Új hozzászólás Aktív témák
-
#58660352
törölt tag
válasz
Mercutio_
#496
üzenetére
Igen, ezzel én is eggyet értek. Nekem sokáig csak kizárólag kompakt gépeim voltak, ezekből próbáltam a maximumot kihozni. Ez az evolúció a Canon G9 csúcskompakttal ért véget. Erről váltottam át az Olympus EP-2 / Panasonic 20mm F1.7 kombinációra, ami képminőség terén hatalmas ugrást jelentett!
Ezt a rendszert váltottam le most a Pentax K-5 / Tamron 17-50mm F2.8 párossal. Képminőség terén ez legalább ekkora ugrást jelentett, de ez kizárólag a szenzornak köszönhető hiszen a Panasonic 20mm F1.7 egy kitűnő minőségű optika.
A jövő azomban egyértelműen a tükör nélküli gépeké lesz, a Pentax K-5 / Nikon D7000 az utolsó olyan bajnokok akik még a tükrös gépek dominanciáját hírdethetik. A trónfosztás belátható időn belül, látványosan be fog következni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Xiaomi 17 Ultra - jó az optikája
- Véleményes teszt bizonygatja mennyit ér a Macbook Neo 8 GB RAM-ja
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Új csodafegyverrel gyorsítaná CPU-it az Intel
- PlayStation 5
- Autós topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- NVIDIA® driverek topikja
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Új és régi konzolok Okosítása és Szoftveres szintű javítása - PS4 "okosító" lemez kapható!
- Részletfizetés. BankMentes. Kamatmentes. Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 3 év garancia!
- Egérpadok, billentyűsapkák(keycapek), csuklótámaszok /ARCANE/DUCKY/GLORIOUS/
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Starlight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4404
- Honor Pad X8a 64GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
