Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinisi

    senior tag

    válasz soldier2 #57741 üzenetére

    Most, hogy írod eszembe is ötlött, hogy hallottam már valami ilyesmit a bacikról és mintha az lett volna egy köztes megoldás, hogy ne nagyon nyúlkáljunk a szánk közelébe :-).

    A kézfertőtlenítőt ha már megvettük mondjuk lehetne a környezetünk "tisztogatására" használni. Nekem az ötlet maga nagyon tetszett, hogy már mire nem gondolnak, és hogy ez mennyire meg van már valósítva a gyakorlatban. Gondolom viszonylag sok ember használhatja mert forgalmazzák.

    De hallottam már olyat is, hogy a babanézőbe (ismerősök köre), az anyuka betolt egy olyat, hogy sorbaállította a "vendégeket" és kérte, hogy emelje mindenki aki meg akarja dögönyözni a kicsit maga elé a kezét, - ezt meg is tették neki - és amire észbekaphattak volna az már le is lett fújta mindenkinek a kezét fertőtlenítővel :-). Nem vagyunk egyformák :-)

    Finom ez a víz csak kicsit zselés, mondja a vak miközben iszik a tüdőbeteg köpőtáljából :-)

Új hozzászólás Aktív témák