy mas palyakhoz is hozza akarod paszitani ?
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32858 üzenetére
Mi a gond a megnyitott pályával? Ha lefut a konvertáló és minden fájl a helyén, akkor nem csináltad rosszul.
Szerintem itt is elfér -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32856 üzenetére
Kedves Balathruin! Köszönöm az anyagokat. Igazság szerint kissé komplikáltabb a dolog ennél. Nagyon röviden: a converterrel megkapom egy adott pálya *level fájlját a hozzá tartozó *PART fájlokkal, valamint jó sok *object fájlt a rawdata\objects\levels mappába. A probléma az, hogy a Level Editorban történő megnyitás után nem egészen azt látom a pályán, amit kellene. Tehát valamit rosszul csinálok vagy nem veszek észre. Megengeded, hogy leírjam privátban? Nem akarnám ezzel terhelni a listát. Köszi előre is.
Antonius: egy olyan modhoz kezdtem hozzá, amely leginkább a vegetációra, az időjárásra és a textúrákra fókuszál, valamint készüéne hozzá egy Reshade profil is.
-
Antonius1978
addikt
válasz
PsiEmitter #32855 üzenetére
Kinsiinoo - o NPC-t probalt betenni palyara, a palyaszerkeszteshez nem tudom ert-e, nem tudom ezt a forumot koveti-e, de irhatsz neki privit es megkerdezed.
Amugy avass be, minek fogtal, vagy szeretnel nekifogni ? -
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32855 üzenetére
Ha nem elérhető a rawdata akkor simán a konvertáló kell, de converter.ini és fsconverter.ltx mellett.
Ez az amit én használok. Az útvonalakat át kell majd írnod. -
PsiEmitter
csendes újonc
válasz
Balathruin #32854 üzenetére
Konkrétan olyasvalakit keresnék, aki konvertált már pályát a Level Editorban történő megnyitáshoz és szerkesztéshez. Ezzel kapcsolatban szeretnék segítséget kérni, mert elakadtam.
-
Balathruin
veterán
válasz
PsiEmitter #32852 üzenetére
Vagyunk egy páran akinek van tapasztalata, de attól függ mi érdekel.
-
Dhampir
félisten
válasz
PsiEmitter #32852 üzenetére
Egyet biztosan tudok; dezowave.
-
PsiEmitter
csendes újonc
Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, van-e köztetek olyan, aki készített már STALKER modot vagy tud ajánlani olyat, aki igen. Előre is köszönöm szépen a segítségeteket!
-
Dhampir
félisten
Bocs, innen kell tölteni, ezt olvasd el.
Ja, egyébként a Hullócsillag Shadow of Chernobil mod, én is rossz topikba jöttem vele korábban.
-
hubai38
aktív tag
-
SaGa59
őstag
válasz
hubai38 #32842 üzenetére
Azt írják, hogy ugyan jó ideje halottnak tűnik a dolog, de a fejlesztők most tettek egy olyan kijelentést, hogy 2017 végére kiadják. Sztelok lesz a főszereplő. Új sztori, új helyszínek, szörnyek, kibővített fegyverarzenál.
Tartok tőle, he tényleg ki is jön, inkább lesz egy átlagos FPS, mint egy S.T.A.L.K.E.R., de ne legyen igazam. -
shield
Topikgazda
válasz
' Tzs , #32835 üzenetére
Már mint mit akarsz újra kezdeni?
Most többször lesz frissítés, a dátum ott lesz.hubai38 remélem tényleg megcsinálják és hitegetnek megint.
DEARevil Szultánnal akkor lesz dolgod, amikor Szonyka elküld a Kotróhajóra az artiért és Te a 3 madarat lelövöd akik elakarják venni tőled, egyik Szultán embere volt. Itt kezdődik Farkas szála, Szultán emberét kísérgeted Jupiteren, 3 artit szerzel Szultánnak, ezután megy tovább a történet.
Fajdnak kell csináltatnod Nitróval 5db duplázott M68-as gránátot, indul az esemény.... Ha meg van és átadtad, akkor kezdődik Reszketeg szála.
Annyit hozzáfűznék a gránát gyártáshoz, hogy amikor viszed Nitróhoz, akkor csak 2 M68 legyen nálad, és így kettesével vidd megcsináltatni az 5 darabot. Úgy vettem észre, hogy nálam több volt és csak egyet készített és többi gránát eltűnt a tatyómból. Ha nem találsz elég M68-at, akkor tudsz venni Janovon Zlatától.
Kicsit költséges a dolog, mert M68 darabja 2300 és 6 ezerért csinálja meg a duplázott darabját. Ezért kapsz majd Fajdtól 5 ezret és egy Oblivion Lost artit.
Arra kérlek ha találsz a fordításban hibát, elírást, vagy a történet beli logikailag nem egészen érthető mondatot, akkor csinálj róla képet (F12). De bármilyen más javaslatot szívesen várok a szöveggel kapcsolatban. Ami angol, arról ne, mert tudok róla.Még annyit, hogy érdemes a feladatokat sorban folyamatosan csinálni, nem érdemes előre olyan helyekre menni ami csak később jön szóba. Ja...és nem mindenhol mindenkit kilőni.
-
SaGa59
őstag
Csak szólok, a GOG-on a három rész, összesen 12.47$
ShoC 4.99$
CS: 2.49$
CP: 4.99$Még 7 napig.
-
rétisün
veterán
válasz
marked one94 #32836 üzenetére
creatures\actor.ltx-ben a jump_speed sor
-
marked one94
őstag
Üdv!
Hol tudom átírni ebben a módban az ugrást hogy kisebb legyen? [link] Engem nagyon zavar hogy ekkorákat repülök
Előre is köszönöm
-
Dhampir
félisten
Sziasztok!
Valamelyik nap szeretném feltenni a Hullócsillagot.
Abból, ami SaGa59-nél itt található, minden kell?
Ugye értelemszerűen a magyarításból a 2. a legfrissebb, abból elég azt fel tenni, ám található egy New_items.ltx; ezt a játék gamedata mappájába kell tenni, s ha igen, akkor azon belül melyik mappába?
Előre is köszi!
-
Riot Gin
aktív tag
válasz
rétisün #32829 üzenetére
Yandex-ről akartam lehúzni pár modot, mert ugye ezen kívül csak a torrent verzió lenne, amivel se bajom meg minden, de basszus, az embernek nem mindig van kedve letölteni mindent torrentel.... Meg senki se mondja "de hogy vannak olyan torrentes verziók amelyekhez nem kell az alap játék, mert azzal van egybe építve" akkor sincs kedvem torrentezni.
+ Van annyi Seedelni valóm, hogy a hálózati kábelem melegszik....
-
-
Riot Gin
aktív tag
Sajnos volt nekem pár Yandex fiókom, de mind feledésbe merültek részemről. Mai nap kiszerettem volna próbálni pár orosz modot angol fordítással ( Dangerous Virus, Messenger, stb.) Konkrétan szembesültem azzal, hogy az egyik elég fasza oldal a Yandex konkrétan nem enged még beregisztrálni sem, ha nem adom meg neki a telefonszámomat. A VK sem egy különb cucc, Riot Gin profilom állítólag már vagy fél ezerszer feltörték (Persze, még azt is elküldi a VK hogy Orosz hon mely városából
), és hogy megállítsam a folyamatot , akkor adjam meg a telefonszámom...
Nem ajánlom senkinek az Orosz oldalakat, a politika elb*szta az összeset.
-
shield
Topikgazda
válasz
DEARevil #32826 üzenetére
A bandita tábor majd a későbbiekben lesz, addig ne is menj oda. Arra rájöttem, hogy csak a küldetéseket kell csinálni, nem jó ha előre megyek olyan helyekre amik majd csak később lesznek érdekesek. Erről valamit írtak is az orosz oldalon, mert különben "zavar lesz az erőben".
Ebben a modban nem a megszokott módon történnek az események, a feladat szerint kell haladni.
Ahogy korábban írtam, csápok lesznek a fontosabb karakterek szajréi között -
DEARevil
tag
válasz
shield #32820 üzenetére
Rajottem hogy reszkedegnek kell zatonon harom vampir csap. Kerdes lesz meg mashol is? Vagy sporoljak vele a tudosokig?
Nektek amikor Szkadovkszhoz ertek szultan beszel veletek? Velem nem, igy nem tudom mi ertelme a bandita tabornak. A masik, a verszivos kuldetes mint az alap COP-ban van az itt is? Az elejen van rola beszelgetes, h szukseg van a segitsegemre ebben a verszivo ugyben. De nem tortenik semmi.
Valaszaitokat koszonom.
-
shield
Topikgazda
válasz
shield #32824 üzenetére
Sajnos észrevettem, hogy a Saiga-12K fejlesztésénél romlottak az értékek. Az 1. képen levő fejlesztésnél -a röppálya laposság és - a pontosság azt idézte elő, hogy balra hord, szétszórja a söréteket és nagyobb az esése a söréteknek.
2. képen látható fejlesztésekkel jobban használható.
Ezek szerint nagyon ügyelnünk kell, hogy mit fejlesztünk. Igaz nem sorrendben fejlesztettem, nem hiszem hogy ennek befolyásolnia kellene.
-
shield
Topikgazda
válasz
DEARevil #32822 üzenetére
Szerintem a Reszketeges küldi nincs benne. Több rejtekhelyről gyűlt össze nekem is a csáp, talán még találsz. Ha jól emlékszem Noé szajréja közt is volt, úgy vettem észre hogy a fontosabb karakterek szajréjában találhatóak.
Hőérzékelős távcsövet vegyél (piros) azzal könnyebb felderíteni az ellent és kilőni is (pl. bokor mögött) 10.000 rubel.MINDENKI: a frissített fordítást az atw-s linkről töltsétek, mert az esy-re nem tudtam feltölteni.
-
DEARevil
tag
-
shield
Topikgazda
válasz
DEARevil #32812 üzenetére
Elég nehéz lesz beszerezni, mert már az elejétől "gyűjteni kell" kategóriába tartozik.
Neked nincs meg az a csomag, amiben ezek le vannak írva?
Nem szabad mindent eladni, mert menet közben szükség lesz dolgokra.10 Orrmányos láb,
8 Vérszovó csáp,
3 vörösTörpe kéz,
1 Irányító kéz,
1 Kiméra karom,
1 Kisóriás szem.
__________________________3 Éjcsillag
2 Indiai kő
3 Húscafat
2 Csillagszóró (Bengalfire)
2 - ez most nem jut eszembe, de a modban meg van a neve
1 Szem
---------------------------
10 галош снорка, 8 щупалец чёрного кровососа, 3 красные кисти бюрера, 1 кисть контролёра, 1 коготь химеры, 1 глаз псевдогиганта.3 ночные звезды, 2 индейских камня, 3 ломтя мяса, 2 бенгальских огня, 2 выверта,
1 глаз.Sajnos az orosz megnevezésben: fekete vérszopó csáp volt írva.
Vissza kellett javítanom a Törpe kezet is vörösre, mert van másik fajta is. Már rég elfelejtettem.
-
shield
Topikgazda
válasz
hubai38 #32809 üzenetére
Na.. beraktam egy mondatot a Novikovval való beszélgetésbe a rajzokról, amit Informátortól fogunk megkapni.
Jó a HK 416, csak a pontosságon és a sebzésen kell fejleszteni. A HK 417 Sniper a 7.62x51 lőszer miatt nem jó általános használatra. Drága a lőszer és nem is lehet kapni mindig.
Az elején jól jött az +50% pontosságú Abakan hőérzékelős távcsővel.. -
shield
Topikgazda
válasz
hubai38 #32813 üzenetére
Köszi, kissé megkönnyebbültem.
Azt hiszem a Nitróval való beszélgetésbe bele fogom fűzni ezt az infót. Ne hozza az emberre a szívbajt.DEARevil azt hiszem az egy ideig úgyis fog maradni, a játékot nem befolyásolja és általában ezeket már tudja az ember. Ha sikerül végre végigjátszani, akkor a cselekménnyel kapcsolatos hiányzó dolgokat akarom pótolni és azután a fegyverek, páncélok leírása következik. Nem utolsó sorban a leírásokban és a funkcionális fájlokban levő értékeket szeretném ellenőrizni.
Esetleg ezek után jöhet szóba az informális szöveg. -
shield
Topikgazda
válasz
DEARevil #32810 üzenetére
Lehet hogy sima kell neki. A fordításban most javítottam a doki küldetését is, mert nem fekete kell neki hanem sima. Hamarosan fent lesz a frissebb fordítás. Legyen nálad mindegyik fajtából. Én mindenből megtartok néhányat, hogy ne legyen ilyen gond.
hubai38 Novikovnak leadtam a duplázott gránát megrendelést, mondta hogy menjek Informátorhoz infóért a hozzávalókhoz, de Informátor nem mond semmit és Novikovra mutat a feladatkezelőben.
Mi lehet a gond, nem tudod? Régebbről már nem emlékszem rá. -
hubai38
aktív tag
válasz
shield #32805 üzenetére
Igen ahogy mondod,9.39-lőszer,
Nincs evvel nagy gond,vagy igen.
A hk16 ebben is jó lett,ahogy bele piaszkáltam.
Exo nem veszek ha szerencsém van akkor találok,és avval probálkozom,olcsobb sokkal ha talált cuccot fejlesztel,általában a pilota kiszabadításánál mindig van egy zsoldos exo valamelyik hullánál.
Az OC-12-neheéz össze szedni,azért is választottam,mert ugyebár a böröm megy rá hamar ha mindenkinél olyan van,a zsoldosokat kel figyelni meg a monolitosokat,azoknál is a szervó rucisoknál.
-
awacs
tag
Játszom egy moddal,de mi az a ház a képernyőn a jobb oldalon?
-
shield
Topikgazda
válasz
hubai38 #32801 üzenetére
Ezek szerint nem is veszel exot? Kicsit drága az exo, fél milla.
Ha jól emlékszem, lehet hogy a Brazban volt nagyon jó fegyver a HK16 vagy a 17, a többi modban valahogy gyengébbek. Ebben is a HK17 Sniper gyenge nem beszélve a távcsövéről, mint ha egy karabély irányzék lenne.
Sokáig nem volt meg a szuper fegyver, mert amikor mentem az antenna komplexumba Miron jegyzete után, akkor a létrán mentem le az alagsorban és kipakoltam a hátizsákot és nem volt benne. Azután intéztem csak el az irányítót. Nem figyeltem, hogy Miron szajréja újra aktiválódott, ekkor már benne volt. Eddig nem is használtam, egy Abakannal és a Saiga 12K-val írtottam az ellent. A Saiga távcsővel messziről is szuper, a pókok kapnak is vele.
Most egy As Valt is beiktattam az alfások ellen. Eddig ezzel az OC-12 Tiss-el még sehol sem találkoztam, remélem ráakadok. Látom ez is olyan lőszert használ mint az As Val. -
DEARevil
tag
Szep estet! Olyan gondom lenne, ahol jelzi az ehseg szintet a jatek, ott megjelent egy tuzcsovas golyo szeru valami, es szedul tole. Ezt mivel lehet helyrehozni?
-
hubai38
aktív tag
válasz
shield #32800 üzenetére
Igazad van,mindig tud meglepetést okozni a mod,én például mindet meg vettem Bagolytól,gondold csak még össze gyült az a sok pénz a számlámon.Még olyan is volt hogy mentem a leéget falunál és ott hevert csak úgy az úton,ha nem látom el sem hiszem.A tudósoknál szoktam megvenni azt a keményeb szkafanderes valamit,szinte tökéletes.
Ott van a képen,kevés rangal meglehet venni nem is kerül sokba,A fegyver viszont egy kibaszott szörnyeteg,én csináltam,de viszont m-14a1,hkm16,tökéletes fegyverek lettek,pontosak és sebzenek de rendesen,Már az elején meglehet őket venni azért is piszkáltam meg őket.De a legkönyebb egy Saig-12 beszerezni az is ad a mutációnak rendesen.
Páncél gond Janov,ahol a kéz mutatja az álandóan ott van.
Kis hátizsákot keres.
Új hozzászólás Aktív témák
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB DDR5 RAM RTX 5070Ti 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Oppo Reno7 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Microsoft Surface Book 3 - 15 col, i7, 32GB, GTX1660Ti
- Apple Macbook Pro 13 2020 - M1 - 8GB/256GB SSD - Touch Bar - 102 Ciklus - 99% Akku - Ezüst - MAGYAR
- OnePlus 13 - Black Eclipse - Használt, karcmentes
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged