Új hozzászólás Aktív témák
-
KROK640
nagyúr
válasz
hobizoli
#735
üzenetére
Na tehát akkor : Neki van 4/40-ed rész. Egy másik tulajnak van 24/40-ede az él benne. Ezekszerint hiányzik még 12/40-ed. Ennek sorsa ismeretlen.
Alighanem az exének van 24/40-ede, elvégre ő lakik benne. Biztos szép elválás lehetett, ha be sem engedik a lakásba.Na most ez azt jelenti, hogy aki megveszi annak lesz 4/40-ed része egy olyan házban amelynek a tulajdonosai vitában állnak egymással, és a telek is közös egy másikkal. Onnantól kezdve, hogy nem lehet beleköltözni számomra egy forintot sem ér! Pláne, hogy ezt így később eladni is kb lehetetlen lesz. Szóval akárki akármennyit is ad azért, az szószerint ablakon kidobott pénz lesz.
Egyébként itt a környéken is volt egy ilyen ház, igaz ott csak hét részre volt osztva, mindenkinek 1/7-ed kivéve annak aki benne lakott annak 2/7-ed. Évekig mint a hercehurca, a pereskedés az egymás feljelentése stb, mire nagy nehezen mélyen áron alul eladták. A végére senki sem örült. maximum az új tulaj, de igazából az sem, mert egy 1950-ben épült komfort nélküli ház volt, ami nemigazán volt rendbetartva, mondhatni elhanyagolt állapotú. Az új tulaj meg bele sem költözött, befektetési céllal tartogatja, szóval most még úgy 15 éve már üresen is áll és tovább romlott az állapota. Szerintem ott már csak a telek lesz befutó, mert arra a házra nagyon sokat kellene költeni. Egyszer jártam benne úgy 15 éve, nekem úgy tűnt, hogy 1950 óta semmi nem változott benne, se a padló, se a bútorok, de szerintem még meszelve sem nagyon volt.
Új hozzászólás Aktív témák
- Crimson Desert
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Gitáros topic
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Autós topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Xbox Series X|S
- További aktív témák...
- Vadonatúj, bontatlan iScooter i9Max elektromos roller, 1 év gari 35 km/h
- Jura C60 I Szervizelve I Easy-cappuccino fej I 3 hónap garancia I Számla I Beszámítás
- Ajkai ólomkristály
- SZUPER Akcióban Új Bontatlan Dyson V15 Origin 3 év gyártói garanciával Azonnal Átvehető
- Bontatlan Új iScooter W7 elektromos roller
- GAMER PC! Ryzen 5700X / 32GB DDR4 / RX 6800 XT / 512GB NVMe / 650w Gold! BeszámítOK
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 256GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4659, 100% Akksi
- 4TB Gen4x4 SSD
- 0perces! Samsung Galaxy Book5 360 2in1 Core Ultra 7 256V 16GB 2TB 15.6 FHD AMOLED TOUCH 1évgar
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4401
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
